Požymiai, kad nesubrendęs partneris jau yra pasiruošęs suaugti

9981533985-pora.jpg
 
Dažnai buvimas su partneriu, kuris emociškai nesubrendęs sukelia stresą ir nusivylimą. Tai ypač jaučiama, kai jūs esate pasirengęs rimtai įsipareigoti, tačiau partneris to nerodo. Tačiau, pasak ekspertų, jūsų situacija nėra visiškai beviltiška. Žmonės keičiasi. Jei atkreipsite dėmesį į ženklus, gali būti, jog pastebėsite, jog jūsų nesubrendęs partneris yra pasirengęs tobulėti.

Santykių pradžioje labai lengva nekreipti dėmesio į įspėjimus, kad jūsų partneris nesubrendęs. Tačiau po to, kai baigiasi medaus mėnesio fazė, galiausiai susivokiate. Nors smagios akimirkos neturi pradingti, jūs norite daugiau nei tik to, kad santykiai pavyktų. Kai santykius palaikote su nesubrendėliu, tai paveikia gyvenimą ir santykius įvairiausiais būdais. Pavyzdžiui, galite jausti gėdą dėl partnerio elgesio ir nuolat jį teisinate. Tada ima atrodyti, kad jūsų santykiai tikra bėda...

Tačiau kai kurie žmonės galiausiai užauga, jiems tereikia šiek tiek laiko praleisti su partneriu. Nors toks žmogus staiga netaps ypač subrendusiu, jei matote progresą, tai jau gerai. 

Partneris ima jums atsiverti ir tampa nuoširdesnis

Partneris, kuris yra šiek tiek nesubrendęs gali mėginti santykius laikyti kiek tik įmanoma paviršutiniškesnius. Toks partneris gali vengti gilesnių pokalbių tam, kad nereikėtų rodyti jokio nuoširdumo. Toks partneris net gi gali vengti pokalbių apie ateitį tiek ilgai, kaip įmanoma. Tačiau, jei partneris ima kalbėti nuoširdžiau ir atsveria jums savo jausmus, tai gali būti brendimo ženklas.

Jis stengiasi pasiekti savo tikslus

Stagnacija yra ryškus nebrandos požymis. Dviems žmonėms, kurie palaiko santykius, nėra būtina siekti panašių tikslų, tačiau abiem labai svarbu siekti savo asmeninių tikslų. Jei jūsų partneris nesistengia pasiekti savo gyvenimo tikslų, gali būti, jog jis nėra pasiruošęs rimtiems santykiams. Žinosite, kad partneris yra pasiruošęs tada, kai jis ims rodyti daugiau entuziazmo savo gyvenimui ir savo ateičiai. Jis imsis veiksmų, kurie padės pasiekti asmeninius tikslus. Kai pamatysite, kad partneris daro tai apie ką kalbėjo anksčiau, tai rodo, jog partneris juda teisinga kryptimi.

Partneris atsiprašo už savo klaidas ir prisiima atsakomybę už savo veiksmus

Sunku pripažinti, kad suklydai. Emociškai nesubrendęs partneris greičiausiai teisinsis arba kaltins jus. Toks nuolatinis atsakomybės vengimas veda prie nuolatinių ginčų ir nusivylimo. Jei jūs esate vienintelis atsakingas žmogus santykiuose, deja, santykių nėra. Kai palaikote santykius, reiškia, esate komandos dalis. Tačiau tam, kuris nuolat kaltina partnerį, sunku būti komandoje. Todėl, jei partneris ima pripažinti savo klaidas, tai puikus ženklas, jog jis pradėjo bręsti.

Partneris renkasi daugiau laiko praleisti su jumis

Santykių pradžioje daug laiko leidžiate dviese. Ir norite žinoti, kad investuojate savo laiką ir energiją į kažką, kas bus jūsų partneris. Tačiau, jei jūsų partneris nebrandus, greičiausiai, jis dažniau renkasi draugų kompaniją, o ne jus. Trumpai – toks žmogus nepriima jūsų santykių rimtai. 

Jei partneris pasirenka ignoruoti laiko leidimo su jumis svarbą, gali būti, jog jis nėra jums tinkamas. Kad ir kaip norite, kad partneriui rūpėtumėte, jūs negalite pakeisti jo požiūrio, nebent jis tai pasirinks pats. Tačiau, jei partneris ėmė daugiau laiko leisti su jumis, gali būti, jog jis pasiruošęs suaugti.

Jis tapo nuoseklus

Nuoseklumas yra labai aiškus požymis, kad partneris yra pasiruošęs kitam santykių lygiui. Šį pokytį tikrai pastebėsite. Pavyzdžiui, partneris nuosekliai ima rašyti žinutes. Jis ima planuoti pasimatymus. Partneris, kuris yra pasirengęs suaugti deda daugiau pastangų norėdamas parodyti, jog santykių jam reikia.

Jis pasirengęs kalbėtis apie problemas

Nesubrendę žmonės vengia konflikto bet kokia kaina, nes nežino kaip susidoroti su tuo konstruktyviai. Tačiau konfliktas yra būtinas emociniam augimui ir intymumui. Jei esate su žmogumi, kuris bijo ginčo, nes bijo išsiskirti, tai suteiks tik nusivylimą ir dar daugiau problemų. Žinoma, niekas nenori pyktis su partneriu. Tačiau kartais tai būtina tam, kad santykiuose išliktų harmonija. Kai partneris yra pasirengęs suaugti, jis nustos bijoti ginčų.

Partneris kalba apie ateitį

Pats svarbiausias skirtumas tarp brandaus ir nesubrendusio žmogaus yra tas, ar jis žiūri į praeitį, ar į dabartį, ar į ateitį. Nesubrendęs partneris bus susitelkęs tik į praeitį ir dabartį. Tačiau partneris, kuris pasirengęs tobulėti, sutelks dėmesį į dabartį ir į ateitį. Jis žinos, jog yra įsipareigojęs ir atsidavęs ir nori jūsų savo gyvenime, jis tai išreikš labai aiškiu būdu.

Kartais laukimas kol žmogus užaugs iš tikro atsiperka, o kartais ne. Svarbiausia nepamiršti, kad žmogaus pasikeisti nepriversite. Pasikeisti žmogus gali tik tada, jei to nori pats. O jei pastebėjote šiuos ženklus, greičiausiai, jūsų partneris jau pasiruošęs suaugti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras