Priešingybės ilgalaikiams santykiams - netraukia

 
4 komentarai
Populiari teorija, teigianti, jog meilės srityje žmones traukia jų priešingybės – netiesa,- teigia mokslininkai.

Kalifornijos Universiteto mokslininkai išsiaiškino, jog žmones kaip potencialūs partneriai žavi panašios į juos asmenybės.

Mokslininkai tyrė daugiau nei 3000 heteroseksualių vienos pažinčių svetainės vartotojų. Pagal iš priešingos lyties atstovų gautų žinučių skaičių buvo analizuojamas jų populiarumas. Žinoma, svarbu buvo panašios asmenybės, bendri interesai ir net išoriniai panašumai. Taip pat, žmonės buvo linkę bendrauti su panašaus populiarumo žmonėmis.

Tie, kurių populiarumas – nedidelis, dažniausiai rašė taip pat ne itin populiariems asmenims. Taip pat, žmonės mielai rinkosi suderinamumo testus ir ieškojo, kuo panašesnių į save žmonių. Vėliau mokslininkai ištyrė dar daugiau nei milijoną vartotojų. Pastebėta tendencija, jog kalbant apie meilę ar pasimatymus, žmonės renkasi panašaus į save lygmens vartotojus. Jie ieško savęs vertų, panašaus socialinio aktyvumo žmonių. Tai tik patvirtina, jog priešingybių teorijos trauka – neteisinga.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Jo, bent 10 metu istemk :D
Jo, Rasita, 2 metai čia nieko. Tiek ir nesusituokus galima išbūti, o va bent po 15 metų pasimatys ar vienas kitą vis dar dominate ir galite kartu gyventi.
2 metai dar nieko nereiskia - pragyvenk 20 tada galesi girtis :)
mes su vyru neturime nei vieno bendro pomegio ir jau 2 metai sekmingai gyvenam santuokoje
Naujas komentaras