Požymiai, išduodantys, jog esate ypatingas kitam žmogui

pasimatymas-586e305d61c12(1).jpg
 
Susitikinėjimas būtų daug paprastesnis, jei visi būtume atviresni ir nuoširdesni nuo pradžių dėl to, ką jaučiame. Tačiau taip niekada nenutiks, nebent turite labai gerai išvystytą nuojautą, ar mokate skaityti kitų žmonių mintis. O jei tokių sugebėjimų neturite, kaip žinoti, kad kažkam labai patinkate ir tas žmogus trokšta ateities su jumis? Pasak ekspertų, verta paieškoti tam tikrų ženklų, kurie išduoda kito žmogaus jausmus jums.

Kai su kažkuo praleidžiate šiek tiek laiko, na, nors penkias minutes ar valandą, akių kontakto metu, gali įsižiebti ryšys. Kartais žmonės, norėdami parodyti, jog juos sudominote, pasako komplimentą ar malonų pastebėjimą.

Tačiau yra dar keli labai akivaizdūs požymiai, kad kažkas jus pastebėjo. Visi turime ypatingų bruožų, kuriuos kiekvienam žmogui atskleidžiame skirtingai, o kai kažkas pastebi jūsų ypatingus bruožus, galima daryti prielaidą, jog žmogus jumis susidomėjo.

Taigi, kaip žinoti, jog kažkas mato jus kaip ypatingą žmogų dar per jūsų pirmą pasimatymą? Štai ekspertų patarimai:

1. Akių kontaktas

Kai susipažįstate, žmogus, kuris jumis susidomi iš karto, žiūrės jums tiesiai į akis taip intensyviai, jog tą pajusite. Toks žmogus dažnai į jus žiūrės net jums nusisukus, o kai pasižiūrėsite į jį, jis nusišypsos.

Žmonės nevalingai linkę žiūrėti į dalykus, kuriais yra susidomėję. 2017 metais atliktas tyrimas parodė, jog žmonės, pajutę trauką, pirmajame pasimatyme žiūri į traukos objektą maždaug 11 procentų viso pasimatymo laiko. Tie, kurie traukos nepajuto, žiūrėjo į partnerį tik 7 procentus viso laiko. Taigi, jei pastebėjote, jog kažkas neatitraukia nuo jūsų akių, tai tikrai puikus ženklas, jog žmogus jumis domisi.

2. Dėmesys smulkioms detalėms

Žmogus, kuris bus susidomėjęs jumis, bus suinteresuotas daugiau apie jus sužinoti. Viskas prasideda nuo jūsų vardo įsiminimo. Jei žmogus pamiršta jūsų vardą po pirmojo prisistatymo, tai reiškia, jog jis nėra susidomėjęs, o žmogus, kuris susidomės jumis, prisimins jūsų vardą net po pirmojo prisistatymo.  

Jei žmogus prisimena tą, ką minėjote anksčiau ir pamini tai pokalbio eigoje, tai dar vienas svarbus ženklas, jog patinkate tam žmogui.

Šiuolaikinėje visuomenėje vienas iš sunkiausių dalykų yra likti dėmesingam, o visiškas dėmesys žmogui pokalbio metu yra vienas iš pagarbiausių dalykų.

3. Jūsų veiksmų atkartojimas

Gal esate girdėję, jog atkartojimas yra viena iš nuoširdžiausių kūno kalbų. Tai tikrai galioja pirmiems pasimatymas ir tada, kai žmogui pajuntame potraukį.

Galite pastebėti, jog žmogus pasąmoningai atkartoja jūsų kūno kalbą, gestus, kalbos manierą ar elgesį. Jei žmogus jumis susidomėjęs, gausite iš jo tą, ką pats duodate. Todėl svarbu stebėti savo verbalinę ir neverbalinę kalbą. Jei būsite uždaras ir negatyvus, užgesinsite romantišką kibirkštį dar jai net neįsižiebus. Taigi, sąmoningai stebėkite save, ypač, jei manote, kad žmogus, su kuriuo bendraujate, jums patinka.

4. Rodomas susidomėjimas ir smalsumas

Jei kažkas mano, jog jam esate ypatingas, jis bus susidomėjęs jumis ir rodys smalsumą. Toks žmogus atidžiai jus stebės ir tyrinės, bandydamas sužinoti apie jus kiek įmanoma daugiau, nes norės žinoti daugiau. Net jei atrodo, jog žmogus tylus ir kiek nedrąsus, jis vis tiek klausosi ir įsimena mažas detales. 

Kai susižavime žmogumi, mūsų akyse atsiranda ypatingas žvilgsnis. Atkreipkite dėmesį, kas vyksta, kai pasakojate istoriją apie kažką, kas jums tikrai labai svarbu: žmogus, kuris tiesiog jumis žavisi pritariamai linksės ir šypsosis, o žmogus, kuriam esate ypatingas, klausysis jūsų įdėmiai ir su tikra nuostaba.

5. Susižavėję žmonės pastebi panašumus ir bandys užmegzti ryšį

Visi norime būti suprasti, ypač, romantiškuose santykiuose. Jei kažkam labai patinkate, tas žmogus norės parodyti, kokie panašūs esate, arba, kad jus supranta.

Pavyzdžiui, jei pasakojate istoriją apie pusbrolį, kuriam tuoj gims vaikelis, žmogus, kuris jumis domisi, gali papasakoti apie krikštynas, kuriose neseniai sudalyvavo. Arba, jei papasakosite apie mėgstamą užkandį, kuriuo nebeprekiaujama, jis pajuokaus apie tai, kaip vis dar liūdi, nes uždarė mylimą restoraną. Kad ir kas tai būtų, toks žmogus mėgins rasti ryšį su jumis.  

6. Žmogus, kuris jumis žavisi, juoksis iš jūsų pokštų

Juokas gerina santykius, tačiau kiekvieno humoro jausmas skiriasi. Taigi, jei žmogus ima juoktis iš jūsų pokštų nuo pat bendravimo pradžios, greičiausiai, jūs jam patinkate. Tiesą sakant, 2015 metais buvo atliktas panašus eksperimentas: tyrėjai susodino 51 porą koledžo studentų, kurie nebuvo pažįstami anksčiau ir save identifikavo kaip heteroseksualus. Kiekvienai porai buvo liepta sėdėti dviese izoliuotame nuo kitų kambaryje dešimt minučių ir kalbėtis. Po eksperimento, kiekvienam dalyviui reikėjo užpildyti apklausą. Paaiškėjo, jog žmonės, kurie juokėsi vienas su kitu, buvo labiau linkę į romantinį susidomėjimą. Taigi, jei kažkas juokiasi iš jūsų pokštų pirmojo susitikimo metu, tai tiesiog puiku.

7. Tokie žmonės suteikia jausmą, jog esate ypatingas

Kai žmogui tikrai patinkate, jis visą dėmesį skiria tik jums. O jei aplink yra daugiau žmonių, žmogus, kuriam patinkate, norės kalbėtis tik su jumis. Taigi, jei kažkas leidžia visą laiką tik su jumis ir nesivargina susipažinti su aplinkui esančiais, tai ženklas, jog esate ypatingas. Kai kažkas visą savo dėmesį sutelkia tik į jus, toks žmogus visą laiką išsilaikys pokalbyje su jumis, netikrins telefono nei sekundėlę. Tiesą sakant, telefonas bus paliktas nuošalyje, nes žmogus bus užsiėmęs pokalbiu su jumis.

8. Tokie žmonės norės pratęsti laiką praleistą drauge

Ženklas, anksti parodantis potraukį, yra jausmas, kad laikas skrieja nepastebimai. Pokalbis vyksta sklandžiai, daug juokiatės ir net nepastebite, kaip greitai praėjo kelios valandos.

Jei kažkas jumis susidomėjo, nėra svarbu, kiek laiko praleidote besišnekučiuodami, toks žmogus norės dar. Taigi, jei sulaukėte pasiūlymo išgerti puodelį kavos ar pavakarieniauti, tai labai geras ženklas.

9. Tokie žmonės nešvaistys laiko

Kai kažkam tikrai rūpite, jis nedvejos ir aiškiai tą parodys, nešvaistydamas laiko. Žinoma, nebūtinai sulauksite aiškaus pasiūlymo, tačiau užuominų tikrai bus, todėl būkite dėmesingas.

Nors ir sunku nuspėti, ar tikrai patinkate kažkam, kai susitinkate pirmą kartą, ekspertai sako, jog šios užuominos gali padėti. Tačiau, jei pirmas susitikimas buvo tikrai ypatingas, viskas išsispręs savaime.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras