Raudona spalva vyrus veikia kaip afrodiziakas

73084c50539339_58d2f52a7033e.jpg
 
4 komentarai
Raudonos spalvos drabužius vilkinčios moterys vyrams patrauklesnės, - atskleidžia tyrimas.

„Raudona – seksualinio imlumo spalva“, - teigia psichologas.

Tai įrodančiame tyrime dalyvavo 23 paskutiniojo kurso studentai vyrai. Jų buvo paprašyta internetu kalbėti su moterimis, o iš tiesų psichologai stebėjo, ar raudonai apsirengusių merginų vaikinai klausinės daugiau intymių dalykų.

Iš pradžių respondentams tyrėjai parodė raudonos arba žalios spalvos drabužius vilkinčių moterų nuotraukas. Vaikinams buvo duoti 24 klausimai ir bet kurių penkių iš sąrašo jie turėjo paklausti kiekvienos dailiosios lyties atstovės.

Raudonai apsirengusioms merginoms vyrai uždavė daugiau intymių klausimų, klausinėjo ir apie tai, kaip ir kiek dėmesio šios susilaukia vakarėliuose, klubuose, baruose.

Atliekant kitą eksperimentą, tyrėjai respondentų paprašė pasikalbėti su raudonus ar mėlynus drabužius dėvinčiomis moterimis. Pastebėta, jog prie raudonai apsirengusiųjų visi vyrai atsisėdo arčiau nei prie kitų.

Raudona spalva vyrus veikia kaip afrodiziakas, sako psichologai. Tyrimas atskleidė, jog spalva – ne tik estetinė vertybė, bet taip pat subtiliais, svarbiais ir provokuojančiais būdais ji gali paveikti psichologinį žmogaus funkcionavimą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
tamsuolis ar tamsuole, juk en apie merga fotkej sneka...
nu ta kur ant foto tai ne per viena vieta nepatraukli nebent kokem senui arba tam kuris lytiniu santykiu neturejas puse metu:D
23 eksperimento dalyviai. vow, 100% patikimumas garantuotas... :DDD
Dievinu raudona spalva!!
Naujas komentaras