Signalai, įspėjantys, jog į idiliškus santykius kėsina trečia...

7666.jpg
 
Analizuojant moterų, patyrusių partnerio neištikimybę, patirtis, išryškėja ženklai, pasikartojantys visose situacijose. Tai – pradiniai signalai, įspėjantys apie tikėtiną vyro žaidimą dviem „frontais“. Kalbant apie antrosios pusės neištikimybę, patarlė, jog „nežinai, tai ir širdies neskauda“ neturėtų būti elgesio credo. Sužinojus šį faktą, bus galima imtis atitinkamų veiksmų – bandyti išsaugoti santykius ar galutinai viską nutraukti.

Jei kirba nuojauta, jog tarpusavio santykiuose kažkas ne taip, metas pasiimti „lupą“ ir pažvelgti atidžiau. Pastebėjus kelis iš žemiau išvardintų ženklų, deja, laikas kuo greičiau susėsti prie stalo rimtam pokalbiui. 


Padidėjęs vyro dėmesys savo išvaizdai. Jei iki šiol vyrui nuolat tekdavo priminti, jog metas pas kirpėją ar, galų gale, reikia išmesti skylėtas kojines, naivu tikėtis, jog jūsų maldos buvo išgirstos ir šis netikėtai tapo save skrupulingai prisižiūrinčiu metroseksualu. Naujas garderobas, šukuosena, kvepalų „vonios“, depiliacija, plušėjimas sporto salėje: jei vyro gyvenime atsirado šie, iki šiol svetimi veiksniai, tai – įspėjimas, jog pastarasis turi meilužę arba moterį, kurios prielankumo siekia. 


Permainos miegamajame. Nauji „vėjai“ miegamajame yra sveikintini, tačiau šie turi „pūstelėti“ abiejų susitarimu, o ne tarsi iš giedro dangaus. Jei taip nutiko – lauk bėdos...Vyras, iki šiol buvęs pasyvus sekse, pradėjo elgtis grubiau, pažėrę aibę naujų pozų pasiūlymų, iš po lovos ištraukė sekso žaislą ar pareiškė, jog jums metas keisti intymią šukuoseną? Labai tikėtina, jog nauja patirtis atkeliavo iš intymių santykių su kita moterimi. Deja, vyras, klaidžiojantis į kairę, dažnai neatsisako pasimėgauti ir savo formalios partnerės kūnu...


Pyktis be priežasties. Kiekvienas jūsų žingsnis, kurio partneris anksčiau net nepastebėdavo, sukelia jo pykčio priepuolį? Prieš puldama kaltinti save dėl netinkamo elgesio, įvertinkite situaciją objektyviai: ar tikrai blogai, jog į vonią, kaip ir visada, einate pirma, o namuose iš tikrųjų tokia netvarka? Neištikimas vyras dažnai kovoja su vidine kalte, kuria numalšinti padeda pykčio nukreipimas į greta esančius žmones, dažnai – į žmoną. Lyg apgaudinėjamai moteriai būtų padaryta dar mažai žalos...


Žalingų įpročių išryškėjimas. Vyras, kaltindamas problemas darbe ar nesugyvenamą jūsų charakterį, pradėjo dažniau išgėrinti ar nesiskiria su cigarete?  Tai ir vėl gali būti savęs baudimas dėl netinkamo elgesio ar problemos naujuose santykiuose. 


Slapukavimas. Telefono, elektroninio pašto bei socialinių tinklapių paskyrų slaptažodžiai, iki šiol buvę bendro naudojimo,  tapo valstybine paslaptimi? Kiekvienas turi teisę į asmeninį privatumą, tačiau jei partneris, jums pareiškus nuostabą dėl tokių pokyčių, susinervino, tai – ženklas, jog pastarasis turi ką slėpti. Vyro šnipinėjimas bandant žvilgtelėti į jo telefoną ar kompiuterį iš šono gali atrodyti apgailėtinai, tačiau tada, kai širdyje kirba kankinanti abejonė, visos priemonės pateisinamos.


Neištikimi vyrai dažnai tiesiog neišdrįsta prisipažinti dėl savo paklydimo ir paprašyti atleidimo ar pasiūlyti pasukti skirtingais keliais. Moteris, laiku pastebėjusi neištikimybės požymius, gali nutraukti abiejų kančias – ir vyro, ir savo. 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras