Susitikinėji su mergišiumi?

 
3 komentarai
Susitikinėji su žavingu vaikinu, kuris negaili Tau dėmesio, maloniai bendrauja, sako komplimentus ir Tave žavi bene visi jo būdo bruožai?

Kaip žinoti, ar jis Tau nuoširdus ir kaip nepasiklysti tarp saldžių vaikino žodelių? Juk niekada negali žinoti su keliomis merginomis be Tavęs, jis susitikinėja. Mes padėsime Tau išsiaiškinti, meluoja jis Tau ar ne!

1. Be emocijų. Tu nerviniesi prieš pirmąjį savo pasimatymą, stengiesi padaryti viską, kad kuo labiau Jam patiktumei, o jis jaučiasi visiškai atsipalaidavęs, nesinervina, neieško žodžio kišenėje – panašu, kad šis pasimatymas jam - tūkstantasis.

2. Savas bare. Apsilankei su Juo bare arba naktiniame klube? Čia į jį barmenai kreipiasi vardu, puikiai žino, ką jis žada užsisakyti, o jis čia plaukioja kaip žuvis vandenyje? Ar nebus taip, kad naktiniuose klubuose bei kitokiose kavinėse jis lankosi kiekvieną laisvą vakarą tik...su skirtingomis merginomis?

3. Susitikimo laiko pakeisti negalima. Užkietėję mergišiai dažniausiai savo laisvus vakarus paskirsto skirtingoms merginoms. Jei Tau siūlo susitikti tik antradieniais arba tik šeštadieniais, susimąstyk – gal kitus vakarus jis leidžia su kitomis? Pasiūlyk pati netikėtai susitikti kurį nors vakarą po darbo ir žiūrėk, kokia bus jo reakcija: jei vaikinas nesusinervino ir gali susitikti su Tavimi bet kada, tai jis Tau ištikimas, tačiau jei ima ieškoti priežasčių, kodėl susitikti negali, pradėk įtarinėti.

4. Per daug informacijos. Jeigu Tavo vaikinas paminėjo, kad Tau patinka dekupažas, nors iš tiesų neturi nė žalio supratimo, nuo ko pradėti dekupažuoti, tikriausiai Tave jis supainiojo su kita. O ką jau bekalbėti, jei Tavo tėtį jis pavadino Antanu, nors jo vardas Juozapas. Viskas labai logiškai paaiškinama – kuo daugiau merginų, tuo daugiau informacijos reikia prisiminti, o kuo daugiau informacijos, tuo lengviau suklysti. Ak, tas melas – anksčiau ar vėliau, išaiškės!

5. Margas interneto pasaulis. Esate jo namuose, jis naršo „facebooke“, bet staiga, Tau priėjus prie jo, jis išsiregistruoja? Nuolat keičia elektroninio pašto slaptažodį ir apie tai Tau nieko nesako? Būtų visai protinga manyti, kad jis kažką slepia. Kalbėkitės!

6. Telefonas - geriausias draugas. Panašiai ir su mobiliuoju: kambaryje nėra jo – nėra ir telefono. Jis vonioje, telefonas kartu su juo. Jis kiekvieną kartą susinervina, kai tik paimi jo mobilųjį telefoną? Jei nėra ko slėpti, nebus ir nervų, tiesa, ar ne? Beje, yra tikimybė, jog užkietėjęs mergišius turi net kelis telefonus.

7. (Ne)išdavikai draugai. Jei Tau teks susitikti su jo draugais, nesukeldama įtarimų paklausinėk apie savo draugą asmeninių detalių: ką jis su draugais dažniausiai veikia, kur keliauja  ir pan. Jei pamatysi, jog draugai ima mikčioti, sunkiai renka žodžius, tai gali reikšti, jog su draugais jis praleidžia itin mažai laiko ir šie jo bičiuliai tėra tik prievaizdas. Gal jis visą laisvą laiką praleidžia su kitomis merginomis, bet tik Tau sako, kad būna su draugais?

8. Netikėtas skambutis. Kurią nors naktį arba itin ankstyvą rytą paskambink jam į mobilųjį. Pažiūrėk, ar jis atsilieps. O gal kitame laido gale išgirsi merginos balsą? Jei „labas rytas“ Tau pasakys vaikinas, paklausk ko nors apie artimiausius jųdviejų planus ar pan. Ir, svarbiausia, žiūrėk, kokia bus vaikino reakcija. Pasimetimas, susinervinimas, užsikertanti, nerišli kalba – pirmas požymis, jog Tu jam – viena iš šimto.

Pastaba: šie požymiai dar nieko neįrodo. Jis gali neatsiliepti į skambučius arba siūlyti Tau susitikti tik antradieniais dėl labai svarių priežasčių: darbas, mokslai, pašlijusi tėvų sveikata, tačiau jei nenori būti mulkinama ir apgaudinėjama, jei nenori patirti skaudaus išsiskyrimo kartėlio, geriau kartas nuo karto patikrink jo žodžius, kad galėtumei būti tikra – ar tikrai TU esi jam vienintelė. Kaip sakoma, atsarga gėdos nedaro, tiesa?

Parengė Gerda Zemenskaitė

 
Komentarai (3)
nu ir patarimas, paskambinkit kuo anksčiau ryte.., paklauskite apie jūsų planus... ir žiūrėkitę kaip reaguos :D pirma mintis bus, kad persekioja pailsėti neleidžia
(;
as naujoke susipazinkite
Naujas komentaras