Sekse romantikai nėra vietos?!

37.jpg
 
3 komentarai
Sekse romantikai visiškai nėra vietos! Nors cinizmas – taip pat nėra išeitis. Tiesa, kaip visada, kažkur arti – per viduriuką!

Kuomet žmogui tenka rinktis tarp romantikos ir cinizmo sekse, geriausia yra vengti abiejų minėtų dalykų ryškių atvaizdavimų (jeigu galima taip išsireikšti).Pirma emocija/elgesys, šiuo atveju – tai romantiškumas, geriausiai tiktų pasimatymams, antroji – cinizmas, geriau tiktų bendram požiūriui į būtį ir gyvenimą, o sekse geriausiai būtų akcentuoti natūralų, prigimtinį elgesį…

Romantinis seksas – tai labai blogai. Dažniausiai “romantiniu” seksu mandagios moterys vadina seksą su labai specifiniais partneriais, iš kurių lovoje naudos maždaug tiek pat, kiek iš beždžionės neurochirurgijoje… Vyrai apskritai retai naudoja būdvardį “romantinis” seksui apibūdinti, nors aš neatmetu galimybės, kad tokių kazusų esama. Švelnumas, nutylėjimas, paslaptingumas, išgyvenimų “subtilumas”, lengvi pirštų prisilietimai prie kaklo, o lūpų – prie nemirtingų meilės lyrikos eilių – visa tai sekso (vykstančio proceso, o ne preliudijų) metu veikia gan silpnai… Noriu pasakyti, kad viskas ką išvardinau tinka, kai jūs nusirenginėjat arba nurenginėjat savo partnerę, tačiau toliau kažką privalu kardinaliai pakeisti, kitaip seksas bus visai nekoks…Taip, vyrui seksas gal ir bus geras, nes pas mus viskas kur kas paprasčiau, bet neužmirškime ir mūsų partnerės, o su moterimis situacija kur kas įdomesnė, nei tiesiog “stūmos ir traukos bei trinties” dėsniai!

Geras sekas – tai tango, pats neromantiškiausias šokis pasaulyje! Net breik’e (brakedance) vyras nerodo tokios valdingos nepagarbos moteriai, o moteris – padorumo taisyklių nepaisymo! Juk net yra posakis, kad “šokis – tai vertikalus horizontalių troškimų įgyvendinimas!”, o tango – puikus įrodymas!

Pagarbumas, susižavėjimas, rūpestingumas damos atžvilgiu – tai rožinis banginis, ant kurio laikosi romantika! Tačiau parodykit man moterį, kuri trokšta, kad minėtas banginis pliuškentųsi scenoje pačiu atsakingiausiu momentu? (nesu susidūręs). Jeigu norite, kad “renginys” turėtų bent kokią nors prasmę ir sudarytų įspūdį, jame turėtų dalyvauti žvėris, labiau giminingas leopardui, tigrui arba bent jau smaugliui! Reikia kažko kerinčiai pavojingo, apgaulingai nuostabaus ir akivaizdžiai plėšraus!

Galite man paprieštarauti, kad sąvoką “romantizmas” galima nagrinėti kur kas plačiau, nei tai drįstu daryti aš. Kad romantiškumas savyje apjungia ne tik dūsavimus ant suoliukų, bet ir avantiūristinę  gyvenimo dalį, t.y. visą piktadariškai, vampyriškai piratišką estetiką, kuomet gražuolės korsetas nupjaunamas durklu ir ekstaziškai geriamas vynas iš atitinkamų indų. Taip, gali būti! Tačiau tam, žinokit, pageidautina būti kino herojumi, kuriam dar bus suteikta kokių 150 dublių (bandymų) jeigu, pvz. vynas pradės bėgti ne ten, o durklas sulūš…

Šį kartą gal ir nepasakiau nieko praktiško, nepateikiau jokių praktinių patarimų, bet tikiuosi, kad bent išsklaidžiau kai kuriems stereotipą, kad seksas – tai grynų gryniausia romantika! Vyrai… Nors ne… Vaikinai, šį kartą kreipiuosi į Jus! Preliudijos, pasimatymai, flirtas (pradiniai etapai) – tai vieta romantikai, bet seksas (pats procesas) – tai jau ne gėlytės ir paukščiukai! Atsiprašysiu skaitančių damų, bet kelnėse pas vyrus ne kažkokie aksominiai pakabukai, o ginklas, kuriuo galima netgi sužeisti, tad galvokit, ką darot!

 
Komentarai (3)
Aš irgi manau, kad buvo ir bus - aš ne smurtininkas, o romantiškas žmogelis.
Mr. Mee, arba is karto paiimi ir tik paskui i snuki, kad turletu :D:D :D ..., bet manau cia kazkokio ka tik issiskyrusio zurnaliugos straipsnis , nes romantinis seksas YRA, BUVO ir BUS visada ...
Nes reikia skubėti giminę pratęsti, o jei neleidžia - duot į snukį ir tada leis.
Naujas komentaras