Priežastys, dėl kurių vyrai dažnai bėga pas jaunesnes

8b7192a764b198b037ca334d02bcbb71.jpg
 
2 komentarai
Sakoma, jog moteris, kaip ir vynas, su amžiumi tik ir gerėja. Deja, neretai vyrai, kurie, pasirodo ne visada yra gurmanai, nesimėgauja su branda atėjusiais teigiamais pokyčiais, o ieško prieglobsčio, laikino ar pastovaus, jaunesnės damos guolyje. Nereikia skubėti kaltinti vyrą ir jo vidurio amžiaus krizę: neretai priežastys slypi pasikeitusiame moters elgesyje.

Ribotas sekso „dozavimas“

Teigiama, jog tik 30-metį perkopusi moteris pradeda iš tikrųjų mėgautis seksu: pati supranta, ko reikalauja kūnas bei žino, kaip patenkinti partnerį ar gali skirti laiko to analizei. Deja, neretai pasitaiko ir atvirkštinis variantas: nusivilioti moterį į lovą tampa misija neįmanoma ar, geriausiu atveju, prilygsta valstybinei šventei. Kai kuriais atvejais seksas naudojamas kaip šantažo priemonė: tu esi man negeras, todėl ir „negausi“. Natūralu, jog vyrui, nors ir nebūnant pačiam jėgų žydėjime, seksas reikalingas tiek fiziniams, tiek emociniams poreikiams patenkinti. 

Nuobodulys miegamajame

Kitos moterys neišveja vyro iš miegamojo, tačiau viskas vyksta tarsi pagal planą: ta pati vieta, tas pats laikas ir ta pati poza: jokios vietos improvizacijoms bei naujiems potyriams. Vienas iš vyrams būdingos vidurio krizės požymis – naujovių paieška. Tai, ką matė pornografiniame filme (o šie, iškilus problemoms tarpusavio santykiuose, tampa vienu iš pagrindinių stimuliacijos priemonių bandant seksualiai pasitenkinti), norisi išbandyti ir pačiam. Pozų kaitaliojimas, alternatyvios sekso formos, papildomai stimuliuojantys lubrikantai (pastarieji gali ne tik išspręsti makšties sausumo bėdą, kuri su amžiumi tampa aktualesnė, bet ir sukelti dilgčiojimą, šaltuką ir kitą malonų jausmą), sekso žaislai – ne moters žeminimas ar kvailas bandymas susigrąžinti jaunystę, tačiau galimybė mėgautis naujais pojūčiais bei iš naujo atrasti sekso pilnatvę.

Vaidmenų sumaišymas

Ilgą laiką būnant kartu, rizikuojama nustoti į greta esantį vyrą žiūrėti kaip į partnerį, kuriam jaučiami romantiniai jausmai bei lytinis potraukis. Bičiulis, kambariokas, brolis ar net vaikas: jei pagalvojus apie savo antrąją pusę kyla tokios asociacijos, apie kokį kokybišką seksą galima bekalbėti.

Apsileidimas

Nenormalu, jog visą dieną moters kūną, net ir būnant namuose, turi puošti seksualus aptemptas derinukas, o veidą -  „kilogramas“ makiažo. Tačiau nenormalu ir tai, jog moteris, motyvuodama, jog yra sena ir vis vien į ją jau niekas nebežiūrės, apleidžia savo išvaizdos. Vyrai, kokio amžiaus jie bebūtų, myli akimis ir nori šalia savęs matyti patrauklią moterį – tokią, kokią ir įsimylėjo.

Minėtų bei panašių problemų sprendimas ar, geriausia, užbėgimas šioms už akių – užduotis porai, o ne tik moteriai. Prizas su šiomis sėkmingai susidorojus – dar neregėti įspūdžiai lovoje bei, kaip pasakoje, gyvenimas ilgai ir laimingai. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Gaudyt jokių budu nereikia. Moteris pailses nuo seno krieno
Dar viena priezastis: jos atbega pacios :)
Naujas komentaras