Susigrąžink seksualumą po skyrybų

 
Jis tave paliko. Nenuostabu, kad jautiesi sugniuždyta. O apie savo seksualumą tikriausiai apskritai mažiausiai galvoji. Visai be reikalo! Būtent pasijutusi seksualia ir geidžiama suprasi: gyvenimas tęsiasi. Be jo. Galbūt šis išsiskyrimas – tik į naudą tau?

Eik į pasimatymą

Nelauk tobulo kandidato. Dabar tavo tikslas – priminti sau, kad pasaulyje egzistuoja ir kitų vyrų. Tai nereiškia, kad turėtum eiti į pasimatymą su visišku nevėkšla. Bet jei jis tik šiek tiek nevykėlis ir gali jį priskirti kategorijai „gal kas nors ir išeis“ arba „kol kas – gerai ir toks“, kodėl gi nepabandžius pasitreniruoti ir atgauti formą? Svarbiausia – išmokti ir vėl pajusti geismą. Jei neturi jokios galimybės (ar jėgų) vėl su kuo nors susitikinėti – bent jau nukreipk savo mintis ir seksualinius troškimus į kokį nors realų vyruką: kaimyną, bendradarbį. Jis gali to nė nežinoti. Vertink savo jausmus kaip seksualumo treniruotę.

Daryk tai, ko jis nekęsdavo

Ar tavo buvusysis – namisėda? Tuomet lėk pasižmonėti į naktinį miestą, pašėlk triukšminguose vakarėliuose. Jis buvo vakarėlių liūtas? Bent keletą vakarų praleisk jaukiai įsitaisiusi priešais televizorių ant sofos ir pamėgink įsitikinti, ar televizijos programa – vis dar tokia pat nevykusi, kaip tada, kai žiūrėjai paskutinį kartą? Kitaip tariant, daryk tai, ko nedarydavote būdami kartu, nes jo tai nedomino. Natūralu, kad ilgai būdami poroje judu taikėtės vienas prie kito ir galbūt tu atsisakei kai kurių savo pomėgių ar tiesiog nebandei to, ką norėtum išbandyti, nes jis kategoriškai atsisakydavo.

Pakeisk šukuoseną

Pakeitusi plaukų spalvą ar kirpimą tikrai pasijusi seksualesnė ir gaivesnė. Tiesa, nekalbame apie galiukų pakirpimą ar keleto sruogelių pašviesinimą. Jei jau užsimoti – tai iš esmės: turėtum pakeisti savo įvaizdį mažų mažiausiai nauja kirpčiukų forma ir bent 2-3 tonais kitokia spalva. Nauja šukuosena – laiko patikrintas ir patvirtintas būdas atsigauti po įvairių gyvenimo sukrėtimų ir iš naujo atrasti save. Milijonai meile nusivylusių moterų būtent grožio salone pirmą kartą pajuto vėl galį nusišypsoti savo atvaizdui veidrodyje.

Pozuok nuoga

Intymi fotosesija padės iš naujo atrasti savo kūną, jo grožį, nepriklausomai nuo to, kad nesidžiaugi savo tolimomis nuo idealo formomis. Jei pernelyg kompleksuoji nusimesti visus rūbus – pasidovanok burleskos stiliaus fotosesiją, su dailiais apatiniais, vėduoklėmis, prisegamomis kojinėmis. Tegul tavo dailios nuotraukos rėkte rėkia: „Man nereikia jo kad jausčiausi seksuali!“ Tokios nuotraukos tikrai suteiks džiaugsmo bei paskatins į save pažvelgti kur kas mielesniu žvilgsniu nei iki šiol. Tik išsirink gerą fotografą, neskubėk pas bet ką! Nepamiršk, kad intymi fotosesija – tai savotiška psichoterapija.

Pasportuok

Judesys – galingas būdas kilstelėti serotonino lygį. O kad apsilankymas sporto klube ar šokių salėje nebūtų vienkartinis, rinkis tai, kas tau labiausiai patinka. Tegul judesys tave lepina, o ne kankina. Joga, zumba, tango ar plaukimas – nagi, kas tau arčiausiai širdies? Leisk savo kūnui pajusti energijos pliūpsnį. Beje, labai tikėtina, kad kokie nors šokiai ar sportas apskritai buvo tavo svajonė, kurią įgyvendinti vis nerasdavai laiko. Tai štai, tas laikas – dabar!

Ištrink jį!

Ištrink jo kontaktus iš savo elektroninių adresų knygelės, numerį – iš telefone suvestų adresatų. Ne tik tam, kad kada palūžusi nepadarytum didžiulės klaidos ir jam nepaskambintum. Paprasčiausiai paspaudusi lemtingąjį „Trinti“ pasijusi geriau – tarsi atsikračiusi seno balasto. Išsivadavusi iš pagundos jam parašyti ar paskambinti pajusi nutraukusi visus saitus su praeitimi ir pasirengusi naujam gyvenimui, su naujomis pagundomis ir galimybėmis.

Ir vėl draugės!

Kol tu buvai su juo, veikiausiai draugėms likdavo mažai laiko. Ką gi, pats metas atrasti jas iš naujo! Nueikite visos į kiną, surenkite kokteilių vakarėlį, išeikite apsipirkti. Tebūnie tai laikas tik merginoms! Neskubėkite kabinti vyrų. Tiesiog visos kartu prisiminkite, kaip nuostabu būti mergina! Beje, ne kartą pastebėta, kad merginos, kurios nuoširdžiai linksminasi ir visiškai nebando pelnyti vyrų dėmesio, kaip tik ir susilaukia jo daugiausiai.

Atgal į mokyklą

Išmokusi ko nors naujo pajusi, kad gyveni išties kokybišką gyvenimą. Todėl paskubėk užsirašyti į kursus: kalbų, fotografijos, siuvimo ar ekstremalaus vairavimo. Ten, kur tau patinka ir įdomu. Puoselėk savo interesus. Pernelyg daug moterų po nepasisekusių santykių nurašo save visose gyvenimo srityse: esą jos nieko nesugeba, nepajėgia, negali. Pasistengusi praturtinti savo vidinį pasaulį, pasisėmusi naujų įspūdžių padarysi sau neįtikėtiną paslaugą: išliksi aktyvi ir pasitikinti savimi!

Pasiimk atostogas. Solo!

Iš tiesų mažai yra veikos, kur taip stiprintų pasitikėjimą savimi, kaip klaidžiojimas vienai po nepažįstamą miestą. Be abejo, „klaidžioti“ – tai nereiškia pasiklysti. Susiplanavusi aiškų maršrutą, kur nori nueiti, ką pamatyti, mintis taip užimsi naujais įspūdžiais ir žemėlapio tyrinėjimu, kad apie nenusisekusią meilę nebus kada nė pagalvoti! O grįžusi namo po kelionės jausiesi sustiprėjusi, žavesnė ir, žinoma, seksualesnė. Beje, netgi planuodama kelionę jau spėsi užsimiršti ir nuvyti įkyrias mintis apie buvusią meilę šalin.

Nusipirk seksualių apatinių

Na tai kas, kad vis dar nėra konkretaus vaikino, kuriam galėtum juos parodyti. Tai būtų dovanėlė pačiai sau. Toks pirkinys leis prisiminti savo seksualiąją pusę, pamaloninti save, pasijusti, kad gali sau patikti, o ne tik tenkinti kažkieno įgeidžius.  Ir kas galėjo pagalvoti, kad nėriniuotos kelnaitės tau pačiai taps įkvėpimo šaltiniu?!

 
Komentarai
Naujas komentaras