Seksas be įsipareigojimų

pora-73552074.jpg
 
34 komentarai
Kas iš tiesų yra „draugas su privalumais“? Tai draugas, su kuriuo galite mylėtis, tačiau neturite jam įsipareigoti. Nėra jokių prabangių vakarienių, jokių gėlių, jokio reikalavimo sutartu laiku grįžti namo.

Tai abiem naudinga draugystė, kuomet neturite vaikščioti į pasimatymus, tačiau galite paskambinti pirmą valandą nakties (užsidarius barui) ir pasiūlyti susitikti.

Tokios draugystės taisyklės turi būti priimtinos abiem partneriams, nes jei kažkuris vienas negaus visko, ko trokšta – santykiai taps beverčiais. Jei kažkuris pradeda jausti daugiau nei aistrą – na, galite susidoroti su tuo atėjus tinkamam laikui, tačiau atminkite – tokie santykiai niekam neįpareigoja, tad negalite iš partnerio nieko reikalauti.

Kaip galiu įgyti draugą su privalumais?

Kartais iš tiesų sunku rasti draugą, ieškantį malonumo, tačiau nesiekiantį įsipareigojimų. Žmogus turi būti ne tik seksualus, atviras, bet taip pat išgyvenantis atitinkamą periodą – ieškantis laisvės, nuotykių. Matydami potencialų pretendentą turėtumėte jo netiesiogiai paklausti – šiuo atveju svarbu subtilumas.

Ištirkite vandenis

Jei manote, jog sutikote tokiai draugystei tinkančią merginą, visų pirma gerai išsiaiškinkite, kaip ji gyvena. Neseniai įvykęs išsiskyrimas, nuolatinis keliavimas, karjeros svarba ar tiesiog laisvės troškimas gali būti priežastis, kodėl dailiosios lyties atstovė  nori tapti „drauge su privalumais“ bei kodėl nori išvengti „aš tave myliu“ kartojimo. Paklauskite merginos požiūrio į seksą, draugystę (ją lydinčias ir tipines santykių dramas), buvimą vienišu...  Turėtų būti nesunku pasakyti, jei moteris atvirai kalba apie seksą, jei pasiilgsta reguliarių lytinių santykių, ieško geros draugijos.

Kitas svarbus žingsnis – turite žavingai prisistatyti.  Leiskite suprasti, kad neieškote merginos. Užsiminkite, kaip sunku rasti žmogų, esantį gana laisvų pažiūrų, kaip ir jūs trokštantį tiesiog tapti draugais su privalumais. Tai viskas, ką turite šiuo atveju padaryti . Jei moters troškimai sutampa, jei pasirodysite jai patrauklus, jūsų vakaras, ko gero, baigsis aistringai. Parodykite merginai, ką ši praras jei daugiau nesusitiksite.

Nustatykite standartus

Yra šansų sutikti tokį žmogų vakarėlyje ar bare besilinksminant su draugais. Tačiau draugystės su privalumais nesusikursite – arba ji yra, arba ne. Tokiems santykiams neįkalbėsite – tai abipusis sprendimas, priimtas per savaites ar net mėnesius. Kai pradėsite kartu miegoti (ko gero, savaitgaliais) abu žinosite, kas vyksta ir tiesiog tai tęsite. Skirtumas tarp draugų su privalumais ir vienos nakties nuotykių yra stebuklingos frazės „aš nenoriu antrosios pusės“ suvokimas, bei, žinoma, šioks toks santykių pastovumas. Kol abu suprantate esą laisvi bei nereikalaujate prisirišimo, tol draugystė su privalumais klojasi puikiai.

Ko verčiau nedaryti

Nepasirodykite nusivylusiu egoistišku vyru – tokių aplink ir taip daug. Moteris nori tokio, kuris žino jos troškimus, pasitiki savimi ir šį tą išmano apie dailiosios lyties atstovės kūną.  Puiki, šilta asmenybė – taip pat labai svarbu, ypač jei dažnai ketinate vienas šalia kito nubusti.

Negalite išprašyti moters prieš pusryčius. Turi būti aišku, jog išmanote seksualinį ir socialinį etiketą, elgiatės su ja kaip su sau lygia. Kaip ir bet kuriai moteriai, šiai taip pat turite sudaryti gerą įspūdį, tačiau šiek tiek kitaip, paprastai tariant – mažiau romantiškai.

Nekalbėkite daug apie save, apie savo patrauklumą – tai pasirodys mažų mažiausiai netaktiška. Apskritai –  tai, kad ji nėra jūsų mergina, dar nereiškia, jog moteris nenusipelno pagarbos, nesielkite su ja kaip su pigia preke, gėrėkitės sekso partnere – pasistenkite kiek įmanoma ilgiau išlaikyti santykių įdomumą, aistrą.

Kitas NE dalykas – seksas su žmogumi, kuris, žinote, ieško gyvenimo partnerio. Nenorite tokiu tapti  - nemiegokite kartu.  Bus daug smagiau susiradus tą, kuris kaip ir jūs siekia nuotykių ir malonumų.

Keblumai

Draugystė su privalumais be abejonių sąlygoja tam tikrus galimus pavojus. Pirmasis – kažkuris iš jūsų gali pamilti kitą. Nors tai – vienas dažniausiai pasitaikančių atvejų, jei jausmas bus vienpusis – ne tik sugrius jūsų santykiai, bet ir kažkas liks įskaudintas.

Kitas pavojus – ribų peržengimas. Nenorite, jog moteris skambintų jums pietų metu. Nenorite pakvietimo į jos mamos 50-ą jubiliejų. Nenorite eiti į naują restoraną senamiestyje. Jūs, ko gero, norite paskambinti jai pirmą valandą nakties ir pasakyti, jog netikėtai atsidūrėte visai netoliese. To paties laukiate ir iš moters. Trokštate penktadienio naktį praleisti lovoje drauge.  Esant aiškioms santykių taisyklėms, jei mergina peržengia ribas – turite tvirtai, bet maloniai tai pasakyti. Tikėkitės, jog partnerė bus tokia pat atvira ir drąsi pasakyti, kas jai nepatinka – tik tada galėsite išvengti interesų susikirtimo.

Kitas svarstytinas dalykas – jūsų draugai. Ar jie supras? Ar verta jiems pasakoti? Nepamirškite, jog tokiu atveju neturite prašyti nieko leidimo, tačiau, kaip bebūtų, apsvarstykite, kaip jūsų elgesys ar žodžiai gali paveikti aplinkinius.

Bene svarbiausias dalykas draugų su privalumais santykiuose – apsauga. Jei abu miegate su kuo panorėję, nepamirškite saugotis. Ar norėtumėte, jog jūsų vaiko motina būtų ta moteris, kuri jums tik sekso partnerė? Lytiniu keliu plintančios ligos taip pat menkas malonumas...

Beje, nepaisant to, kad tai neįtraukta į jūsų santykių taisykles – pasistenkite nemiegoti su niekuo, ką ji pažįsta – nors ji neprieštarauja jūsų santykiams su kitomis, tikrai nenori pati to išgirsti, ypač iš draugės.

Tiesiog bičiuliai

Žmonių santykiai – vienas sudėtingiausių dalykų, tad jei pavyko rasti tai, ko ieškojote – jums labai pasisekė. Turite progą patirti jaudinančią malonią draugystę, su daug sekso, meilumo ir juoko. Būkite savimi, mėgaukitės tuo, jog nereikia pataikauti norint užkariauti merginos širdį. Juk moteriai nereikia jaudintis, ar būsite geru tėvu, ar padėsite namų ruošoje...  Draugystė su privalumais išlaisvina jus nuo santykių vargų ir leidžia tiesiog mėgautis vienas kitu.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (34)
Uzdraustas vaisius saldesnis
Idomus straipnis. Manau rasti tokia drauge loterija. O man loterijoje nesiseka. Matyt pasiseks meileje :) Parašyk..
ciulpk
Isties jausmus sudet i stalciukus ir uzrakint norit turet tokius santykous
Nelengva tokį partnerį rasti, ypatingai kai esi įsipareigojęs arba vedęs. Interneto pažintyse praktiškai vien vyrai dominuoja užsidėję ant profilio savo organo nuotraukas, moterų mažai jei jų yra, tai laisvo elgesio parsidavinėjančių "už paramėlę", o normalių praktiškai nėra. Manau ateityje ir bus tokie žmonių santykiai, nes santuoka yra atgyvenęs dalykas, na bent jau aš ja esu nusivylęs.
kaip tik ieskau tokiu santykiu, esu isipareigojes ir noreciau kad kita puse butu tokia pati. jei ieskai to paties parasyk.
Noreciau tokios pazinties bet su protinga ir zinancia ko nori:) esu ne vienisas tad irgi ieskau tokios pat kad nekiltu keblumu abu butume isipareigoja. Butu Klaipeda jei ka domina rasykit cia tada susirasysim per kitur.
buvau pradejus tokius santykius, abu neturejom antru pusiu bet as negalejau i ji ziuret nes man pradejo jis rimtai patikti ir jam pradejau jausti ir nutraukiau santykius. tokie santykiai yra labai sunkus bent jau mano nuomone. ir kai uzsiimi seksu manau reiktu zmogaus to kuriam tikriai kaska jauti.
to Karina:
Esi girdejusi ka nors apie ISTIKIMYBE? Paskui sako, visi vyrai kiaules. Pzdc. :D
Visiškai pritariu tokiam bendravimui, turiu tokį draugą jau treti metai, vis kažkokie tarpai būna bendravimo, koks menuo, ar pora, gal net gi daugiau, tai padeda atšalt ir sukelt dar didesnę aistrą. Abu turim antrąsias puses ir vienas kitam esam antras žmogus :) Visiškai galiu pasitikėti tuo žmogumi, bei jis manimi. Žinau tikriausiai daugiau negu jo mergina, o jis daugiau apie mane negu maniškis :) Dievinu šiuos santykius :)
O prie ko čia veliat tas ligas, tai čia jau patys ir pačios kaltos, kad nesirenkat su kuo miegoti.
Turėjau tokį draugą beveik du metus. Patys nuostabiausi santykiai visomis prasmėmis kokius tik esu turejėjusi tik dėja teko nutraukti, nes atsirado jausmai.. Kai pamatai, kad situacija tampa nebevaldoma reikia laiku sustoti ir bus išvengta ašarų pakalnių.
as pilnai su viskuo cia sutinku.. cia lyg apie mane butu parasyta,pats tai perejau,tik nelb gal ir gerai viskas pasibaige,del mano,pripazistu,kaltes,sorry,bet vat.. bukit atsargus,pamastykit ir jei ka,laiku sustokit.. sekmes..
tiesiog savigarbos neturejimas. niekad negaleciau miegoti su vyru, jei jis net nesleptu, kad "hareme" daugiau turi...
kiekvienas pasirenkame savo gyvenima,draugus,ir ka norime veikti...
Turiu tokius santykius beveik 5 metus, mes vienas kitą gerbiam, bendraujam labai graziai, žinom vienas apie kitą labai daug,bet po tiek laiko pradedu galvoti, ar tai normalu?Kaip viską baigti, juk visą gyvenimą taip negyvensim. O prisirišimas prie žmogaus tikrai yra. Prieš pradedant rokius snatykius reikia rimtai pagalvoti, apie pasekmes. Kiekvienas turim teisę pasirinkti, kaip gyventi, bet po to prisiimkim atsakomybę už tai ir neieškokim kaltų:)
geras gyvenimas ane! nei tau pantalonu plauti
nei virtuvej pluseti
poto prie daktaro kabineto su sifeliuku visokie ir laukia sekso istroske :DDD
kaip tik tokį turiu. o viskas prasidėjo nuo to,kai "netyčia" pasimylėjau su savo draugu. iki šiol susitikinėjam,mylimės,tačiau tuo pačiu esame ir puikūs draugai :)
Vienas is geresniu tinklalapio straipsniu :)90% tiesos, issamus, Patiko ;)
P.S. Juokas paime is virsutiniu komentaru "rasykit paneles" :D
visa jaunyste taip gyvenau :) turedavau pastoviai kokias 3-4 drauges.. kurios keisdavosi kas kelios savaites ar keli menesiai, priklausomi kiek jos buvo idomios ir visos zinojo koks ju statusas ir visiem buvo gerai :)
Na tai kam reikia draugo su privalumais? :) rašom rašom ;)
rasykit paneles,merginos,kurios norit tokiu santykiu be pareigu (;
cia aprasyta viskas kas dabar yra mano galvoje....atrasti toki drauga,aisku kad nekeistu partneres, isskyrus-zmona jei ji yra.
Norečiau rasti tokia draugę, jeigu atsiras tokia mergina, prašom rašyti į pm ;)
turiu tokius santykius su vienu vaikinu, abu zinom kad nieko daugiau nei tik sekso is vienas kito nenorime. Bet dabar atsirado vaikinas kuris man rimtai patinka, su kuriuo planuoju rimtus santykius. Ar pasakyti apie tai savo dabartiniams partneriui?
Noreciau taip gyventi ir tureti toki drauga :) O galima vaiko taip tiesiai ir paklausti ar nori jis tapti mano draugu su privalumu :D
Svarbu, kad nei vienam nekiltu prosirisimo ar norejimo savintis...As uz tai... :)
nieko cia gero...kai isimyli, tada tik asaru pakalne
gyvenu taip ir esu tuo patenkinte,turiu toki zmogu,galiu paskambint bet kuriuo paros metu ir zinau kad esu laukiama,,jokiu isipareigojimu,kam save kankint isipareigojimais,taip daur geriau:)
dabar taip gyvenu ir esu tuo patenkinta nes seksas be isipareigojimu nuostabus :)
Labai daug tiesos. Turejau tokius santykius. Nutraukiau juos nes jauciau, kad "hareme" yra dar viena, o jis to ir neslepe..:). Man visada budavo pirmenybe, bet kazkaip tai nedziugino. Ir tai ne pavydas, tiesiog jauciausi neivertinta.. Jis nesuprato del ko bendravimas nutruko. Taip, kad nereikia tokiom draugem zinoti apie kitas :)
As uz toki bendravima. Svarbu ne kiekybe o kokybe ir dazni santykiai su vienu patikimu partneriu.
Ketinu taip gyventi..;)
Kaip tik taip ir gyvenu. :)
negalėčiau tokio "draugo" turėti, nes labai greitai prisirišu prie žmonių.
Naujas komentaras