Požymiai, kad partneris jaučia šiltus jausmus kitai

vyras-troksta-pabuciuoti-moteri-539bdd225ecce(1).jpg
 
Sužinojus, kad partneris myli kitą gali kilti panika ir apimti šokas. Kartais tiesiog to nepastebite, o kai kurie žmonės puikiai tą moka nuslėpti. Tačiau daugeliui įsimylėjimo procesas nenutinka per naktį. Kai partneris ima pamilti kitą, greičiausiai pastebėsite jo elgesio pokyčius.

Visada turime pastebėti net menkiausius pokyčius santykiuose, nes jie vyksta po truputį. Jei tiesiog laukiate aiškaus ženklo, gali būti, kad praleidžiate mažesnes smulkmenas. Neturėtumėte savęs kaltinti, kad nepastebėjote, taip pat neturėtumėte ieškoti šių požymių, kur jų tiesiog nėra. Kai santykiai klostosi gerai, sveika neieškoti problemų. Tačiau svarbu visada žinoti, kas vyksta santykiuose, nes tada iš karto galėsite pastebėti, jei kažkas bus ne taip. Taigi, jei pastebėjote kokius nors pokyčius, gali būti, jog jūsų partneris ima įsimylėti kitą.

Jis nebe toks dėmesingas ir meilus kaip anksčiau

Pirmasis ženklas, rodantis, kad vyras gali pamilti kitą – atitolimas. Tai gali pasireikšti fiziškai. Pavyzdžiui, seksas ne toks dažnas kaip anksčiau. Gal būt partneris nėra jums šaltas, tačiau jaučiate, kad jo bučiniai, prisilietimai ar apsikabinimai pasikeitė. Atitolimas galim pasireikšti ir per kalbą: pavyzdžiui, partneris nustojo sakyti komplimentus ar nebevadina jūsų taip mielai, kaip vadino anksčiau. Žinoma, paaiškinimų, kodėl tai vyksta, gali būti įvairių, todėl pasikalbėkite su partneriu ir pasistenkite gauti atsakymus.

Atsirado daugiau egoizmo ir paslapties jo finansuose

Jei staiga pastebėjote pokyčius, susijusius su partnerio finansais, tai gali būti įspėjamasis ženklas. Gali būti, kad partneris turi bėdų darbe, todėl iš tikro turite pasidomėti, ar partneris nepradėjo leisti didesnių sumų pietums ir vakarams be jūsų. Kad ir kaip būtų, jei partneris nepaaiškino jums šių staigių finansinių pokyčių, gali būti, kad jis kažką nuo jūsų slepia. Pasikalbėkite ir išsiaiškinkite – tai vienintelis būdas sužinoti tiesą.

Jis emociškai pasitraukęs

Jei partneris ėmė įsimylėti kitą, greičiausiai, jis emociškai pasitraukė nuo jūsų. Jei paklausėte jo apie jo dieną, o jis atsako trumpai ir kirstai, tai yra įspėjimas. O jei mėginate pagilinti pokalbį, partneris užsisklendžia ir nesikalba. Kai žmogus emociškai neištikimas, jis ima atitrūkti nuo santykių dėl jaučiamos kaltės, nes žino, jog išduoda mylimą žmogų. Toks žmogus bus sumišęs ir atsitraukęs.

Jis nuolat mini kitą žmogų

Pagalvokite apie jūsų santykių pradžią – kai jaučiate jaudulį, nuolat kalbate apie žmogų, dėl kurio tai jaučiate ir dažniausiai nieko negalite pakeisti. Jei partneris nuolatos galvoja apie kitą moterį, jis gali netyčia ją paminėti jums girdint. Iš pradžių to nepastebėsite. Jei palaikote sveikus santykius, jūsų partneris gali turėti priešingos lyties draugų. Bet jei partneris nuolat mini jums nepažįstamą žmogų, atkreipkite į tai dėmesį.

Jis atsisako laikytis už rankų viešose vietose

Šis dalykas neturėtų kelti nerimo, jei to niekada nedarėte, tačiau, jei pastebėjote ir kitus įspėjamuosius ženklus, turėtumėte atkreipti dėmesį ir į tai. Kažkuriame lygmenyje partneris nenori būti pastebėtas su jumis kaip jo partnere. Jei partneris eina šalia, tačiau nelaiko jūsų rankos, neverta rūpintis, bet, jei jis eina priešais jus, po jūsų, ar palaiko didelį atstumą, turėtumėte paklausti jos kas vyksta.

Būdamas su jumis jis greitai susierzina

Laikas, praleidžiamas su partneriu, kuris nebedomina, ims erzinti. Jei partneris įsimylėjo kitą, laiko leidimas su jumis jam ims atrodyti kaip nemaloni pareiga. Dėl to jis gali imti prarasti kantrybę ir susierzinti dėl menkiausios smulkmenos.

Nujaučiate, kad kažkas negerai

Nebent esate natūraliai įtarus žmogus, turėtumėte visada pasikliauti nuojauta. Jei jaučiate, kad partneris labai išsiblaškęs, ar kad kažkas tikrai negerai, gali būti, kad esate teisi. Nuojauta nėra įrodymas, jog partneris jums neištikimas, tai gali paprasčiausiai reikšti, jog jis ėmė pastebėti kitas.

Jei pastebėjote nors vieną iš šių požymių, geriausia, ką galite padaryti, tai pasikalbėti su partneriu. Manydama, kad jis neištikimas, galite pridaryti daugiau bėdos. Pabandykite kreiptis į partnerį ramiai ir dėmesingai, o ne kaltinti jį. Visada pradėkite nuo klausimo, būkite smalsi, bet neteiskite.

Bus geriau, jei atsakymą gausite tuoj pat ir nesijaudinsite, kad kažkas vyksta. Kai sužinosite tiesą, galėsite spręsti, ką daryti toliau.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras