Požymiai, kurie išduoda, jog ji jums neabejinga

pora-66366884.jpg
 
Vyrai nemėgsta, kai moterys juos atstumia ir negali būti nieko blogiau už jos atsisakymą eiti su jumis į pasimatymą. Jeigu nenorite pakliūti į keblią situaciją, svarbu teisingai interpretuoti jos siunčiamus signalus.

Yra keletas požymių, kurie leis suprasti, jog jus dominant moteris iš tiesų geidžia jūsų. Jei pastebėjote visus šiuos ženklus, būkite drąsūs ir neabejokite – ji nori intymumo su jumis!

Neverbalinė kūno kalba ir nebylūs gestai

Vienas svarbiausių signalų, įspėjančių,  kad ji  jums neabejinga, tai akys ir šypsena. Akių kontaktas, išsiplėtę vyzdžiai bei plati šypsena žvelgiant į jus yra vienas svarbiausių požymių. 

Tačiau vien išvydę jos švytintį veidą neskubėkite daryti išvadų, o atidžiau ištyrinėkite ir kitus, jos kūno siunčiamus signalus:

  • Jos kojos, pėdos ir pečiai pasisukę jūsų kryptimi. 
  • Kai kalbate su grupe žmonių, ji neužsiima pašaliniais darbais, o klausosi jūsų.
  • Ji žaidžia su savo plaukais.
  • Ji nervingai žaidžia su savo aksesuarais (pavyzdžiui, auskarais ar grandinėle).
  • Pokalbio metu ji nenukreipė žvilgsnio.
  • Ji atsakydama nusišypso.
  • Ji atkartoja jūsų judesius.

Jei pastebėjote, kad daugelis šių požymių tinka jūsų atvejui -  turite šansų. Tačiau tai tik pirmasis etapas. Antrajame, prireiks išmokti teisingai įvertinti jos elgesį:

 Ji niekada nebus labiau užsiėmusi už jus

Tai viena svarbiausių taisyklių. Jei moteris  suinteresuota eiti su jumis į pasimatymą, ji kuo skubiau atsikratys visų reikalų. Tai galite suprasti iš papraščiausių klausimų, pavyzdžiui: “Ką planuoji veikti šį savaitgalį?”. Jei mergina jumis domisi, ji tikrai nepradės pasakoti, kokia jis bus užimta. Priešingai, besidominti jumis moteris leis suprasti, kad yra pasiruošusi priimti kokį nors pasiūlymą. 

Ji suinteresuota žinoti viską apie jus

Kai moteris domisi vyru, ji apie jį nori sužinoti kuo daugiau. Atkreipkite dėmesį ar ji įdėmiai klausosi jūsų, kada kalbate apie savo šeimą, mėgstamą maistą, muziką ar kino filmus. Labai dažnai atsitinka taip, kad išvardinus jus dominantį pomėgių sąrašą, paaiškėja, kad ir jūsų pašnekovė turi tokių pačių interesų!

Ji naudoja “finansų detektorių”

Iš prigimties moterys yra smalsios ir jos nori žinoti apie jus viską,o  finansai ne išimtis. Prieš eidama su jumis į pasimatymą, jus dominant mergina pateiks jums daug paprastų klausimų ir būtinai išsiaiškins kur dirbate, kokias pareigas užimate, gyvenate vienas ar su tėvais bei kokį automobilį vairuojate. Šie klausimai nereiškia, kad ji yra barakuda, tačiau jeigu norite, kad tolimesni santykiai klostytųsi  sėkmingai, atsakykite į klausimus natūraliai ir pateikite teisingą atsakymą, o ne tokį, kuris patenkintu jūsų “standartus”. 

Ji bando patekti į tavo ateities planus

Besižavinti jumis moteris visada bus atvira jums, kai kalbėsite apie savo ateities planus. Greičiausiai ji bus drąsi ir pasakys kažką panašaus į tokį teiginį: “Oho, jūs taip pat mėgstate boulingą, gal kada nors nueikime kartu?”. Jei iš jos lūpų išgirdote panašų teiginį, neabejokite – ji jumis ne juokais susižavėjusi. 

Ji pavydi kitoms moterims 

Moteris savo grobį yra pasiruošusi ginti nagais ir dantimis. Todėl jei pastebėjote, kad jums patinkanti mergina nemandagiai ir net grubiai elgiasi su kita moterimi (su kuria persimetėte bent keliais meiliais žodeliais) vadinasi ji jai ne draugė, ir ji nori tik vieno – kad  būtumėte jai vienintelis!

Visi šie požymiai rodo , kad moteris trokšta intymių santykių su jumis. Tačiau neapsigaukite, jei pastebite tik vieną, kitą iš aukščiau išvardintų signalų. To dar nepakanka, jog būtų galima teigti, kad ji geidžia jūsų. Labai daug moterų gali maloniai šnekučiuotis tik iš draugiškumo ir elementaraus mandagumo. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras