Santykių patarimai protingai moteriai

5626691.jpeg
 
1 komentaras
Santykiai – vienas sudėtingiausių dalykų gyvenime, todėl kartais vien gerų norų ir nuoširdžių pastangų neužtenka. Gali atrodyti, jog stengiatės iš visų jėgų, tačiau norimų rezultatų pasiekti niekaip nepavyksta? Jums pasitarnaus keletas vertingų patarimų, kurias turėtų pasinaudoti kiekviena protinga moteris! Tačiau atminkite, jei norite tvirtų, stabilių santykių, visų pirma reikia rasti savimi pasitikintį, užsibrėžtų tikslų siekiantį, mylintį ir moteris gerbiantį vyrą!

Jei pasiryžote užmegzti naujus santykius, nepamirškite, kad kartais net ir patys tvirčiausi santykiai baigiasi ne Jūsų naudai. Patyrus pralaimėjimą nereikia nuleisti rankų!

1. Jei vyras besąlygiškai pasitiki savimi ir elgiasi taip, lyg turėti galėtų visas kambaryje esančias moteris, be abejo, jis taip ir padarys!

2. Jei iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad vyras praleidžia daugiau laiko prie veidrodžio negu jūs, vadinasi taip ir yra. Prieš pradėdama santykius su juo, pagalvokite ar norėtumėte namie turi dekoratyvinį augalėlį, kurio priežiūra pareikalautų begales laiko?

3. Jei naujoji simpatija primygtinai tvirtina, jog rimti įsipareigojimai jam didžiausia gyvenimo fobija, mažai tikėtina, kad būdamas su jumis vyras pakeis nuomonę. Todėl rimtų santykių vargu ar būtų verta tikėtis.

4. Jei santykiai su šiuo žmogumi viena, didžiulė neišsprendžiama problema, sukelianti tik širdies skausmą, mažai tikėtina, kad santuokinis gyvenimas bus rožėmis klotas.

5. Jei prisiminimai apie praeitį Jums kelia daugiau džiaugsmo negu dabartiniai santykiai, patarimas tik vienas – nesikankinkite ir kuo greičiau nutraukite juos, bereikalingai neskaudinkite savęs bei šalia esančio žmogaus.

6. Verkiama tik per vestuves ir laidotuves, jei dėl mylimojo kaltės ašaras liejate saulėtais šeštadienio vakarais, bėkite nuo jo neatsigręždama.

7. Nuo problemų šiais laikais negali pabėgti nė vienas, tačiau prieš rinkdamasi antrąją pusę, išsiaiškinkite kokio lygio problemos jį kankina. Jei potencialiam mylimajam gresia kalėjimas už netinkamą elgesį ar veiklą, vargu ar verta gyvenimą sieti su tokiu žmogumi. Šie santykiai sukeltų daugiau problemų negu džiaugsmo.

8. Negalite gyventi be muilo operų? Žiūrėkite jas į valias, bet jei mylimasis ir pašaipiai vertiną šį Jūsų hobį. Kiekvienas turime teisę užsiimti mėgstama veikla ir dėl nieko jos neatsisakyti. O jei partneris žūtbūt siekia riboti Jūsų pomėgius, su šiuo žmogumi ateities sieti tikrai neverta. Nebent visą likusį gyvenimą esate pasiryžusi tupėti klusniai it pelė po šluota.

9. Protingai moteriai nereikia vyro, kad galėtų pasijusti mylima ir vertinama. Ji pati tai žino ir šią būseną pasiekti gali savo pačios pastangų dėka.

Nors atėjus pavasariui šilti jausmai užplūsta daugelio širdį, vienišiai intensyviau pradeda ieškoti sau antrosios pusės. Tačiau nepamirškite pasidžiaugti vienatve, momentais, kai neprivalu jausti atsakomybės už kitą žmogų. Nenustokite savęs mylėti ir vertinti!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Bet dabar tai ruduo atėjo :)))))
Naujas komentaras