Šeši faktai apie meilę, kuriuos reikia žinoti dar prieš įsimylint

pora-72892018(1).jpg
 
Dėl naujos simpatijos galima greitai pamesti galvą. Atrodo, taip stipriai įsimyli, jog patiki, kad šis jausmas yra pats tikriausias ir tęsis amžinai. Bet ar tai įmanoma? Gal ir įmanoma, tačiau meilė yra žavi tuo, kad ji nenuspėjama. Rodos, tu taip stipriai myli, tačiau viskas sugriūva, kuomet nesulauki tinkamo atsako į savo jausmus. Ką tokiu atveju daryti?

Nepanikuok. Nebandyk įrodyti simpatijai, ką jis / ji praranda tave palikdamas. Tai tikrai neprivers jo / jos persigalvoti. Verčiau perskaityk žemiau išvardintus faktus apie meilę, kurie padės susivokti, kad jausmų pasaulis nėra jau toks sudėtingas ir painus. 

Jei kas nors nori būti su tavimi, tikrai bus

Įvairios būrėjos ar straipsniai apie santykius siūlo stebuklingų triukų, padėsiančių jį / ją prisivilioti ir tave pamilti. Galbūt šie triukai ir veikia, bet kam reikia taip save apgaudinėti?

Jeigu žmogus, kuriam tu simpatizuoji, tą patį jaučia ir tau, jis / ji tikrai norės būti su tavimi. Ir tai nėra pigus triukas - tai faktas, kurio nepaneigsi.

Jeigu antra pusė iš tiesų tave myli ir gerbia, tai tau parodys kiekvieną dieną

Mylimas žmogus niekada tavęs nežemins, bet visada tave palaikys ir gerbs. Galbūt kartais iš tavęs pasijuoks, kandžiai patrauks per dantį, bet tu suprasi, kad tai tik juokai.

Mylinti antra pusė stengsis išspręsti kiekvieną iškilusį konfliktą. Jei trenks durimis, po akimirkos sugrįš ir atsiprašys. Todėl, kad tave myli, gerbia ir nori būti visada šalia.

Abu pusės stengiasi dėl sėkmingų santykių

Viskas labai paprasta - jūs abu stengiatės, kad turėtumėte tvirtus ir ilgalaikius santykius. Jeigu tik vienas iš partnerių norės tvirtų santykių, o kitas dėl jų nesistengs, vadinasi, reikia skirtis. Nes vienas žmogus santykių neišgelbės - reikia, kad stengtųsi abu partneriai.

Negali pakeisti žmogaus

Jeigu stipriai pamilai žmogų, turi pamilti ir visus jo / jos trūkumus. Dažnai moterys stengiasi pakeisti vyrus dėl to, kad jis, jų akimis žiūrint, turi daug neigiamų įpročių. Kai kurie vyrai paklūsta moterims ir atsisako kai kurių įpročių, o kiti elgiasi priešingai - nieko nekeičia.

Atsimink, kad tu negali pakeisti mylimo žmogaus. Jeigu jis / ji to norės, pasikeis irbe tavo pagalbos.

Skirkite laisvo laiko tik sau

Mylimieji neprivalo visą laisvą laiką praleisti drauge. Netgi priešingai - stipriai mylintys vienas kitą asmenys supranta, kad laisvą laiką galima praleisti ir su draugais arba vienam.

Mylinti antra pusė supras, kad jis / ji nėra visas tavo pasaulis - juk ir aplinkui tiek daug kitų žmonių! Be to, negalima pamiršti ir paties savęs. Išeik pasivaikščioti vienas, išgerk kavos ar nueik į kiną - tai patys paprasčiausi dalykai, kuriuos kartais privalome atlikti vieni.

Nebijok būti savimi

Mylimas žmogus myli tave tokį, koks tu esi. Neturėk jokių kaukių ir nebandyk apsimesti prieš jį / ją kažkuo kitu. Nebijok būti pažeidžiamas, be makiažo ar sunkiai susirgus. Tikrai meilei nesvarbu, kaip tu atrodai - net ir tie papildomi kilogramai netrukdys suprasti, koks tu iš tiesų esi.

Meilė neturi jokių sąlygų ir reikalavimų, todėl nebijok būti savimi.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras