Seksas tik po vestuvių raktas į santuokinę laimę?

 
6 komentarai
Norite sužinoti laimingos santuokos paslaptį? „Patausokite“ seksą medaus mėnesiui,- teigia naujausias tyrimas.

Atskleista, jog poros, susituokusios senamadišku būdu ir pirmą kartą pasimylėję po vestuvių – mėgaujasi laimingesne santuoka. Teigiama, jog tai daro įtaką ne tik santykiams, bet ir seksui apskritai.

Daugiausiai tyrime buvo nagrinėjama asmenų individualios sekso patirtys, o ne laiko suartėjimui pasirinkimas.

„Labiau gilinomės į santykius, ne į seksą, tačiau pastebėjome, jog ilgiau suartėjimo laukusios poros džiaugėsi laimingesne santuoka ir geresniu seksualiniu gyvenimu,- pasakojo Prancūzijos šeimos raidos ir planavimo centro tyrėjai,- Ko gero, tai dėl to, kad tokios poros įgijo daugiau tarpusavio bendravimo įgūdžių, išmoko geriau vienas kitą suprasti ir susidoroti su sunkumais.“

Tyrimo metu buvo apklaustos 2035 vedusios poros. Vienas iš klausimų – kaip greitai jie pradėjo gyventi seksualinį gyvenimą. Poros, laukusios iki medaus mėnesio, 22% dažniau teigė, jog jų santykiai – stabilūs, laimingi, 20% - jog pirma seksualinė patirtis – nepakartojama.

Taip pat tokios poros 15% dažniau savo seksualinį gyvenimą vertino kaip iš tiesų kokybišką, 12% dažniau teigė, jog bendravimas poroje – atviras ir nuoširdus.

Beje, tyrėjų teigimu, visais sekso po vestuvių privalumais galėjo pasigirti ir nereligingos poros – tikėjimas šiuo atveju neturėjo jokios įtakos.

„Nesvarbu, kiek religinga pora yra, intymumo laukimas sąlygoja geresnį bendravimą, tai sukuria  ilgalaikių santykių stabilumą, pasitenkinimo draugyste jausmą“, - sakė tyrėjas.

Tyrime dalyvavusio sociologo teigimu, visi šie faktai tik atskleidžia, kaip svarbu „dirbti“ stengiantis kurti emocinę draugystę, pasitikėjimą jau santykių pradžioje. „Poros, besimėgaujančios intymumu prieš santuoką, po kurio laiko dažnai supranta, jog jų santykiuose neišvystytos savybės, svarbios stabilumui, pasitikėjimui partneriu“,- teigė sociologas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Seksas tik po vestuvių-absoliuti nesąmonė.Parneriai iki vestuvių turi išsiaiškinti, ar dera seksualiai.Kitaip bus nelaimingi visą gyvenimą, jei nebus vienodai temperamentingi.Tai žinau iš patirties.
Visai fainai butu buve palaukt, bet ka jau dabar :}
per daug amerikietisku filmu prisiziureje esate, vaikuciai ;)
nu blemba cia nesamone.. pvz vienas zmogus gali tureti idomiu sekso poreikiu, o kitam misionieriaus poza ir bus vienintelis sekso budas.. tai teks slopinti vieno poreikius arba aukotis kitam.
uzjauciu tuos, kurie galvoja, kad seksas yra tai, kas daro santuoka laiminga. Protingi zmones ir seksa geru padarys ;)
nesamone
Naujas komentaras