Santykių gelbėjimo planas - svingas

swingers1(1).jpg
 
Žodžio „Swing“ reikšmė reiškia greitą veiksmų perėjimą nuo vieno prie kito. Svingas nebūtinai turi reikšti partnerių mainus, kada poros dalinasi savo partneriu su kitomis poromis. Svingerių susibūrimuose gali dalyvauti ir abu sutuoktiniai, kada mylimasi su kitais partneriais vienas kito akivaizdoje.

Ir nors ši sekso rūšys daugeliui yra tabu, tokį seksą vis dažniau renkasi poros, kurios siekia išgelbėti savo santuoką. Tad galbūt svingas ir nėra pati blogiausia išeitis tada, kada nėra ko prarasti? 

Nesvarbu dėl kokios priežasties su partneriu nutarėte pasinerti į tokį nuotykį, svarbiausia yra abipusis susitarimas ir filosofija. Svingerių filosofija gali būti labai plati ir įvairi, o svingo taisyklės gali apimti paramos klausimą, mylėjimosi formą (ar mylimasi partneriui nedalyvaujant, ar visada būnama kartu), laisvalaikio praleidimą, pomėgius, polinkį į BDSM ar kt. 
Svingeriai dažniausiai susipažįsta teminiuose vakarėliuose, įvairiuose susitikimuose ir sex pažinčių svetainėse ar forumuose. Suaugusiems.lt sex pažinčių filosofija yra liberali, tad čia sau partnerį ras kiekvienas pilnametystės sulaukęs asmuo.

Besidomintiems seksu tarp porų, tereikia užsiregistruoti į pažinčių portalą ir pasirinkti pageidaujamą santykių statusą. Tolimesnis bendravimas priklausys tik nuo jūsų pačių. Jei domitės neįprastu seksu, tačiau tvirtai dar nežinote ar tai tikrai Jums, neplanuokite orgijos iš pat pirmo susitikimo. Pirmiausia susitikite susipažinti ir smagiai praleisti laisvalaikį. Juk nebūtinai gerai praleidus laiką su simpatiškais žmonėmis, atsiras ir noras su jais eiti į lovą. Tad neskubėkite, rinkitės ir tiesiog pramogaukite!
Svingas – ne tik seksas! Tai tam tikros taisyklės, pasitikėjimas partneriu, bendri pomėgiai ir giminiškas požiūris į gyvenimą. Ilgą laiką būnant kartu, partneriai vienas kitą vis geriau ir geriau pažįsta, kol galiausiai gali būti sunku nustebinti savo gyvenimo draugą. Tad jei vilioja mintis surasti bendraminčių ir atrasti šį tą naujo, ženkite pirmą žingsnį ir tiesiog gerai praleiskite laiką!
 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras