Santykiai su daug vyresniu partneriu. Ką vertėtų žinoti?

main-qimg-3ca680eaa48a95a849f495d4d82455a2.jpg
 
Meilei amžius nesvarbus - byloja visiems gerai žinoma patarlė. Pasinėrę į naujus santykius dažnai idealizuojame partnerį, nepastebime blogųjų jo savybių ar kitų trūkumų, kurie vėliau gali turėti neigiamų pasekmių jums abiems. Ne jei draugystės pradžioje didelis metų skirtumas jums nekelia baimės, veikiau priešingai - jį vertinate kaip privalumą, tačiau prieš rimtai įsipareigojant, vertėtų išsiaiškinti keletą svarbiausių dalykų.

Vaikų klausimas. Bene svarbiausias punktas. Jei Jūsų mylimajam/mylimajai 30-40 metų, tikėtina, kad šeimos pagausėjimas tikrai bus vienas siekiamiausių dalykų. Tačiau jei mylimasis jau buvo kartą vedęs ir savaitgaliais džiaugiasi vaikučių draugija? Tokiu atveju svarbiausia kuo greičiau išsiaiškinti ar partneris svajoja susilaukti vaikų kartu su jumis ar jam užtenka tų, kuriuos jau turi. Atsisakyti galimybės tapti mama arba tėčiu ir rankose laikyti savo mažylį, vėliau gali sukelti neigiamų padarinių dvasinei Jūsų būklei. Kad ir kaip mylėtumėte šalia Jūsų esantį žmogų, tačiau dėl nė vieno iš jų neverta aukoti savo svajonių ir tikslų.

Kaip jaučiatės būdami vyresnių žmonių kompanijoje. Pripažinkime, didelis amžiaus skirtumas, lemia kitokį mąstymą, kultūrą ir požiūrį. Jei jūsų antroji pusė neužaugo su tomis pačiomis grupėmis ar tais pačiais renginiais, ir jūs nesijaučiate nejaukiai, kai pokalbis pakrypsta apie nežinomus, pirmą kartą girdimus dalykus, tada galite užsidėti sau didelį pliusą. Jei lengvai randate kalbą su antrosios pusės draugais, jų kompanijoje jaučiatės jaukiai, lengvai bendraujate ir su jais palaikote gerus santykius, didesnių problemų neturėtų kilti.

Išvaizdos pokyčiai. Nors dabar mylimasis trykšta energija, nevengia sportuoti ir džiaugiasi gyvenimu, tačiau nereikia pamiršti, kad išauš diena, kai imsite matyti pirmuosius senatvės požymius. Pirmieji žili plaukai, raukšlelės ant veido ar sumažėjęs sekso poreikis. Tuo metu Jūs žydėte žydėsite, energija trykš per kraštus. Jei tai Jums neatrodo didžiausia problema ir nė kiek Jūsų negąsdina, būsite puiki pora.

Kai vyras ir moteris sugeba priimti ir gerbti vienas kito skirtumus, tada jų meilė turi galimybę žydėti. John Gray.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras