Stokojate kūrybiškumo - marš į kairę!

 
Neištikimybė įvardijama kaip vienas baisiausių, santykius griaunančių aspektų. Pripažinkime, juk žinios apie mylimo žmogaus nuėjimą kairėn sužeistų širdį ir stipriai užgautų jausmus. Paprastai patirtą neištikimybę, savo antrajai pusei atleidžia ir sugeba su tuo susitaikyti tik nedaugelis porų.

Tačiau Harvardo universiteto, psichologijos dėstytojai teigia, kad neištikimybė turi ir savitų pliusų. Ar galite tuo patikėti? Kyla klausima, kokie gali būti to dalyko pliusai? Jei norite būti kūrybiškesni, mokėti greitai mąstyti bei išsisukti net iš pačių kebliausių situacijų – neištikimybė gali Jums padėti tobulinti šiuos įgūdžius. Kitaip tariant – ji išlaisvina mintis iš standartinio mąstymo rėmų ir padeda atsiskleisti Jūsų kūrybiškajai pusei.

Taip pat psichologai pabrėžia, kad slaptas romanas turi įtakos ir darbo našumui, už kurį atsakingi tam tikri smegenyse esantys centrai. Mat užmezgus slaptus santykius gyvenimo partneriui už nugaros, pagerėja darbo našumas, per dieną sugebame atlikti kur kas daugiau naudingų darbų nei įprastai. Žinoma, net ir nustatę šio dalyko naudinguosius aspektus, kitaip tariant – pliusus, mokslininkai anaiptol neskatina Jūsų būti neištikimais. Toks poelgis juk stipriai įskaudintų antrąją pusę.Todėl jei pritrūkote išskirtinių, nekasdienių minčių – sukite į kairę!

Tačiau prieš taip pasielgdami visada apsvarstykite antrąją medalio pusę ir mintyse užduokite sau klausimą – ar dėl anksčiau minėtų aspektų verta aukoti gražius ir darnius santykius? Viskas priklauso tik nuo Jūsų!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras