Tarnybinis romanas - atsisakyti ar išbandyti?

kolegos-82656855.jpg
 
1 komentaras
Darbe praleidžiame didžiąją gyvenimo dalį, todėl nenuostabu, kad kartais bendradarbiai tampa ypač artimi vieni su kitais. Neretai vieni kitus pavadina šeima ar pačiais geriausiais draugais. Tačiau ne tik tuo apsiriboja artimas bendradarbių bendravimas.

 

Darbovietė gali tapti puikia vieta meilės paieškoms. Tiek vieniši, tiek ir šeimas sukūrę asmenys nė nepastebi kai įsimyli kolegą ir leidžiasi į pavojingą nuotykį. Galima sakyti, kad vienišiai, užmezgę romaną darbovietėje, nėra didelė blogybė kaip netikėtai į kairę pasukęs vyras / moteris. Vis dėlto, abi situacijos turi savo pliusų ir minusų.

Atsisakyk

Sunku apie tai pagalvoti, tačiau įsivaizduok, kas nutiks, jeigu judviem nepasiseks. Greičiausiai abu liksite toje pačioje darbovietėje (patinkantis darbas, gera alga, perspektyvu) ir nė negalvosite apie išėjimą. Teks kiekvieną dieną matyti Tą veidą, kuris paslapčia tau žadėjo visą pasaulį, tačiau vėliau apsigalvojo ir jūs gana skausmingai išsiskyrėte. Ar bus malonu tau jį / ją matyti kiekvieną darbo dieną? Greičiausiai ne.

O dabar įsivaizduok, kad tavo kolega - vedęs / ištekėjusi, todėl jūsų santykiai jau nuo pat pirmos akimirkos buvo pasmerkti. Galbūt jis / ji tau pažadėjo, kad paliks sutuoktinį, tačiau jūs išsiskyrėte, o jis / ji ir toliau gyvena šiltame šeimos lizdelyje. Statistika byloja, kad didžioji dalis tarnybinių romanų, kuomet vienas iš asmenų yra vedęs / susituokęs, yra nesėkmingi.

Jeigu tave tenkina trečio asmens vaidmuo ir nesieki nieko suvilioti - tuomet puiku, mėgaukis tuo. Jei svajoji apie šeimą ir mylinčią antrą pusę, verčiau iškart atsisakyk tarnybinio romano.

Išbandyk

Tavo bendradarbis gali būti puiki antroji pusė. Jis / ji supranta, kodėl tu tiek daug laiko praleidi darbe. Niekada nebambės, kad per daug dirbi (greičiausiai abu per daug dirbate) ir netgi paragins kopti karjeros laiptais. Abu turėsite apie ką pakalbėti, o pokalbiai apie darbą neskambės nuobodžiai.

Bendradarbiai supranta vienas kito kasdienybę, todėl jie visada tave palaikys ir paragins siekti daugiau. Kadangi abu dirbate šalia vienas kito, galėsite daugiau laiko praleisti kartu, todėl neteks po darbo skubėti namo. 

Tarnybinis romanas taps linksmu nuotykiu, nes darbe galite slapta siųsti vienas kitam raštelius ir prie kolegų apsimesti, jog visiškai nieko vienas kitam nejaučiate. Juk paslaptys atrodo patraukliai, tiesa?

Jų meilės pradžia - tarnybinis romanas

Pramogų pasaulio poros - tai puikus tarnybinio romano pavyzdys. Turbūt visi prisimena 2004 metais išleistą filmą „Mr. And Mrs. Smith“ (liet. „Ponias ir Ponia Smitai“), kuriame vaidino Bradas Pittas ir Angelina Jolie. Seksualią samdomų žudikų porą vaidinę aktoriai pasidavė užsimezgusiems jausmams ir neslėpė savo jausmų. B. Pittas išsiskyrė su aktore Jennifer Aniston ir jau po dviejų metų su A. Jolie susilaukė pirmosios atžalos. 

Tačiau aktorių meilė netruko iki gyvenimo pabaigos - net ir šeši vaikai (trys biologiniai ir trys įvaikinti) nesugebėjo sulaikyti aktorių nuo skyrybų. Po dvylikos metų kartu garsiausia pramogų pasaulio pora pasuko skirtingais keliais.

Lietuvos pramogų pasaulis turi puikų tarnybinio romano pavyzdį. Viena interviu TV laidų vedėja Indrė Stonkuvienė prisipažino, kad prieš dešimtmetį sutikusi aktorių Mantą Stonkų nė nepagalvojo, kad jis galėtų būti Tas Vienintelis. Vienos iš gražiausių Lietuvos porų meilės istorija prasidėjo darbe, o dabar charizmatiškieji Stonkai gali pasigirti ne tik puikiais santykiais, bet ir dviem atžalomis bei puikiais tarpusavio santykiais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Tai kad Stonkai jau nebegali pasigurti puikiais santykiais :)))) kiba senas straipsnis? Bet tai kokio senumo! :))
Naujas komentaras