Sutikus moterį pirma jo mintis - SEKSAS!

 
5 komentarai
Vyrai dažniau galvoja apie seksą pirmo pasimatymo metu, ar bent jau dažniau tai pripažįsta.

Vieni garsiausių pasaulio mokslininkų tyrė 43 vyrus ir 43 moteris. Pirmiausia dalyviai turėjo užpildyti apklausą apie save. Apklausos tikslas buvo įvertinti respondentų vyriškumą bei moteriškumą.

Po to visi buvo suporuoti su nepažįstamais priešingos lyties atstovais, kiekviena pora sėdėjo prie stalo ir kalbėjosi po 5 minutes.

Labas, mano vardas yra...

Tyrėjai poroms davė keletą patarimų: „pralaužti ledus“ prisistatant ir tada kalbėtis apie teigiamą bei neigiamą patirtį studijuojant aukštojoje mokykloje.

Po pokalbio poros išsiskyrė, bet prieš tai kiekvienas dalyvis turėjo užpildyti apklausą apie partnerį bei trumpą jų pokalbį.

Respondentai vertino tokias pašnekovų savybes:

  • Ekstravertiškumas (drovus ar bendraujantis);
  • Malonumas (draugiškumas, mielumas);
  • Seksualiniai bruožai (seksualumas, flirtavimo įgūdžiai, viliokiškumas, pasileidėliškumas);
  • Fizinis patrauklumas.

Taip pat respondentai turėjo pažymėti, ar norės pašnekovą pamatyti dar kartą, jei taip – tik kaip draugą, ar sutiktų eiti su juo į pasimatymą. Reikėjo ir apskritai įvertinti, ar gerai praėjo pokalbis.

Jis sakė, ji sakė

Įdomu tai, kad vyrai pašnekoves įvertino kur kas aukščiau seksualumo atžvilgiu nei šios stipriosios lyties atstovus. Vyrams svarbiausias faktorius seksualumui buvo fizinis patrauklumas, moterims – draugiškumas, malonumas, kuriems stipriosios lyties atstovais neteikė reikšmės.

Taip pat vyrų seksualumui, anot moterų, įtakos turėjo jų bendravimo įgūdžiai, šiek tiek – ir fizinis patrauklumas.

Patrauklioms moterims vyrai aukštus vertinimus skyrė bene visose kategorijose – tiek susijusiose su seksualumu, tiek ne.

Tačiau lieka neaišku, ar vyrai skyrė pernelyg daug dėmesio moterų seksualumui, ar šios nebuvo atviros vertindamos pašnekovų seksualinį patrauklumą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
nevisos moterys linkusios tik pamaciusios vyra svarstyt ar noretu uz jo teket :) seniai ne 15 as ir ne 20, gal del to kad istekejus, bet po 5 bendravimo minuciu man vyras jau bus arba sexualiai patrauklus arba ne :)nes realiai, bent mano nuomone, zmones su nepatraukliais, nepatinkanciais zmonemis nebenori bendrauti, gal ne specialiai, bet tiesiog tu ju nepastebi :)
Straipsnis neblogas. Bet... "Vieni garsiausių pasaulio mokslininkų..." nekelia pasitikejimo. Kas per mokslininkai? Institutas? Ir taip toliau. Dabar labai populiaru straipsnius pradeti siais skambiais zodziais, kad itikinamiau butu. Be to 86 zmones tai ne imtis. Ir to tyrimo rezultatu statistiniais duomenimis laikyti negalima. Nuzude neexperto komentaras:DDD Nepamirsk pakelianciuju liemeneliu:)
agne, moterys kreipia demesi i pozymius, kurie greitai neatsiskleidzia. vyram tuo ir yra geriau, jei pamate papus, tai lb vargiai jie dings... :DDD
Saule, bet būna, kad apsirinki: tai, kas galvoji, jame traukia, pasirodo net to nėra jame :)
jei vyras patraukė dėmesį, tai ne šeip... moteris vyrą nuskanuoja taip gretai, kad jie to net nespėja suvokti....o jei visame tame matai daugiau nei seksaą tai dar geriau.
Naujas komentaras