Sugundyti moterį per 24 valandas (II)

 
2 komentarai
Jau nusišypsojote? Išklausėte savo pašnekovės? Paguodėte ją ir nuraminote? Imkitės veiksmų!

Dabar ir čia

Gali atrodyti keistai, tačiau prabangi vakarienė pačiame brangiausiame restorane labai svarbus dalykas gundymui. Namuose ruošta vakarienė taip pat yra efektyvi, kadangi parodo, kaip vyrukas moka suktis virtuvėje. Netgi ir tuo atveju, jei iš tikro nelabai jis ką temoka. Dauguma moterų suintriguoja pats faktas „vyras virtuvėje“. Be to, vakarieniaujant namuose miegamasis yra arčiau.

Dar vienas būdas įsitempti merginą ten, kur norite jūs, tai suduoti smūgį jos jausmams. Galite pasakyti, kad jus paliko mylimoji, kad jums labai sunku ir jūs negalite šį savaitgalį praleisti vienas. Atsisakymo greičiausiai nesulauksite.

Pasirūpinkite, kad kambaryje būtų dvi lovos. Jei jau sugulėte miegoti: ji savo pataluose laukia, kada prasidės ataka, tačiau jūs nekreipkite į tai dėmesio ir tyliai snauskite. Kai tik ji supras, kad nieko nebus, ji savotiškai įsižeis – nejaugi ji tokia nepatraukli. Ji ir pati imsis veiksmų.

Kaip žinoma, jei šiek tiek atsitraukiate mūšyje, tai skatina ryžtingą puolimą iš priešininkų pusės. Ir tai tik padeda jums pritraukti moterį prie jūsų keletą centimetrų arčiau.

Reikšmingas masažas

Ji pas jus svečiuose, ir jums norisi fizinio artumo. Tik nepulkite jos kaip išbadėjęs žvėris!

Palikite jai erdvės, ir, svarbiausiai – neišgąsdinkite. Moterys negali pakęsti savęs kaip išskirtinai seksualinio objekto. Nereikia pulti, bet nereikia ir verkšlenti. Geriausias būdas užmigdyti išrinktosios budrumą – elgtis su ja atsargiai ir švelniai. Jei ryžotės pabučiuoti, nesistenkite to padaryti šiurkščiai.

Pereidamas prie glamonių, susilaikykite. Jūs tikrai neužsidirbsite papildomų taškų, jei griebsite merginai už krūtinės, kai ji jums tieks lėkštėje šokoladinį biskvitą. Pradžiai užuoskite jos aromatą, pasimėgaukite jos lūpomis ir švelnia oda. Glostykite jos plaukus ir kūną – kuo ilgiau tai darysite, tuo daugiau tikimybės, kad pasimylėsite dar tą patį vakarą.

O jei iš tikrųjų norite imtis ryžtingų veiksmų, išbandykite masažą. Masažas – tai vienas greičiausių gundymo būdų. Jokiais būdais nereikia iš karto išsirengti ir imtis viso kūno. Pradžiai pakaks rankų ir nugaros, na o po to savaime atsiras ir daugiau malonumo.

Jei jūsų mergina per daug kukli ir gėdijasi, ir nesutinka masažuotis, pasiūlykite jai išburti pagal ranką. Tokiu būdu ji suteiks jums galimybę glostyti jos ranką: tęskite iki alkūnių – ir pamatysite, kaip ji pašiurps iš malonumo. Toliau pasakokite kažką įdomaus: sprendžiant pagal rankų linją, ji pagaliau sutiko savo svajonių vyrą. Ledai greitai ims tirpti.

Kalbant apie masažą, reikėtų įvertinti ir tai, ko nereikia daryti: minkyti odą kaip tešlą, nes čia nėra nieko erotiško, o mėlynių tikrai galima užsidirbti.

Reikalingi ritmingi, praslystantys glostymai, daugiausiai erogeninėse kūno vietose, ypač daug dėmesio skirkite kaklui. Labai lengvos glamonės rekomenduojamos nugaros srityje ir kutenantys bei paglostymai pirštais ratu – smakro srityje. Kuo švelniau tai darysite, tuo bus teisingiau. Veskite pirštais per stuburą link kaklo – tai labai jausminga kūno dalis.

Kaklas. Glostymai delnu sukūriniais judesiais, pratęsiant stuburu perduoda susijaudinimą tiesiai į vaginą.

Pečiai. Suspauskite pirštais pečius ir truputį pamasažuokite juos iš viršaus, tada leiskitės palei stuburą.

Stuburas. Čia yra taškai, kurie tiesiogiai yra susiję su seksualinėmis reakcijomis. Prispauskite didįjį ir rodomąjį pirštus iš vienos ir kitos stuburo pusės ir praveskite taip nuo viršaus į apačią. Tada pamasažuokite likusią nugaros dalį. Tik jokiais būdais nespauskite per stipriai.

Pėdos. Jei ji leidosi jas masažuoti, manykite, kad jūs jau pasiekėte savo. Kadangi pėdos daugumai žmonių – labai jautri intymi zona. Čia rekomenduojamas masažinis aliejus ar kremas. Įtrinkite juo pėdas ir tada delnais masažuokite.

Kulkšnys. Šioje vietoje yra tam tikri taškai, kuriuose koncentruojasi seksualinė energija, galinti priversti merginą jaustis kaip nepasotinamą tigrę. Pamasažuokite šiuos taškus apie 30 sekundžių, ir ji pajus aistrą.

Rankos. Slyskite pirštais per savo išrinktosios delnus, tada suspauskite jos pirštus ir švelniai juos paglamonėkite. Paimkite delnus abejomis rankomis, paglostykite: daugelį moterų tai jaudina.

Masažo metu nepamirškite kartoti, kokią puikią, lygią, ypatingai švelnią odą ji turi. Kai jūsų dama pakankamai atsipalaiduos, paguldykite ją ir pamasažuokite jos kojas per visą ilgį, iki šlaunų, tačiau vengiant pagrindinių erogeninių zonų. Dabar ji tikrai susijaudinus, ir nustebs, kodėl jūs nesiimate pagrindinio dalyko. Priversdami ją nerimauti, pasiekėte savo – dabar jums nebereikės nieko imtis, reikalai pasistūmės patys savaime.

Visose šiose situacijose, stabtelėdamas intymiausiose vietose, patys pastūmėsite merginą perimti iniciatyvą. Nes atminkite, kad vienintelio, ko nekenčia moterys – tai neapibrėžtumas. Žaiskite su ja „katę ir pelę“ ir įsitikinsite tuo!

Žinoma, visa tai – tik scenarijai. O jūsų rūpestis paversti jį realybe. Vis dėl to, jei jūsų pasija neužšoko jums ant kaklo, mėgindama nuplėšti nuo jūsų drabužių – tai dar nieko nereiškia. Galbūt jūs kažką ne taip padarėte, o gal jūsų išrinktajai pasirodė per mažai dėmesio.

Pripažinkite, jūs tikrai ne Davidas Beckhamas ar Bredas Pitas, kurie sugebėtų per 24 valandas iškrapštyti moterį iš drabužių ir pasiguldyti ją į savo lovą. Galbūt laikas pagalvoti apie profesijos keitimą?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
ir taip viskas buvo aišku :D
noreciau tokio gundymo :D
Naujas komentaras