Sekso atsisakymas bandant kažką įrodyti? Galimos klaidos

download(11).jpg
 
5 komentarai
Kito žmogaus logika būna tokia: „Pats pradėjo, pats turi ir užbaigti.“ Taigi, seksualinis streikuotojas pats turi „pasiduoti“ ir vieną dieną nei iš šio, nei iš to pradėti meilės žaidimus.

Žmogus, nusprendęs streikuoti, tampa savo ambicijų įkaitu. Juk turi vaidinti „šaltą ir nepasiekiamą“, tačiau pats viduje melsdamasis, kad antroji pusė kuo greičiau atsiprašytų, padarytų nors kažką, dėl ko būtų galima pasimylėti ir reanimuoti santykius. Ir gerai, jei nubaustoji pusė viską supranta teisingai ir jos savimeilė nėra tokia stipri, kad nepasiduotų pirma. Tačiau priešingu atveju, tokios poros gali laukti ir tragedija.

1 klaida. Supykęs ant savo partnerio ir demonstratyviai blokuodamas seksą, žmogus pats save uždaro į savotišką kalėjimą. Ir vietoj to, kad gautų antrosios pusės pagarbą, dažniausiai tampa kaip pajuokos objektu.

2 klaida. Pradėdamas seksualinį streiką ir sulaukęs mažų mažiausiai įsižeidimo, o gal ir „nekalbadienių“, streiko iniciatorius neturi šansų pranešti apie savo poziciją, paaiškinti, kuo jis ar ji yra nepatenkintas, kodėl šis streikas ir buvo pradėtas.

O viskas todėl, kad net ir būdamas teisus bei išsakydamas visiškai teisėtas pretenzijas, žmogus yra priimamas neadekvačiai, kadangi bauda yra nesusijusi su priežastimi. Todėl santykiai gali pakibti aklavietėje, ir supratimo tokiu atveju nesulauksite.

3 klaida. Pradėdamas seksualinį streiką iš savo pusės, iniciatorius ne tik pažeidžia antrosios pusės savimeilę bei išdidumą, bet ir tampa savo sprendimo įkaitu.

Kodėl? Nes pradėjęs streiką, pats streikuotojas turi jį ir užbaigti. Taigi, streikuotojas ilgainiui pripažįsta, kad seksualinis streikas yra tik laiko švaistymas. O priešingu atveju, jei streikas vis dar tęsiasi, nubaustasis tokį streiką pratęsia su malonumu iš savo pusės – ir tai skatina santykių iširimą.

4 klaida. Seksualinių streikų metu prarandamas meilės ar šeimyninių santykių brangus laikas.

Atminkite, kad kiekvienas seksualinis streikas – tai laikas, kuris išskaičiuojamas iš jūsų brangių santykių bei aktyvaus seksualinio gyvenimo. Ir jei jums dar nėra 25 metų, ir jūs galite sau leisti ištrinti bent mėnesį iš savo aktyvaus seksualinio gyvenimo, tai tiems, kam virš 30 metų, to daryti nepatartina: tai neigiamai atsiliepia psichinei ir fizinei sveikatai, charakteriui.

5 klaida. Atsiribodami nuo sekso, streikuotojai ne tik gadina savo charakterį, bet ir provokuoja vis gilesnes krizes santykiuose.

Jei organizmas yra pripratęs prie reguliaraus sekso, kaip prie malonaus užsiėmimo, ir staiga išbraukus seksą „iš raciono“, žmogaus nuotaika tampa bjauri, o tai gali skatinti neigiamus charakterio bruožus ir elgesį. Atsiribodami nuo sekso, streikuotojai gadina ir kito žmogaus būdą, taigi, paskui jie yra priversti bendrauti su neigiamai nusiteikusiu žmogumi.

6 klaida. Periodiškai auklėdami kitą seksualiniais streikais, streikuotojai sudaro optimalias sąlygas tam, kad antroji pusė susikurtų naujus intymius ar meilės ryšius.

Nors tai girdėti yra nemalonu, tačiau tai yra tiesa. Būtent dėl šios priežasties yra įvykę ne vienas neištikimybės faktas. Jei seksualiniai streikai ir „nekalbadieniai“ tęsiasi ilgiau nei savaitė ar ilgiau, anksčiau ar vėliau hormonai pradeda reikalauti savo dalies. Todėl vyrai ar moterys siekia patenkinti savo poreikius kitur. Be to, jie vis labiau pripranta, kad šeimoje „saldaus“ vaisiaus imti ne tik kad negalima, bet ir neverta.

7 klaida. Seksualiniai streikai išvysto partnerio pripratimą lygiai taip pat, kaip ir kitos partnerio savybės.

Pagal tyrimus, tie žmonės, kurie mėgsta seksualinius streikus, tai daro reguliariai ir pastoviai. Taigi, tokie žmonės įpranta prie seksualinių streikų ir naudoja juos, kaip sprendimą bet kokioms situacijoms, kurios visiškai nesusijusios su intymiu gyvenimu. Todėl tokių partnerių gyvenimas dalinasi į du periodus: aktyvaus sekso ir seksualinio streiko. Tad nenuostabu, kad ilgainiui partneris seksualiniams streikams įgauna psichologinį imunitetą ir nesistengia santykiuose nieko pakeisti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Vyras linkęs uzgauliot moterį, tai apie kokį seksą su juo galima kalbėt. Ilgainiui toks vyras pasidaro iš vis šlykštus seksualinių požiūriu.
koks gali but seksas,jei po pykcio perijodo kadir bus seksas,bet tai jausis kad tai tik is pareigos o ne is noro ar malonumo.
Jei perlenks lazdą, kuri nors pusė, tai galima ir nebegrįžti prie buvusių santykių.
cia ne moteru ginklas - cia idiotai tokiais principais gyvena
Moterų mėgstamas "ginklas"...
Naujas komentaras