Seksas su vyresne moterimi

keksas(1).jpg
 
3 komentarai
Vynas, kaip ir moterys – gerėja su amžiumi. Pasirodo taip galvoja labai daug vyrų, kadangi beveik visi jauni vyrai labai dažnai fantazuoja apie seksą su vyresne moterimi. Apklausos rodo, kad apie 80-90 procentų paauglių ir jaunų vyrų yra fantazavę apie lytinius santykius su už save bent 10 metų vyresne moterimi. Jos patenka į MILF arba „pumų“ (angl. cougar) kategoriją. Tačiau kaip paruošti save seksui su vyresne moterimi ir būti geresniu meilužiu?

Ne – ego, taip – dominavimui


Vyresnės moterys, taip pat kaip ir visos kitos, labai nemėgsta pasikėlusių vyrų. Venkite rodyti savo ego kaip jaunas ir nepalaužiamas galiūnas. Turite suprasti, jog moteris, nepriklausomai nuo savo amžiaus irgi nori būti įvertinta bei geidžiama. Tačiau lovoje viskas turėtų apsiversti. Daugiau patirties turinti moteris yra mačiusi, ko gero, daug daugiau nei jūs, todėl rodykite savo jaunatvišką energiją bei entuziazmą. Nebijokite būti šiurkštesni, siūlykite įvairius dalykus ir pasistenkite ją nuolat stebinti, nes prasto ir nuobodaus sekso jai tikrai nereikia.


Eržilas ir ištvermė


Moterys į sekso žaidimus su jaunais vyrais dažnai veliasi dėl stipresnių pojūčių. Jaunas ir tvirtas kūnas turėtų patenkinti net ir didžiausius poreikius. Jai reikia tikro eržilo. Nors daugelį valandų mylėtis nėra būtina, turėtumėte pasiruošti „išsilaikyti žaidime“ bent jau kol ji baigs. Naudokite kėgelio pratimus, galbūt pasimasturbuokite prieš seksą ar naudokite kitus metodus, kurie padės atidėti ejakuliaciją sueities metu. Jei mylitės su prezervatyvu, stengtis tikriausiai reikės daugiau. 
Vyresnės moterys daug atviriau žiūri vien į fizinę sekso pusę, todėl galbūt norės tik atsiduoti aistrai, o jausmai joms nebus tiek svarbūs. Pasistenkite tai suprasti ir įsigilinti, ko būtent reikės jūsų partnerei.


Komunikacija ir žaidimai


Komunikuokite prieš seksą ir jo metu. Pamėginkite tai, ko nesate darę ir atverkite savo fantazijų skrynelę būtent šiai damai. Vyresnė moteris taip pat kupina aistros, tačiau jūs turite rasti būdus ją atrakinti. Glamonės, bučiniai bei prisilietimai yra labai veiksmingi, kadangi vyresniame amžiuje jų dažniausiai sumažėja. Tai itin efektyvus būdas pakaitinti ir paruošti bet kurią, o ypač vyresnę partnerę seksui. Sekso metu skatinkite ją kalbėti, taip galėsite geriau patenkinti jos, o kartu ir savo poreikius.


Jos poreikiai


Jeigu sekso metu nepavyko jos privesti prie orgazmo, „darbą užbaikite“ oraliniu būdu. Moterys labai vertina, jeigu jūs tai darote gerai ir rūpestingai. Daug tyrimų pastebėjo, kad vyresnės moterys, daugiau nei jaunesnės geidžia kunilingo, todėl į tai verta atkreipti dėmesį.

 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Su 20-meciu tada taip :)
O taip. :)
Ar aš jau puma? :))))))
Naujas komentaras