Priežastys, dėl kurių sekso „gavęs“ vyras pabėga

the_new_age_guide_to_one-night_stands_1451481788_640x640(1).jpg
 
Po aistringos nakties dingęs ir toliau iniciatyvos bendrauti nerodantis partneris – itin nemaloni patirtis, ne tik sukelianti daugybę sumaišties moters galvoje, bet neretai ir stipriai kertantis per pastarosios savivertę.

Taip, negalima atmesti galimybės, jog sekso partneris mirė ar bent jau atsidūrė ligoninėje (tokiu atveju, kai saldus melas geriau už karčią tiesą), tačiau tokio elgesio paslaptis gali slypėti ir gerokai objektyvesnėse priežastyse. Gali būti, jog jūsų sekso partneris „papustė padus“, nes:


Jam reikėjo tik sekso. Stereotipas, jog visiems vyrams reikia tik sekso, tačiau tiesa, jog tokių poreikių pilni nemažai stipriosios lyties atstovų. Jei pirmą kartą sutiktas vyras akivaizdžiai išreiškia seksualinio pobūdžio susižavėjimą jumis, atraskite progą jo tiesiai šviesiai paklausti, ar seksas – viskas, ko jam reikia. Nieko smerktino, jog suaugę žmonės nori patenkinti savo fiziologinius poreikius, svarbu, kad tokių norų būtų vedini abu. 


Seksas jam nepatiko. Jei turėjote daugiau nei vieną partnerį, neabejotinai patyrėte, jog seksas gali būti skirtingas. Žmonės arba turi būti seksualiai suderinami, arba daug dirbti, jog bent kiek link to suderinamumo priartėtų. Vienos nakties nuotykių ieškantis vyras neabejotinai vadovaujasi pirmąja taisykle ir pajutęs, jog seksas neatitinka lūkesčių, tiesiog pradeda naujos „žuvelės“ paiešką.


Turi žmoną. Arba ilgalaikę draugę. Tiek vyrai, tiek ir moterys laužo ištikimybės įžadus. Vieniems tai – epizodinis nuklydimas, po kurio, nuleidus galvą (arba bandant nuslėpti padarytą nuodėmę), grįžtama į santykius, kitiems – gyvenimo būdas. 
Bijo įsipareigoti. Ne visi vyrai mąsto „anuo“ galu. Kiti pradeda galvoti ir...išsigąsta. Gali būti, jog seksas jam labai patiko ir fantazija jau veda tolimesnio pasimatymo link, tačiau mintys apie ateitį išgąsdina. Dažniausiai tai – vyro nesubrendėlio požymis, tad, jei ieškote rimtų santykių, tikrai nieko nepraradote. 


Buvote per daug įkyri. Skirkite šiek tiek laiko savo elgesio analizei prieš ir po sekso. Gali būti, jog buvote per daug lipšni ar pati įkyriai korėtės pirmą kartą sutiktam vyrui ant kaklo, o, išsiskyrus po aistringos nakties, užvertėte šį kalnu pranešimų. Atsakymų į šiuos, tikėtina, nesulauksite, kadangi toli gražu ne visi vyrai įkyrumą laiko mielu, veikiau – priešingai. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras