Sugundyti moterį per 24 valandas (I)

romance-seduction-2016-515.jpg
 
6 komentarai
Ar nors kartą teko jums „pasiguldyti“ moterį per pirmąją pažinties dieną?

Vienas ir amžinųjų klausimų: kodėl kai kuriems užtenka tik pažvelgti į moterį, o ji jau sutinka su permiegoti? Kas taip veikia stebuklingai – pritrenkiantis žvilgsnis? Atletiškas kūno sudėjimas? Trisdešimties centimetrų įrankis tarp kojų? Vargu. Sieti seksą vien tik su savo lytinio organo dydžio – klaidingas požiūris. Bet vis dėl to – kas?

Svarbiausiai – pasitikėjimas

Kai jūs atsiduriate su mergina intymioje aplinkoje, svarbiausia reikšmė atitenka tam, ką jūs jai sakote. Atminkite, kad ir meilė, ir seksas – tai bendravimo forma. Pokalbis lovoje – jūsų stipriausias ginklas.

Žinoma, merginoms patinka protingi ir subtilūs pokalbiai, įvairūs komplimentai. Bet atminkite, kad moterys turi gebėjimą suvokti, kada jos yra apgaudinėjamos. O šitą melą jos atsimins dar ilgai.

Pagyros – geras dalykas, tačiau ir čia turi būti tam tikros taisyklės. Taip, bet kuriai moteriai patinka, kai ją priima kaip meilės deivę. Tačiau pasakykite ir tai, kad ji rūpestinga, švelni, suprantanti, prisipažinkite, kad ji – vienintelis žmogus, su kuriuo galite pakalbėti iš dūšios, ir jos širdis atsileis greičiau. Tik veikite apdairiai. Jei jūsų merginos didelė krūtinė, neužlaikykite ilgai žvilgsnio ties ja. Suvaidinkite, kad krūtinė visai netraukia, ir jai bus išties malonu, kad atsirado nors vienas vyras, kuris šnekasi su ja nespoksodamas į krūtinę.

Taigi, ką moterys nori iš jūsų išgirsti?Tyrimai parodė, kad moterims svarbiausiai pasitikėjimą keliantys pokalbiai, priverčiantis jaustis protingomis ir seksualiomis. Jums tai per daug abstraktu? Štai keletas būdų, kaip tai veikia.

Metodas „iššaukti užuojautą“. „Aš niekada nesupratau moterų. Gal tu man padėsi? Papasakok, koks turi būti idealus vyras tavo akimis“. Ir svarbiausiai, nepamirškite daryti pauzių.

Metodas „man reikia daugiau nei įlįsti į tavo kelnaites“. „Kodėl taip sunku rasti merginą, kuri nenorėtų iš tikrųjų rimtų santykių? Nematau jokio tikslo tik permiegoti – taip žmogaus nepažinsi iki galo“.

Metodas „iššaukti atgalinę užuojautą“. „Negerai šiandien atrodai, atsitiko kažkas?“ Labai svarbu išprovokuoti atvirą pokalbį apie save, kurio metu ji į jus žvelgs su dideliu pasitikėjimu. Tačiau būkite atsargūs: kai kurios moterys gali neteisingai suprasti ir pereiti į kontrpuolimą – „pasižiūrėk kaip pats atrodai!“

Vieną kartą užkariavęs moterišką pasitikėjimą, manykite, kad perėjote didelę kelio dalį. Svarbiausiai, priversti ją manyti, kad jūs tik apie ją galvojate, kad jai nereikėtų nuo jūsų nieko slėpti. Stenkitės moterį suprasti protu, širdimi ir kūnu.

Seksualumas

Gundant moterį svarbiausiai yra: charizma, seksualumas ir pasitikėjimas. Charizma nesusijusi su išore. Atvirkščiai, dažnai charizmatiškos asmenybės visiškai nėra gražios. Tačiau jos moka įdomiai save pateikti. Patys seksualiausi vyrai, pasak moterų, tai tie, kurie nepasiduoda, tačiau nėra įkyrūs ir agresyvūs. Labai sunku atsispirti vyrui, kuris matosi, kaip tavęs nori.

Pasiekti seksualumą nėra taip sunku. Viskas susiveda į du dalykus: mokėjimą klausyti ir mokėjimą kalbėti. Nei viena moteris neatsispirs vyrui, kuris iš tikrųjų jos klauso: nereikia nieko daryti, paprasčiausiai domėkitės. Žmonės, jaučiantys, kad jų kalba yra domimasi, atsidėkoja savo klausytojui. Viskas, ko iš jūsų reikia – užrakinti savo burną ir išmesti kuriam laikui raktelį.

Gestai liežuviu: reaguokite į tai, ką ji pasakė ir kopijuokite jos gestus. Gestų sinchronizavimas – vienas efektyviausių būdų pritraukti palankumą. Vienodi gestai liudija apie vienodą santykių suvokimą, pritarimą esamai temai. Tai patvirtina jūsų požiūrių artumą.

Pridėkite prie viso to patikinančias intonacijas ir nei viena moteris jums neatsakys.

Labai svarbi ir poza: kaip jūs stovite arba sėdite – tai labai daug apie jus pasako. Tarkim, vyras su nuleistais pečiais sudaro beginklio, nelaimingo žmogaus įspūdį. O štai pasitikinčiojo savimi vyro poza: tiesus kūnas, šiek tiek į priekį palinkusi galva.

Nesigėdinkite – rodykite!

Jei norite padaryti įspūdį merginai, naudokitės viskuo, ką turite. Jei žinote, kad moterims patinka jūsų užpakaliukas, nešiokite aptemptus džinsus. Turite išraiškingą žvilgsnį – dažniau žvelkite pašnekovei į akis. Pasitreniruokite priešais veidrodį!

Gundykite tomis kūno vietomis, kurios nusipelno moteriškų pagyrų: apsirenkite platų diržą, kuris išryškintų jūsų liemenį – ir tai neprabėgs pro jos akis, nes ji tuo pat metu pagalvos, kas slepiasi po kelnėmis.

80 proc. moterų visų pirma žvelgia vyrams į... akis: sužavėkite ją savo nepakartojamu ir seksualiu žvilgsniu. Jūsų vyzdžiai, bent jau pirmąją parą, turėtų išsiplėsti nuo jos žvilgsnio. Pagal tyrimus, pamačius gražią moterį, vyro vyzdžiai iš tikrųjų išsiplečia, ko nepastebima vyrui bendraujant su kitu vyru. Išmokite išplėsti ir sutraukti vyzdžius, ir jūsų pašnekovė supras, koks jūs esate sužavėtas. Viskas paprasčiau nei jums atrodo. Pasižiūrėkite į tolį, po to jai į akis – vyzdžiai automatiškai pakeis savo dydį ir pademonstruos jūsų susijaudinimą.

Akių kontaktas – didelė jėga. Naudokitės ja! Tačiau neperlenkite lazdos: perdėtas pasitikėjimas savimi dar nesužavėjo nieko. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Manęs gyvenime nesugundytu apkunus vyras, su pilvu ir storu sprandu. Kad ir su charisma ir su pinigais:)))
Nu jau ne bet kurią, nereikia nusisvaigt:)))
Kokia tu vargšė ir tušti... Neverta tu dėmesio ne tik kaip moteris, bet ir kaip žmogus.
nu matosi, kad daug vyru pakeitusi, uztat kaimietes turi nuolatinius ir gyvena laimingos ;) o rinktis vyra pirmoj eilej pagal grozi, o dar ir ilgus plaukus, tai cia tikrai, kad miestietes bruozai :D tustute
netiesa, jei vyras nera ilgaplaukis manes jsi gyvenime netrauks, o begsiu neatsigrezdama. nesuvokiu, kaip moterys susivilioja charizma ir juokialiais - man tai nuli patrauklumo sukelia. As ziuriu pirma i vyro isvaizda. ar neturi zalingu iprociu, jo prota ir padoruma, ar nera koks besitrankantys kuilys, o kai preina mano atranka tada ziuriu ar geras lovoje, ar ilgai gal ir jei mane patenkina as jo, o jei ne tai man jis neegzistuoja isvis. cia tik naivuoles ar kaimietes galima suvilioti visokiom charizmom-klizmom.
vyras gali buti visiskai negrazus, bet jei spinduliuoja pasitikejimu ir charizma - jis gaus bet kuria moteri ;)
Naujas komentaras