Seksas iš meilės – maloniausias

p07b9101.jpg
 
7 komentarai
Naujausi tyrimai pabrėžė, jog žmonės, siekiantys seksualinio pasitenkinimo, turėtų visų pirma pagalvoti, kodėl jie apskritai mylisi.

Tyrimas atskleidė, jog ir vyrai, ir moterys labiau seksu mėgaujasi, kai tai daro vedami meilės bei įsipareigojimų, o ne materialinės naudos ar trokšdami pasiekti sėkmę.

Tyrime dalyvavo 544 seksualiai aktyvūs jauni žmonės, skirtumas tarp vyriškos ir moteriškos lyties atstovų – nedidelis. Maždaug 90 procentų respondentų buvo heteroseksualūs. Visiems buvo pateikiami klausimai apie jų pasiekiamą seksualinį pasitenkinimą bei lytinių santykių priežastis.

Respondentams buvo pateiktas ilgas to galimų priežasčių sąrašas – susijaudinimas, aistra, saviraiška, kerštas, streso mažinimas, socialinis statusas, savigarba, orgazmas, kalorijų deginimas, noras išmokti naujų technikų, meilė, įsipareigojimas ir keletas kitų.

Meilė bei įsipareigojimai didžiausią teigiamą įtaką orgazmui turėjo abiejų lyčių atstovams. Tuo tarpu seksas dėl materialinės ar kitokios naudos respondentams nebuvo toks malonus.

Moterims teigiamą įtaką orgazmui turėjo ir siekiamas malonumas bei saviraiška, o naujos patirties siekimą dažnai lydėjo nesėkmės.

Mokslininkų teigimu, tyrimas atliktas ne klinikoje, respondentai atrinkti atsitiktinai, tad galima daryti prielaidą, jog pateikiama situaciją atspindi realiąją.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Jo,trauka,simpatija kazkokia turi buti. Kaip tratina jauni senas bobules uz dovaneles :D nu nx..
Nuostabiausias seksas, kai yra aistra
Ir aš taip manau, bent jau elementarų draugiškumą turi jausti - kitaip nekas. Tiesiog gali patirti fiasko, kas ir yra nutikę ir ne kartą.
; D
sekas is meiles, pats graziausias ir geriausias, net nera kalbos :)be meiles tik ....
jei yra aistra,trauka zmogui,seksas ir be meiles yra liuks :)
geras seksas ir be meiles, tiesiog aistringas, laukinis seksas su belekuo :)
Naujas komentaras