Tiesa apie moterų melą

 
2 komentarai
Visos moterys meluoja. Klausti reikėtų, ne kodėl jos meluoja konkrečiai Jums, o kodėl jos apkritai meluoja? Paprasčiausias atsakymas – dėl to, kad jos yra gailestingos, nenori įžeisti savo vyro.

Meluoja lovoje imituodamos orgazmą – kad nesugadintų vyro reputacijos bei kompensuotų, pvz. nevykusios praėjusios nakties nuotykius. Klasikinis atvejis, su kuriuo, tikriausiai, susidurdavot ir Jūs: mergina energingai steni “ne, ne, ne”, turėdama omenyje “taip! taip! taip!” Nereikėtų šia tema per daug išsiplėsti.

Daug blogesnė situacija su kasdieniu melu. Nei vienas vyras negali būti visiškai tikras tuo, kad teisingai suprato moters pasakytą frazę. Frazė “neskambink man daugiau” itin retai, praktiškai niekada nereiškia “eik velniop”. Greičiausiai mergina minėtu momentu galvoja: “tik pabandyk išeiti, niekše”.

Jeigu Jums buvo pasakyta, kad ji nešvenčia kovo 8, tai nereiškia, kad ji negali pakęsti gėlių. Ir užsidėti seksualias kojines nesutiks ne už jokį meduolį. Minėtoje situacijoje iš jūsų laukia kažko panašaus į siūlymą atšvęsti kovo 8-tąją kartu, pvz. Balyje – ten kaip tik tą pačią dieną negašliai švenčia Naujuosius.

Jeigu apdovanosite moterį komplimentu, ji gali įsižeisti: neva, “aš visada atrodau puikiai”. Tačiau nesugalvokite liautis kalbėti apie ją aukščiausiuoju laipsniu – ji leidžia suprasti, kad laukia iš Jūsų labai nutolusių nuo realybės ir dosnių komplimentų. Jeigu fantazija išseko, galite kasdien pranešti jai, kad ji vėl sulieknėjo – kurį laiką išsiversite. Ir tik pabandykite praleisti bent vieną dieną. Pasigailėsite.

Moterys nepripažįsta kailių, tiesiog nenori audinės (kailinių) – joms reikia šinšilos ir neaišku, kodėl Jūs iki šiol to nesupratot.

Moterys, deklaruojančios savo nepriklausomybę, iš tiesų labai nori būti priklausomos. Ir po to skųstis draugėms, kaip jos pavargo nuo totalios kontrolės, sekimo, pavydo ir nebežino, kur dėtis nuo vyrų akylumo ir netaktiškumo. Draugės palaikančiai linksi galvomis, mirdamos iš pavydo.

Priešinga – iš pirmo žvilgsnio viskuo patenkinta namų šeimininkė, nuolat esanti vyro regėjimo lauke, svajoja, kad jis, galų gale, užmegztų romaną ir nestebėtų kiekvieno jos judesio. Tačiau nesitikėkite, kad ji Jums tai pasakys tiesiai: teks pačiam atspėt. Bet taip elgiasi tik nusivylusios namų šeimininkės. Nei viena moteris nenori dalintis savo vyru su kita.

Savaime suprantama, kad frazė: “Aš taip myliu tave už tai, kad tu nė vieno karto nelindai į mano telefoną skaityti sms’sų” pasakyta pačiu švelniausiu tonu, reiškia: “Aš žinau, kad tau nusispjauti ant manęs ir mano gyvenimo”. Ir, be abejo, Jūs už savo taktiškumą sumokėsite. Nereikia net sakyti, kad moteris, sakanti, kad nelandžiojo po Jūsų telefoną, švelniai sakant, nėra sąžininga su Jumis. Arba jai visiškai nusispjauti ir ji tai gan rafinuotai slepia, arba Ji jau seniai išmoko visą Jūsų telefono turinį, o atsakymus, į neužduotus klausimus ji gauna iš su Jumis bendraujančių abonentų. Savo tylėjimą minėtoje situacijoje Jūsų partnerė dažniausiai vadina moterų išmintimi. Dabar numanot, kas slypi jos frazėje: “brangusis, tau pasisekė, nes aš – labai išmintinga moteris”? Teisingai: “Aš viską žinau, bet palauk – bus ir mano gatvėje šventė”.

Žodžiai “išeik visiems laikams” visai gali reikšti kvietimą: “laikyk mane kuo stipriau”, o (juo labiau) 8 kartus iš eilės kartojami “tuomet aš pati išeinu” tikrai reiškia, kad ji nenori niekur eiti, ji tik ieško priežasčių, kad galėtų likti.

“Gėlių gali man nedovanoti – jos pas mane įtrauktos į Raudonąją knygą” – užuomina, kad jūs per retai dovanojate savo moteriai gėlių ir perkate jas kažkokiam turgelyje, o ne užsakote tiesiai iš, pvz. Tailando.

O jau kaip suprasti frazę “Santuoka – tai tik sąlygiškumas, aš ir taip laiminga”, Jums geriau nežinoti.

Futbolo, ledo ritulio ir tuo labiau bokso merginos nemėgsta, bet niekada Jums to nepasakys. Jos tiesiog nori pradžiuginti Jus savo susidomėjimu, palaikyti visame kame, jos net nori sudalyvauti kartu su jumis išvykose į poledinę žūklę arba penktadieniniuose alaus “šventėse” sporto baruose. Nors, tai nereiškia, kad jeigu Jūs tiesiogiai pasiūlysite važiuoti kartu, ji sutiks. Jeigu moteris skundžiasi galvos skausmu po vakarykštės nakties arba ankstyvu kėlimusi, ji laukia, pirmiausia, atkaklumo, antra – pasiaukojimo. Turiu omeny, kad, matydamas moterį: šiltą, rytinę ir be kosmetikos, jūs pasakysite:“Brangioji, tu tokia nuostabi, kad velniop tą žvejybą”. Arba, blogiausiu atveju, “tau bloga, ir mano pareiga likti su tavim visai dienai”. Jeigu Jūs pasielgsite būtent taip, yra tikimybė, kad po tris valandas truksiančio orgazmo ji greitai supakuos Jūsų daiktus ir meškerę, išvirs kavos ir išleis Jus pas draugus tardama “brangusis, man jau daug geriau”. Jūs, be abejo, praleisite visą “kibimą”, bet būtinai suspėsite į gėrimų pilstymą.

Ruošdamasis kalbėti su moterimi atminkite, kad visada teks laviruoti savo laveliu tarp “Scilės ir Charibdės”. Sveikindami savo moterį paaukštinimo ir astronominio atlyginimo proga, sakydami jai, kaip Jūs didžiuojatės ir žavitės ja, neužmirškite pasakyti, kad Jūs, skirtingai nuo jos besmegenio boso, žinote, kokia ji švelni, kad jai reikia palaikymo priimant sprendimus ir kaip nekantriai Jūs laukiate jos, grįžtančios namo. Net jeigu Jūs pats visada grįžtate vėliau nei ji.

Pasakykite tai, net jeigu jos pase ties “pilietybe” pažymėta “feministė”. Pirmiausia, todėl, kad jos feminizmas – tai taip pat dažniausiai pasitaikantis melas, legenda, išgalvota po 2-jų nesėkmingų santuokų. Antra – todėl, kad būtent šito ji ir laukia, bent jau tam, kad sužlugdytų Jūsų patriarchines pažiūras. Neatimkite iš merginos leistino pasimėgavimo.

Ir, galiausiai, visos moterys meluoja ir daro tai miegodamos, atsibudusios, sąmoningai ir pasąmoningai, be piktų kėslų arba gerai viską suplanavusios. Svarbiausia – nepasiduoti pagundai atsakyti joms tuo pačiu – jos yra protingos ir taip pat prisiskaičiusios panašių straipsnių!

Henrikas

 
Komentarai (2)
Samone, dar ir kokia parasyta... apie isejima, skambuti tikra tiesa.. mes norim, kad vyrai kovotu del musu..
Atsiprašau, perskaičiau visą straipsnį, nu nesąmonė, gal tik kokie du normalūs. Apskritai kaip vyras gali žinoti, VISKĄ apie moterį... Parašė autorius, kuriams nelabai sekėsi merginų/moterų tarpe (bent jau taip atrodo)...
Šitas straipsnis į vatą įvyniotas sargazmas apie moteris - kokios jos visos materialistės ir t.t.
Ar čia kokia klaida, ir turėjo būti pavadinimas "Dienos juokai. Kaip moterys meluoja"?
Naujas komentaras