Tarnybiniam romanui su viršininku - ne

100.jpg
 
5 komentarai
Seksas su vadovu – ne taip jau retai pasitaikanti darbo ofise cliché. Į tokias avantiūras leidžiasi maždaug kas septinta moteris, o trečdalis jų šiuo būdu išsikovoja ir aukštesnes pareigas darbe. Nepaisant visko, į tarnybinius romanus su viršininku verčiau nesileisti. Kodėl?

Anot portalo Businessinsider.com, 15proc. amerikiečių moterų miegojo su savo viršininkais. Dėl tokių santykių trečdalis jų buvo pakeltos pareigose. Taip pat skelbiama, kad viena pavojingiausių situacijų, kai į tokius tarnybinius romanus su vyresniais vadovais įsivelia jaunos darbuotojos. Šiais atvejais tiek darbas, tiek užmokestis už jį priklauso nuo seksualinių ryšių ir tampa kone sandoriu. 6 iš 10 vadovų mėgaujasi seksu su jaunomis pavaldinėmis mainais už didesnius pinigus ar aukštesnę poziciją. Taip pat pastebėta, kad maždaug 4 iš 10 vyrų bei moterų, įsivėlusių į tarnybinius romanus, sumažėja darbo našumas.

Kokios iš tikrųjų egzistuoja priežastys, paaiškinančios, kodėl į romaną su viršininku verčiau nesileisti:

  • Apie jūsų linksmybes gali sužinoti kolegos. Svarbiausia atsiminti, kad darbo reikmėms naudojami mobilieji telefonai ar elektroniniai paštai – ne tos priemonėmis, kuriomis reikėtų vienas kitam siuntinėti flirtu persismelkusias žinutes. Egzistuoja pakankamai didelė tikimybė, kad kažkas iš bendradarbių netyčiom jas perskaitys. Be to, net jeigu ir galvojate, kad elgiatės labai atsargiai, išlieka šansas, kad būsite pastebėti drauge pačioje netikėčiausioje situacijoje.
  • Jeigu kas nors iš kolegų sužinos apie slaptą jūsų romaną, negalvokite naiviai, kad jie ir tylės. Labai greitai žinia apskries visą ofisą. O tai garbės jums tikrai nepriduos. Be to, visi pradės galvoti, kad jūsų darbas ir užimama pozicija yra įtakoti artimų ryšių su vadovu. Net jeigu moderni visuomenė ir pripažįsta tokius pikantiškus reikalus, tai jokiais būdais nereiškia, kad ši žinia neįtakos jūsų santykių su kolegomis.
  • Seksas su bosu gali būti tiek neapsakomai malonus, tiek ir katastrofiškas. Pastaruoju atveju, net jeigu viduje ir jaustumėte šleikštulį, nakties kompanioną reikės matyti kasdien, negana to, paklausus, teks dėtis, jog viskas buvo fantastiška. Kaip elgtis, kai paaiškėja, jog lovoje esate visiškai nesuderinami? Nusivylimas gali įtakoti ir darbinius reikalus bei galiausiai nuvesti į nemalonią pabaigą. Šiuo atveju, labiau jaudinantis faktas yra flirto bei neįpareigojančių pažadų negu visas iliuzijas sugriaunančio katastrofiško sekso kur nors viešbučio kambaryje.
  • Darbo metu bus kur kas sudėtingiau tvarkytis su užduotimis. Visada galvosite, kaip atrodote, mintys nuolatos suksis apie tai, kad viršininkas galbūt jus stebi. Negalėsite pakankamai susikaupti, kas gali įtakoti bendravimą su kolegomis ar net klientais.
  • Tikėtina, kad seksas su viršininku pakeis jūsų santykius darbo vietoje. Gali būti, jog bendravimas taps labai formalus ir šaltas, atsiras emocinis neprieinamumas. O kad ir kaip bebūtų, kartu šioje aplinkoje praleidžiate didžiąją dalį dienos laiko.
  • Anksčiau ar vėliau, šis romanas vis tiek pasibaigs. Viršininkas dėl jūsų tikrai nepaliks savo antrosios pusės bei vaikų. Yra tikimybė, kad jums teks palikti darbą arba bent jau pereiti į kitą įmonės skyrių, kuriam vadovauja visai kiti asmenys. Ypatinga grėsmė iškyla moterims, kurios geba vyrą įsimylėti dar nė nepagalvojusios apie lovos reikalus, taigi ką bekalbėti apie jausmus, kai prieita net iki sekso. Išlieka nemenka tikimybė, kad vėliau reikės dirbti su sudaužyta širdimi.
  • Jeigu intymiai bendraujate su bosu, nė nemėginkite į tarnybinius romanus veltis ir su kitais kolegomis. Toks laisvas elgesys kitų akyse atims bet kokią jūsų garbę bei nepataisomai sugadins darbinius santykius. Kad ir kaip smalsu viskas bebūtų, vadovaukitės sveiku protu, o ne instinktais.
  • Gali būti, kad nubudęs po aistringos nakties, jūsų viršininkas gailėsis vakarykščio poelgio, kaltins jus suvedžiojimu ir galiausiai pareikš pasiūlymą išeiti iš darbo. Kad ir kaip bebūtų, bosas ir išlieka bosu. Gerbkite jį, flirtuokite su juo, tačiau nesivelkite į seksualinius santykius.

Egzistuoja ir daugybė kitų būdų, kaip mėgautis darbu. Todėl, vien tik dėl savo paties gerovės, geriau nesivelkite į tarnybinius romanus, ypatingai tokius, kuriuose dalyvauja viršininkas.

Parengta pagal Businessinsider.com ir Articlesbase.com

 
Komentarai (5)
i darba reikia eit dirbt ir uzsidirbt pinigu , o ne dulkintis su bosais , administratoriais ir pns....
Tarnybiniam romanui su viršininke - TAIP :DD
man tai pieva is tikruju atrodo. nesamone
Mergaitės,kur Jūs?:)
Žiauri statistika...
Naujas komentaras