Seksualiai agresyvi moteris

2(1).jpg
 
15 komentarai
Vyrai dažnai įpratę visur imtis iniciatyvos – tiek pirmą kartą užkalbinant moterį, tiek sekso metu ar net santuokoje. Šiuo atžvilgiu vaikinai turi atlikti visą sunkųjį darbą, tuo tarpu moterys gali tiesiog sėdėti ir laukti, kol gyvenimas pasisuks tinkama linkme.

Turėtų būti sunku visą laiką rodyti iniciatyvą. Bet kas nutiktų, jei viskas apsiverstų aukštyn kojomis, jeigu jūsų mergina pirmoji imtųsi veiksmų, vilionių seksui?

Prieš entuziastingai ištariant „O taip!“, prisiminkite posakį „Atsargiai svajokite, nes svajonės gali išsipildyti“. Ar žinotumėte, kaip išlaikyti tokią seksualiai reiklią moterį laimingą?

Kodėl ji agresyvi?

Moters orgazmas nebėra kažkoks „bandymas tamsoje“, dabar jos tikisi pasitenkinimo faktiškai kiekvienų seksualinių santykių metu. Ir jeigu jums nepavyksta to suteikti, moteris pasiryžusi jus pamokyti perimdama situacijos kontrolę.

Pažvelkite, kas dedasi aplink jus: bene kiekviena komercinė TV laida, filmas, muzikinis klipas ar skelbimų lenta rodo seksualiniai agresyvią, užsispyrusią moterį. Tai pakeitė šių nuomonę, jog taip elgiasi tik paleistuvės, po truputį toks elgesys tampa normaliu.

Jeigu jūsų partnerė užaugo aplinkoje, kurioje nebuvo vengiama seksualumo, tikriausiai ji pati taip pat nesidrovės savęs. Galbūt tai ir yra viena priežasčių, kodėl iš miegamojo kaskart išeinate toks pavargęs.

Ji nori visko

Puikus santykių su seksualiai agresyvia moterimi aspektas yra tai, kad ji aiškiai žino, ko nori lovoje. Tokia moteris neturi jokių nuogąstavimų ir drąsiai parodo partneriui, kas priverčia ją aimanuoti.

Ji visada pasiruošusi seksualinėms išdaigoms, taip pat tikriausiai ji labai drąsi ne tik miegamajame, bet ir už jo ribų. Tokia partnerė nesidrovi diskutuoti apie fantazijas, troškimus bei kitas nešvankias idėjas santykiams.

Geriausia tokiuose santykiuose yra tai, jog jūs nebeprivalote visada imtis iniciatyvos seksui, moteris nesivaržo nuplėšti jūsų drabužius ir užlipti paišdykauti. Tai moteris, galinti ilgai ir geidulingai mylėtis bei mėgautis gyvuliškų instinktų žaidimais. Beje, faktas, jog ji siekia orgazmo sau, šiek tiek sumažina spaudimą vyrui – jis gali taip nebesijaudinti dėl kulminacijos pojūčių užtikrinimo moteriai, nes ši, ko gero, pasirūpins abiejų pasitenkinimu.

Trūkumai

Nors dauguma vaikinų gali prisiekti, jog atiduotų iš esmės viską, jei galėtų užkariauti tokią tiesmuką moterį, traktuojančią partnerį kaip nakties seksualinį grobį, realybėje kartais yra kiek kitaip.

Kalbinti su aprašytomis moterimis susitikinėję vyrai sutiko pasidalinti savo tokių santykių baimėmis:

„Tapau nepagrįstai pavydus. Dažnai įsivaizduodavau, kad ji taip grobuoniškai vilioja ir kitus vyrus – vien nuo minties įniršdavau ir dėl to kildavo daug nereikšmingų ginčų.“

„Aš visada bijodavau, jog jeigu vieną naktį būsiu tiesiog pavargęs ar nenusiteikęs seksui, ji praras susidomėjimą manimi ir susiras kitą – jauną, kvailą ir kupiną seksualinės energijos...“

Dauguma vaikinų pasakojo, jog žinodami, kad seksas bet kada lengvai pasiekiamas, kartais nustodavo to geisti. Neliko iššūkio gauti „pyragaitį“, priešingai – buvo prarastas apetitas.

Kaip bebūtų, dauguma vyrų vis tiek teigė nenorėję keisti partnerės į jokią kitą. Jie tiesiog išmoko keletą „profesinių“ triukų ir iš esamos situacijos išspaudė tai, kas geriausia.

Kaip išsilaikyti?

Jeigu esate vienas iš laimingųjų, susitikinėjančių su minėto tipo moterimi, štai keletas patarimų, kaip užtikrinti, jog partnerė būtų patenkinta.

Išlikite įdomus

Likite paslaptingas ir užtikrinsite, kad moteris visada jūsų geis. Ją jaudina nuolatinis medžioklės jausmas, tad kartais suintriguokite, pernelyg nenusileiskite jai.

Įsakinėkite jai

Žinoma, niekas nenori nuolat girdėti „seržanto“ įsakymų, tačiau jei sekso metu įsakmiu tonu pasakysite partnerei, ką norite, jog ši padarytų – tikėtina, tokio būdo moteris liks sujaudinta labiau nei paprastai.

Kontroliuokite

Ji įpratusi šimtu procentu kontroliuoti padėtį lovoje, tad ar įsivaizduojate, kaip nustebs, kai perimsite absoliučią galią ir laikysite ją savo seksualinėje malonėje?

Imkitės iniciatyvos

Anksčiau nei partnerė turės galimybę imtis bet kokių veiksmų, pradėkite ją glamonėti - artėkite prie moters iš nugaros, lieskite jos sėdmenis, krūtis, bučiuokite kaklą. Jūsų spontaniškumas nepaprastai sujaudins partnerę.

Gerai saugomos paslaptys

Galbūt šalia nematote agresyvios moters, besimėgaujančios seksu bet kur ir bet kada. Tačiau nepamirškite, jog kai kurios moterys dar vis bijo būti palaikytos pasileidėlėmis, tad šioms reikia daugiau laiko atsiskleisti.

Jei norite, kad partnerė taptų šiek tiek agresyvesne sekso metu, pasikalbėkite su ja. Paklauskite, kaip ši jaučiasi, kai jūs inicijuojate lytinius santykius. Paaiškinkite, jog taip, kaip jai patinka jaustis geidžiama, jums taip pat trūksta panašių jausmų bei emocijų.

Galbūt pokalbis bus tik paskatinimas moteriai atsiskleisti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (15)
grazu :) google labai http://google.com
grazu :) google labai http://google.com
Prisijunkite prie diskusijos..GERAI JEI BUTŲ STAMBI PALIK TELefona gali būt ir 60m..
Gražus straipsnis. Mano gyvenime buvo tik dvi merginos, kurios norėjo mylėtis dažniau nei įprastai merginos to nori, jos būdavo valdingos, bet ne valdovės.. Jos žinojo kas yra abipusis malonumas,žinojo kas sukelia aistrą vyrui ir ko reikia Jai.. Visa tai nebuvo išmokta iš kažkokio tai vadovėlio, jos tiesiog žinojo..
Manau visos merginos turi 'tą' savyje,tik partnerio reikia tinkamo, ne tik išvaizda, bet ir vidumi.
Tikėtina,kad jos pradeda 'spindėti' tik sutikus Jį.
Life can be sweet
Teisingai buvo parasyta, vyrui neidomu , kai nera ko siekti, seksas visada po ranka. O jei dar moters libido stipresnis nei vyro, tai vyrui visai prastai - jis jausis nepatogiai, spaudziamas, neispildantis lukesciu. Smagu tik trumpa laika, ilgalaikeje perspektyvoje nekas... Tokiai moteriai vienintele gera iseitis - rasti vyra su stipresniu uz jos libido.
Tik su tuo, kurį esu įsimylėjusi ir noriu jo aistringai. Kitiems savęs netaskau , paprastas seksas iš sportinio intereso
gaila, kad taves nesutikau. kauktum kaip lusis :)
Gražiai parašyta, bet ar vyrai neneria į krūmus sutikę tokią moterį? Manau vyrai bijo konkurencijos. Taigi reik apsimetinėt mirštančia gulbe, kad tik neprarastų susidomėjimo - nesamonė. Gaila, kad nesutikau dar stipresnio už mane. :(
grobuoniškumas pasireiškia tik ypatingiems :P bet kokiam moliui savęs nešvaistau
O mes keičiamės rolėmis:)
Eh o galetu tikrai buti viskas atvirksciai. :)
Geras straipsniukas, patiko pakaityti:)
as supratau kad tokia galiu buti tik su vienu zmogumi..kuri lb myliu..su savo buvusiu nieko panasaus nebudavo..nes matyt negeidziau taip kaip dabar geidziu dabartinio :)o tas pastovus geidulys veda is proto..ypac tada kai supranti kad tai abipusis jausmas.
bet kai vaikinas atstumia kaskart, kai tik pamėgini, tai nebesinori daugiau niekada rodyt jokios iniciatyvos
Aš pasirodo esu grobuonis :D bet ne bet kuriam sekasi...tik tam,kuriam kažkas jaučiama :)
Naujas komentaras