Suklusk: jei JIS taip elgiasi, vadinasi, niekada neves!

 
5 komentarai
Kiekvieną dieną nerviniesi, nes nežinai ar tavo išrinktasis pasipirš tau? Kas dieną jauti, kad didžioji diena artėja, bet, deja, iš jo pusės — visiška tyla? Suklusk ir įsiklausyk į ji kalbą!

Jis sako, kad jo buvusios — kvailos. Jei tavo vaikinas negražiai atsiliepia apie savo buvusias merginas, nuolat apie jas kalbėdamas jas užgaulioja, leidžia sau jas apkalbinėti, tai žinok, kad iš tokio vaikino nieko gero nesulauksi. Jis — savimyla egoistas, manantis, kad tik jis vienas yra tobulas ir nepakeičiamas.

Jis kviečia tave į nuošalesnes vietas pasimatymams. Jei tavo vaikinas tau nuolat paskiria pasimatymus atokiau nuo miesto centro šurmulio, nesupažindina tavęs su savo draugais, tėvais ir giminaičiais, tai pats pirmasis ženklas, kad jis nežiūri į tave rimtai ir nežada užmauti tau vestuvių žiedelio ant piršto.

Jis keičiasi, tarsi Lietuvoje orai. Jei tavo vaikinas vieną dieną tau parašo 100 trumpųjų žinučių, o kitą dieną išnyksta ir nesiteikia pasirodyti, gali būti, kad jis ir be tavęs turi kam rašyti žinutes ir įkyriai skambinėti. Pastovumo nebuvimas — nesusitūpėjimo ženklas.

Jis nori mylėtis pirmojo pasimatymo metu. Jei tavo vaikinas pirmojo pasimatymo metu kviečia tave pasimylėti, tačiau dar visai nieko nežino apie tave, tavo norus ir asmeninį gyvenimą, tai toks kadras tikrai nerimtas.

Jis apie tave nepasakoja savo draugams. Pakalbėkime apie socialinius tinklus: dabar tapo madinga viešinti savo asmeninius santykius facebooke, o jei tavo vaikinas to vengia, tai gali būti, kad jis savo draugams nenori tavęs parodyti.

Jis sako, kad jūs esate sielos draugai. Jei tavo vaikinas su tavimi ilgai šnekasi, maloniai bendrauja, tačiau žiūri į tave TIK kaip į draugę, turėtumei likti budri, nes gali būti, kad taviškis tiesiog nejaučia tau meilės, aistros ir kitų malonių jausmų.

 
Komentarai (5)
O kam reikia sudaryti įspūdį lyg vest norėtum? :D Aš per pirmą pasimatymą iškart pasakau, kad čia tikrai nieko rimto, tik kokioms trims iš 10 tai netinka, o kitas, kaip ir visus normalius žmones, tai traukia - tai juk nuotykis, pramoga, gerų jausmų antplūdis, prasiblaškymas, seksas be tabu ir... JOKIŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ! :)
Punktas apie soctinklus - kvailiau sugalvot būtų sudėtinga. O jei žmogus apskritai nemėgsta viešint savo asmeninio gyvenimo. Kaip tada? Absurdas parašytas...
Pritariu pirmiems komentatoriams. Parasyta is lempos, deja :)
staipsnis merginoms tad logikos wyrai cia neiesklokit
paskutiniai du punktai ir pirmas - visiskos pievos... matos rasyta is lempos be jokios logikos ir su subjektyviu mastymu :)
Naujas komentaras