Poros santykiai: ko apie juos nederėtų atskleisti net draugėms?

pora-buvo-laiminga-nuo-pirmojo-susitikimo-84844445(1).jpg
 
Pripažinkime, juk su geriausiomis draugėmis paplepėti pikantiškomis temomis ir aptarti net pačius intymiausius dalykus, kartais neatsispiriame nė viena. Išpasakojame slapčiausias asmeninio gyvenimo smulkmenas, o kai kurias iš jų tikrai derėtų pasilikti sau ir nesidalinti su kitais, kad ir pačiais artimiausiais žmonėmis. Klausiate kokios gi tos smulkmenos? Skaitykite ir domėkitės!

1. Jo praeitį, ypač jei ji nebuvo rožėmis klota. Jei jūsų mylimasis kadaise buvo tikras mergišius, o ilgalaikiai santykiai – nesuvokiamas dalykas, kurių išsaugoti ilgiau nei keletą mėnesių niekaip nepavykdavo. Tokius asmeniškus dalykus geriau nutylėti ir nepulti pasakoti paskalų ištroškusioms draugėms. Jei draugai ar šeimos nariai susidarys nuomonę, kad jūsų mylimasis yra mergišius, kiekviename jo poelgyje ims ieškoti ženklų, kad jis jums netinkama pora.

2. Nesklandumai lovoje. Net neabejojame, kad mylimasis tikrai nebus patenkintas, jei visam pasauliui pasakosite apie intymaus gyvenimo problemas. Jas reikia kuo greičiau spręsti, o ne nešti į viešumą. Daugelis porų anksčiau ar vėliau susiduria su didesniais ar mažesniais nesklandumais lovoje, tačiau nėra abejonės, kad panašias problemas turite spręsti tik dviese.

3. Fobijas. Kiekvienas turime baimių, didesnių ar mažesnių. Galbūt Jūsų antroji pusė siaubingai bijo vorų ir kitų vabalėlių? Todėl išvykos į gamtą kelia didžiausią stresą ir yra pats nemaloniausias dalykas? O gal bijo aukščio, todėl apžvalgos ratas ar slidinėjimas tikrai nėra geriausia išeitis, padėsianti jį nustebinti? Nesvarbu, kokių baimių turi jūsų gyvenimo draugas, jam tikrai nemalonu, kai jūs jo baimes aptarinėjate su aplinkiniais.

4. Buitiniai nesklandumai. Toli gražu ne visi vyrai moka gražiai skusti bulves, kruopščiai siurbti kilimus, o maisto gamyba – daugeliui sunkiai įveikiama užduotis. Tačiau kritikuoti dėl tokių dalykų tikrai nederėtų, juk mylimasis toks pat žmogus kaip ir jūs. Visai nesvarbu, jog tuos pačius dalykus atliekate skirtingai. Buitiniai nesklandumai tai tik smulkmenos, dėl kurių pyktis, kritikuoti vienas kitą neverta.

5. Nesėkmės profesinėje srityje. Jei jūsų mylimasis paprašė jūsų pagalbos susidorojant su jo darbinėmis užduotimis, nepulkite apie tai pasakoti visam pasauliui. Jei visiems pasakosite apie tai, kad padėjote gyvenimo draugui parašyti ataskaitą ar pasiruošti projekto pristatymui, jis gali jaustis taip, tarsi nesugebėtų susidoroti su jam paskirtomis užduotimis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras