Spalvos judviejų miegamajame - slaptas santykių ir sekso ginklas

7233f31b-8620-46b9-b9ca-752fc8ce15a5.jpeg
 
1 komentaras
Baldai, sienos, užuolaidos – visa tai gali atpalaiduoti, jaudinti arba slėgti. Santykiuose miegamojo įrengimas turi nemažą reikšmę. Todėl prieš įsigyjant patalynę arba prieš atliekant remontą savo bute, pasidomėkite ir specialistų rekomendacijomis. Šįkart apie tai, kaip mus intymioje aplinkoje veikia spalvos.

Salotinė

Žmonėms, per daug seksualiai nusiteikusiems ir linkusiems į neištikimybę, reikia miegamajame turėti bent du salotinės spalvos dalykus.

Smaragdinė

Besigėdijantiems ir bijantiems erotinių eksperimentų partneriams reiktų miegamajame turėti smaragdinės spalvos patalynę, kadangi būtent ši spalva audrina fantaziją ir suteikia drąsos.

Žalia ir mėlyna

Jei abu sutuoktiniai dirba fizinį darbą, tuomet patalynė rekomenduojama žalios spalvos, o jei dirba protinį darbą, tuomet – mėlyna.

Oranžinė

Miegamajame, kuriame yra žmonės su antsvoriu, neturėtų būti oranžinės spalvos daiktų, kitu atveju, jie prieš miegą visuomet „pasipildys atsargų“, o po audringų valandų jie vėl norės valgyti.

Auksinė

Dominuojant tamsiai auksinei spalvai miegamajame, partneriai, kurie jaučia, kad praranda tarpusavio ryšį, gali vėl susigrąžinti buvusius aistringus santykius.

Purpurinė

Vienam iš partnerių vis trūksta jėgų užsiimti seksu? Pakabinkite ant langų purpurines užuolaidas ir patieskite purpurinį kilimą. Meilės žaidimų metu įjunkite vos apšviestą rausvą lempą. Jėgos atsiras.

Ruda

Miegamojo interjere reiktų vengti rudos spalvos, kuri skatina organizmo senėjimą.

Trijų spalvų žaismas

Jaunavedžiai (tačiau čia nekalbama apie amžių, o apie bendro gyvenimo stažą) gali įsirengti įvairiaspalvį miegamąjį. Tačiau tie, kurie santuokoje išgyveno jau ne vienerius metus, turėtų naudoti dviejų, daugiausiai trijų spalvų žaismą.

Violetinė

Partneriai, kuriems pabodo kasdieninės glamonės, turėtų įsirengti violetinės spalvos miegamąjį, ir tuomet artumas taps dvasingas.

Mėlyna ir geltona

Linkę į ginčus partneriai turėtų vengti miegamajame šviesiai geltonos, oranžinės ir ryškiai raudonos spalvų, o juos turėtų supti tamsiai mėlyna arba tamsiai geltona spalvos.

Balta

Baltos spalvos miegamąjį su daugybe žalių elementų ir gyvų gėlių reiktų įsirengti sutuoktiniams, kurie niekaip negali vienas prie kito priprasti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
:D
Naujas komentaras