Stereotipai, kurie neleidžia susirasti antrosios pusės

moteris-vienisa-64225928.jpg
 
Dažnai antrosios pusės paieškas apsunkina stereotipai. Moterys susikuria būsimo vyro paveikslą ir nebesižvalgo į kitus. Juk bare sutiktas vaikinas tikrai nėra panašus į tą, apie kurį svajoji! Vyrai tikisi, kad moteris bus šeimyniška, paslaugi ir rūpinsis vaikais namuose. Tačiau tokių moterų maža…

Kad antrosios pusės paieškos būtų sėkmingos, tiek vyrai, tiek ir moterys turėtų atsisakyti stereotipinio mąstymo. Žmonės skirtingi, todėl būtų klaidinga teigti, jog visi nori tų pačių dalykų. 

Moterims reikia pinigų, o vyras be pinigų - ne vyras

Vyrai galvoja, kad moterims rūpi tik jų pinigai. Todėl vyras gali atrodyti ne itin patraukliai, bet jeigu jis turi pinigų, visos moterys bus jo. Net labai jaunos merginos!

Moterys tiki, kad vyras be pinigų nėra tikras vyras. Juk jis turi būti šeimos maitintojas! Kam reikalingas vyras be pinigų? Kuo daugiau pinigų uždirba vyras, tuo jis vyriškesnis ir daug geresnis už kitus.

Tiek vyras, tiek ir moteris poroje turėtų uždirbti pinigus. Moteris neturėtų teisti vyro, jeigu jis daug neuždirba. Kas žino, galbūt tik dabar jo finansinė padėtis yra prasta? 

Taip pat vyras neturėtų smerkti savęs vien dėl to, kad moteris uždirba daugiau nei jis. Tai tikrai nerodo, kad moteris perėmė vyro pareigas, todėl jis neteko vyriškumo. Finansine našta turi dalintis abu partneriai, todėl tikėti, kad vienas turi uždirbti daugiau, o kitas mažiau, yra kvaila. 

Moterys turi būti lieknos, vyrai - aukšti ir sportiški

Dažnai žmones teisiame pagal tai, kaip jie atrodo. Todėl vyrai tikisi, kad jų antros pusės bus lieknos ir moteriškos. Moterys žvalgosi tik į aukštus ir sportiško kūno sudėjimo vyrus, todėl nė nepastebi kitų.

Santykiuose išvaizda nėra svarbu. Vyrai ir moterys, ieškodami antrosios pusės, turėtų labiau atkreipti dėmesį į žmogaus charakterio savybes. Nesvarbu, ji liekna ar stora, galbūt jis bus žemas arba labai aukštas. Svarbiausia - žmogaus vidus. Jeigu žmogus nebus mylintis, besilaikantis duoto žodžio ir negerbiantis mylimojo, tuomet kodėl turėtum su juo / ja prasidėti? 

Išvaizda gali būti labai apgaulinga. Jeigu jis / ji patrauklus, tai dar nereiškia, kad su juo / ja tau bus gera. Su metais išvaizda keičiasi, todėl atkreipk dėmesį į žmogaus vidų.

Moterys nori greitai įsipareigoti, o vyrai nori laisvės

Moterys nenori gaišti laiko, todėl stengiasi kuo greičiau nusitempti vyrą prie altoriaus. Kam laukti, jei esi tikra dėl savo jausmų? 

Vyrus ši mintis atbaido - įsipareigoti jie neskuba, todėl draugauja su visomis merginomis iš eilės. Juk po vestuvių gyvenimas visiškai pasikeis, todėl reikia išbandyti viską.

Tačiau visi trokšta skirtingų dalykų. Ir ne tik moterys nori greitai įsipareigoti. Ir ne tik vyrai ieško tik sekso. Dažnai vyrai skundžiasi, jog neranda rimtos antros pusės, nes šiuolaikinėms moterims rūpi tik karjera. Moterys atkerta, kad nori laisvės, todėl vyrų (bent jau dabar) joms nereikia.

Todėl nereikia stebėtis, jei sutiktas vyras svajoja apie santuoką, o moteris nori pagyventi tik dėl savęs. Žmonės yra skirtingi, todėl visų poreikiai skiriasi.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras