Tikra istorija: Mano sesuo laukiasi mano vaikino kūdikio. Ką daryti?

 
50 komentarai
Miela Suaugusiems.lt komanda ir skaitytojai, ašaros jau išverktos, o norisi patarimo ne tik iš psichologų ar psichoanalitikų, bet ir iš tikrų žmonių, kurie žmogiškai supras mano skausmą. Taigi su vaikinu mes kartu jau 6 metai (koks ten vaikinas, jis man kaip vyras). Dabar abiems panašiai apie trisdešimt, mano planuose buvo šeima, vaikai, santuoka, jo planai lyg irgi nesiskyrė. Kadangi mano darbas susijęs su kelionėmis, mėnesiui teko išvažiuoti iš Lietuvos, o grįžusi sužinojau, kad jis permiegojo su mano seserimi, kuri atvyksta studijuoti neakivaizdžiai ir kartais pas mus apsistoja (sesuo vyro neturi ir yra 5 metais jaunesnė). Kadangi nesinorėjo 6 metų tiesiog išmesti į šiukšlinę, mylimajam atleidau, o sesers daugiau akyse nemačiau iki šio mėnesio, kai ji atvyko su mano tėvais ir pareiškė esanti nėščia nuo mano vyro. Aš siaubingai pasimetusi, nežinau, ką daryti. Vyras dievagojasi, kad tai neįmanoma, sesuo nėra irgi šventuolė, tačiau tikimybė, kad vaikas jo yra. Patarkite, kaip elgtis tokioje situacijoje.

Miela skaitytoja, išdavystė, kokią tau teko patirti yra protu sunkiai suvokima - du artimiausi žmonės, vyras ir sesuo, nesuvaldė savo aistrų tau išvykus darbiniais reikalais, iškėlė savo pirmykščius poreikius virš tavųjų, pamynė 6 metus puoselėtus santykius, o tu vistiek jiems ar bent jau jam atleidai....

Tokių moterų Lietuvoje tikriausiai liko nedaug, arba bent jau mes apie tokias nežinome.

Tik, jei tu atleisi ir tai, kad neištikimybės metu prasidėjo nauja gyvybė, turėk omenyje, kad negalėsi vaikelio tiesiog ištrinti iš savo gyvenimo, kaip bandei padaryti su savo seserimi, nežmoniška uždrausti vaikui turėti tėtį, o tėčiui vaiką, tad gerai pagalvok, ar galėsi visą gyvenimą su tuo gyventi ir būti laiminga.

Kitas klausimas, ar tu jausiesi saugi tokiuose santykiuose, mat dabar tavo seserį ir vyrą jungs daug stipresnis ryšys - nauja gyvybė.

Jei klausi mūsų kolektyvo nuomonės - tikriausia visi nutrauktume tokius santykius, kad ir kaip skausminga tai būtų. Kam apsunkinti sau gyvenimą, kai galima rasti vyrą, kuris tave mylės, gerbs ir santykių netemdys tokia skaudi išdavystė ir jos pasekmės.

Nors kaip pati rašei investavai į savo vaikiną-vyrą šešerius metus, tačiau gal geriau praleisti visą likusį gyvenimą su tokiu, kuris to vertas.

Sprendimo už tave mes padaryti negalime ir tu pati turi jausti, ar nenoras nutraukti santykius yra gili meilė tave išdavusiam vyryu ar tiesiog baimė nerasti kito. Jei tai antroji, tuomet tu save nuskriausi nesurizikuodama.

O ką patars skaitytojai? Laukiami komentarai

 
Komentarai (50)
Laukite dabar abi kartu stebūklo
atleisti galima daug ka... ir pasikeisti gali betkas! tiesa, jei nesat tikri del tavo vyro tevystes, tavo sesers busimo kudykio atzvilgiu, nereikia ir bangu skatinti!!! nes pakol tevyste nera irodyta, tai ir kalbet ner apie ka... teko susidurti su tokia situacia, kai mergina pareiske, jog yra nescia, nors jos nestumas prasidejo tuomet, kai mes nebuvome kartu! tad.... viskam savo laikas!
pasakysiu is savo patirties...atleisi viena karta neistikimybe-po kiek metu gailesies pati! kad ir jis niekada nebenueis i sona,bet tu visa laika juo nepasitikesi. as negaliu asmeniskai taip.santykius vistiek nutraukiau.
oho,o ir teveliai tavo neprasti.Dar driso ta sliundra-tavo sese palaikyt ir pas tave atvaziavus tekst i akis,kad ji laukiasi.Na,dabar belieka pasidaryt dnr,jei vaikas jo,tai spjauk ji tegul su tavo sesute burkuojas.Vistiek laimingi nebus,o tau su juo likus ji i akis lis ir normalaus gyvenimo neturesi.O ir siaip gerai pagalvok,ar verta toliau su tokiu kuiliu,kuris menesio be taves neistvere ir su kita sugule toliau gyvent.Gal jis tave su kiekvienu darbo isvykimu isduoda?Pirmiausia gerbk save ir tik tada daryk isvadas,kaip gyvensi toliau.
Žinau, kad sunku žiūrėti į tokius teisiamus komentarus bet ir aš prie to prisidėsiu.. gal tavo sesuo tikrai ne pirma? Gerai pagalvok, vien tas faktas, kad tave vyras išdavė, parodo, kad jis tavęs negerbia ir nebemyli taip kaip mylėjo.. nes jeigu žmogus nueina pas kitą reiškia dabartinis jam nebereikalingas. Spirk tą niekšą lauk iš savo gyvenimo, esi pačiam gražiausiam amžiuje, o vyruką susirasi greit patikėk. Ne vieną pažystamą turiu kurios prabuvo kartu po 4-5 metus išsiskyrė ir po pusės metų jau vedė ir lig šiol yra laimingos. Daugiau nekomentuosiu, manau matei visų žmonių nuomones ir jos nesiskiria, bet sprendimą darysi tu, sėkmės tau!
Pasakysiu viena - DNA tėvystės testas.
Vos pamačiusi antraštę išpūčiau akis, o perskaičiusi visą Tavo istoriją niekaip negaliu atsipeikėti. O ką jau kalbėti apie Tave... Tokį sukrėtimą ir skausmą, kurį teko Tau patirti net sunku įsivaizduoti... Todėl, pirmiausia, palinkėsiu stiprybės. Linkėčiau dar ir kantrybės, bet, manau, kad per pastaruosius keletą mėnesių (o gal net ir per visus šešerius metus)jos išeikvojai daugiau nei reikėjo...
Komentarų ir patarimų čia daug ir pačių įvairiuasių. Štai manasis: rašai, kad atleidai jam, rašai, jog atleidai tam, kurio poelgį apibūdinti ir visų bjauriausių žodžių neužtektų. Tačiau atleisti nepakanka, nes dar reikės ir gyventi, o juk gyvenimas, tai Tavo. Ir tik nuo Tavęs priklauso, ar Tu gyvensi su žmogumi, kuriuo daugiau niekada negalėsi pasitikėti, ar gyvensi toliau viena ir išlaikysi savigarbą. Kaip teigia liaudies išmintis, būkim biedni, bet teisingi- šioje istorijoje svarbiausia esi TU, o ne tie niekšai (per silpnas būdvardis, norėtųs nusikeikti). Prisidirbo jie, o tai, kad visą košę išsrėbti nori Tu įrodo, kiek daug atidavei tiems santykiams ir, kiek daug dar esi pasiryžusi atiduoti. Tik, nemanau, kad verta toliau pilti medų į kiaurą statinę. Mieloji, ar bent įsivaizdduoji, kiek daug aplink vyrų, kurie kalnus nuverstų dėl tokios kaip TU? Kurie nešiotų Tave ant rankų už tokias Tavo pastangas išlaikyti griūvančius santykius? Ne, ne, ne griūvančius, o SUGRIUVUSIUS. Skaudu, bet tiesa, jei jis sugebėjo Tave išduoti su SESERIMI, tai niekada negalėsi būti tikra, kad jis vėl neišduos su bet kuria kita. Taip, mes visi žmonės ir visi mes klystame, tačiau viskam yra ribos, o jis visas įmanomas ir sveiku protu suvokiamas ribas peržengė.
P.S. amžius ne riba, tau tik trisdešimt, o ne dukart po tiek. Todėl nepasiduok baimėms ir eik į priekį neatsigręždama atgal. Nes dar sutiksi tą, kuris bus vertas Tavęs ir Tavo pastangų. O jei nuspręsi ir pasiryši visą likusį gyvenimą praleisti vienuose namuose su išdavyste ir su tais augančiais šešeriais metais ir sesers vaiku, tuomet vis tik palinkėsiu kantrybės ir ištvermės, nes Tau jos tikrai prireiks.
Laikykis.
o gal tavo sesuo jau ne pirmoji,su kuria tave jis isdave..
Kiaule ne vyras.
ir paskelbk ju vardus internet:) manau, zmones nepagailetu graziu zodeliu tokiems
Siulyciau padaryti DNA testa SESERIAI !!!!!!! turbut kokia ivaikinta sliundra, nes TIKRA sesuo taip napasielgtu....o su vyru viskas aisku, jei viena karta buvo suviliotas , tai ir kita karta neatsispirs.
aš patarsiu tik tiek, negraužk savęs, tai ne Tavo kaltė, o jų. palik tą vyrą, iškeliauk į kitą šalį, pradėk naują gyvenimą. žinau bus sunku, nežmoniškai, tačiau dar sunkiau bus jei liksi šalia jų.
As supratau, kad merginos sesuo nori gimdyt,bet kaip sakant cia jos pasirinkimas, bet viena aisku, kad pora turi issiskirt! Mergina negali but su tokiu niekseliu, o sesers protelis... tyliu...gi juk zino,kad cia sesers vaikinas, ant kiek negerbia saves ir sesers!
Zinot as gimiau sitaip, ir dabar skaitau ir galvoju, o jei butu padare aborta, manes nebutu, o kas nutiko, nieko, mane mociute uzaugino, esu visai nieko vyrukas, netoli 50 ir gyvenu savo gyvenima, varksas tas zmogus, kuris mane padare, taip ir nesugebejo pripazint sunaus, o juk jis tik reproduktorius, tėvas tas kuris augino. Tai nėra tragedija, tiesiog gims Žmogus kuriam jūsų visų reikės....
na tiek daug bliauti tikrai neverta,tas vyrukas tau tikrai nebuvo pats geriausias Geriau padovanok jį sesutei ir susirask kitą,pasaulyje jų daug gal kokie trys milijardai tikrai rasi ir dar geresnį...O gyvenime taip labai dažnai nutinka jeigu ne visada Tai galima sakyti beveik neišvengiama kaip koks likimas,na kažinkaip gaunasi kad viena sesutė atsiduria po arba ant kitos vyro ir priežasčių čia gali būti pačių įvairiausių;smulkus kerštukas-tėveliai kažkada sesei nupirko geresnį paltuką ar batelius.Iš smalsumo;ar tiesa ką sakė sesė.Ir žinoma kažin kaip savaime taip atsitiko..Vienu žodžiu ;jei tavo žmona turi sesę tai ruoškis.Ir manau tai nėra blogai:sustiprėja gentiniai ryšiai,nuimami visokie gamtiniai klaustukai ir tt...Tik va tokiu momentu galima patekti ir į nepatogią padėtį,kad to neatsitiktų,kai sesutės išteka , reikia organizuotti kokį vakarėį ar vakaronę be drabužių visokiems klaustukams nuimti pasimatuoti ir kad ateityje išvengti visokių stresinių situaciju...Manau taip
minejai, kad darbas pas tave susijes su kelionemis, tai isvyk ir nebegryzk..palaikyk rysius su tevais, laikas uzgydis zaizdas ir tikrai atrasi verta saves..
Tai vaikas ryskiai ne sito vyro bando kurvele uzkrauti
susitaikyt ir visiem laimingai gyventi, vyrai gi deficitas, reikia dalintis o negi sesei gaila........juokas per asaras..
ner ko diskutuot, palinketi sesei ir tam kvailiui laimes ir sveikatos ir kuo toliau nuo ju,..
o skaudes,- bet kokiu atveju, bet laikas uzgydo visas zaizdas...
skirkis. Patikek,tikrai kaskart pamaciusi seseri ir jos vaikeli viska prisiminsi is naujo.Giliai giliai sirdyje ir pasamoneje, tu neatleisi.Skaudes, verksi ir taip visada. Esi jauna,palik ir pradek nauja gyvenima.Matyt, taip turejo buti,kad su juo likimas nori isskirti,ir laimei, dar iki santuokos.Maziau formalumu. O sesuo tegu augina pati vaikeli,pades seima,laikui begant susiras ir ji vyra. Palik savo vaikina.
Man artimas zmogus du metus gyveno dvigubai.. Ismylejo kita vyra, bet pabugo skirtis, nusprende isteketi uz senojo, palikti senus planus.. istekejo, suvoke, kad gailisi, gyvenimas susikloste taip, kad susitaike su tuo kitu.. paliko vyra.. Vyras sugniuzdytas.. daugiau kaip 6 metus buvo kartu, atidave viska, mylejo ir rupinos kaip tik imanoma, o ji isejo pas kita.. tokio sugniuzdyto zmogaus ilgai neteko matyti, pirmasias pora savaiciu buvo baisu, kad neatimtu gyvybes is tos nevilties.. bet atsitiese.. tiesiasi dar dabar, is leto.. bet tiesias!! nebetaupo visu pinigu, savaitgali nukeliauja prie pajurio, jau ir grupe susidare tinklinio, tinklu ivairiausiu prisipirko nauju.. eina i kluba, restoranus, bendrauja.. ir pamazu suvoke ir pats pasake, kad tai, kaip jis jaucias tik laiko klausimas.. taip, dabar jis galvoja tik apie ja, dar vis grauzia. bet pamazu,laikui begant su tuo darosi vis lengviau. o is mano patirties, tai atsiradus kitam zmogui salia, skausma pradeda keisti nauji, silti jausmai.. neverti abu tie zmones nei Tavo pagarbos, nei bent kazkokio atleidimo.
Jei atleisi sitam menkystai, kaip visas jusu gyvenimas atrodys? Ar sugebetum pagimdyti vaikeli jam ir sukurti seima? o nepavykus to padaryt del skausmo, ar net ir pavykus, matyti daznai sese su JO vaikeliu, JUO.. juk skaudes, kiekviena karta. Juk esi daugiau verta, negu sitai. Kam kenteti del vyro, kuris net negerbia ir nemyli Taves (jei myletu ir gerbtu - neisduotu. Pamiles kita issiskirtu, bet neisduotu). Nesamone kazkokia. Jo vaikas, ne jo,nesvarbu, isdave su seserim, kas zino, su kuo dar kada isdave, jei del sesers nepasigedyjo, o tai yra tiesiog nuslepta? Vyk lauk greiciau ji!! Ir kuo greiciau! Iseik kur su draugem, pradek gyventi su pasimegavimu, blaskyk mintis nuo viso to.. Ir visai netyciom atrasi zmogu, kuris vertas bus sukurti seima ir gyventi laimingai su Tavimi. Sese isvis pamirsk.. Tai SEIMOS narys.. Zmogus, kuris turetu ginti, saugoti, kas benutiktu, o pasielge sitaip.. Neverta ne siek tiek pagarbos..
kas tie 6 metai? zmones ir po daugiau metu issiskiria ir seimas jau turedami, o jus juk neturite kartu vaiku. Tau tik 30, manau turi normalu darba ir gali sau leisti gyventi gerai, tai kam tau uzsikrauti ta purvina savo vaikino gyvenima??? Taip skaudes, bet laikui begant pasimirs o ir tu susirasi kita, normalu vyra, nera cia ko kaltinti tiesiog as tavo vietoje palinkeciau jiems sekmes, kaip ten sako? lazda turi 2 galus :) Ir ismesk is galvos ir gyvenimo ta nevykeli ;)
Nematau bėdos - sesuo palengvino tau gyvenimą. Tegul pagimdo, o kūdikį atiduoda auginti jums, turėsit vaiką ir nereikės gimdymo ištverti. O seserį bet kokiu atveju reikia mylėti labiau nei savo vyrą ir nereikia pavydėti tokios nereikšmingos detalės kaip permiegojimo su tavo vyru, galėtum ir toliau neprieštarauti tokiems jų santykiams.
cia neeiline istorija ir nesuprantu nei tavo sesers, nei vyro. cia jei tevelai irgi itraukti, jei tau apie 30 menu or sakai sesuo 5eriais jaunesne, kad ta istorija pamisrsti, as siulyciau seimai susesti, paimti balta lapa parasyti pliusus ir munusus ateities to vaikelio!!!! juk cia 100 proc tu turi vyra palikti, sesuo turi taisyti savo klaida, manau seima jusu subyres jei vaikelis gims, siulau ABORTA, kraupu gal mane pasmerks kitos skaitytojos, kiekviena seima turi savu pasekmiu. manau tavo sesuo turetu apie tai pamastyti ir netgi tevai turetu ta pasiulyti, ne versti bet pasiulyti, nes kaip sakiau minusu butu daugiau nei pliusu... nznau ar be galetum su tokiu vyru buti, nes manau tai tesesi daug laiko o tu nezinojai...linkiu blaiviai mastyti, o isgyvensi be jo cia faktas. visi zmones istveria, tu prisirisusi prie 6 metu ir sunku atsisakyti, bet teks
sakyceu daba vyras tures auginti sesers vaika ir su seserim susimest..nors yra tokiu zmoniu kurie apsiein ir be vyra.. :)
Skirtis!! as istekejusi ir turiu vaikeli. bet jei suzinociau kad man buvo neistikimas...nebegaleciau su tokiu gyventi!! tikrai kazkada atsirastu kitas...gal ir nekazkiek nuostabesnis, bet naujas gyvenimas - ir neiskaudines manes. o cia dar sesuo isdave...na argi gali buti bjauriau?!
Mieloji, vienareiksmiskai ir be jokiu dvejoniu skirkites. Nei viena moteris neverta tokiu kanciu ir apgavysciu. Esat jauna, nesusikoncentruokit ties praeitim, ties 6-eriais kartu nugyventais metais. Tai - niekis. Svarbiausia - ateitis, o ji tikrai nebus laiminga su siuo menkysta. Stiprybes, ryzto ir tikejimo!Laikykites..
BENAI kokias klaidas ka cia sprest,tu nebepjauk grybo su tokeis sprendimais,nuo abieju reikia kuo toliau laikytis,jai abu tik te su klyny masto,ir nusispjaut jiem sesuo,pana dzin.koks ce dar gali but sprendimas su padugnem,nebebruzik tu cia...
tik pro borta toky siuksle,tiek bahura tiek paleistuve sesery,jai tave tie 2 zmones butu gerbe myleje,niekuomet sitokio dalyko nebutu padare,nei pagauti aistros,nei girti,ir ttt mylintys gerbentys tave zmones su tavim taip niekuomet nepasielks,niekuomet,niekuome...
Teisingai, be to kur yra garantas, kad ši istorija nepasikartos ir su kitu vyru? Ar ir tada visi taip pat siūlysit palikti jį ir ieškotis kito, geresnio? Nebūkit naivūs, tobulų nėra, visi klystame. O klaidas reikia spresti, o ne begti nuo ju!
siulau pirmiausia palaukti kol tas kudikis isvys pasauli ir padaryti tyrimus ar tas vaikas tikrai mylimojo o tada jau daryti sprendimus ...
Manau, kad visų pirma jums reikia abiems susėsti ir labai gerai apie viską išsišnekėti! Išsiaiškinti savo jausmuose, ar jie tikrai yra ir ar jie tikri, ko aplamai tikitės vienas iš kito, ka galvojat daryti toliau, galbūt nueiti kartu pas psichologą ar į šeimos kursus, ten taip pat daug ką suprasit vienas apie kitą ir tada jau spresti ką toliau daryti! Tokio vyro poelgio pateisinti niekaip negalima, bet skyrybos irgi nevisada būna geriausias variantas.. Ir patikėkit, netgi jeigu ir tas vaikelis bus tikrai jo, tai ir su tuo, labai šauniai ir gražiai galima gyventi!
Jei vaikas tikrai jo,skirkis net negalvodama,aisku bus sunku bet jei to nepadarysi visa gyvenima neužmirši to, sakau iš patirties.Linkiu tau stiprybės,sėkmės ir viso ko geriausio.
Duok savo draugo-vyro kontaktus, padarysiu taip, kad daugiau niekada nenorės niekur kišti :)
Ka cia daugiau patarti-skirtis.Zmones randa savo antraja pusele sulaukia ir brandaus amziaus,a esi dar jauna,susirasi toki kuris nestatys kitom vaiku.
tokie poelgiai jau virš visko! Kaip galima su tuo taikstytis? Tu ką - kvaila?
Jis tave apgavo su tavo seserimi! Pagalvok, ar nesi kada nors dar apgauta tik nieko nezinai. Siulyciau palikti tiek vyra tiek seseri nieko nepasakius susirink daiktus ir tyliai iseik nieko nepasakius (jei ne tavo butas) o jei tavo tai kai vyro nebus namie pakeisk durys, kad jisai neijeitu :) ir isvyk i i komandiruote :) daugiau laiko skirk isvaizdai ir darbui ir laikui einant pamatysi kaip pradesi traukti naujus vyrus :) darbas pades tau atitrukti nuo tavuju minciu, o nauja isvaizda dos pasitikejimo savimi. Pakeisk sukuosena, stiliu, buto isvaizda, kad tau nieko neprimintu ir t.t. isitrauk balto vyno ir isgerk taure su ta mintim, kad pradesi nauja gyvenima ir zimiai geresni, nes salia nebus zmogaus kuris tave taip iskaudino. Zinok padeda taip kaip sakau :)
Mesk ta vyra, kadangi jau ir metu nemazai, tai geriau kokiu 10-15 kaciu pasiimk auginti, bus maziau rupesciu negu su tokiu vyru.
šiais laikais standartų nebėra, todėl pati turi nuspręsti ką daryti..
siulyciau skirtis su vaikinu ir isvaziuoti, jei imanoma vel i komandiruote menesiui. Toks skausmas gali ir is proto isvesti, ir ateiti sugadinti... tai baisi isdavyste, bet geriau issiskirti ir pasistenkti nelaikyti pykcio savyje, nes neigiamos emocijos gali tik tave viena sugniuzdyti.. prireiks keleta metu, bet tikiu kad tau pavyks su pagalba kitu, atleisti. bet atleidus, tai nereiskia kad noresi dar kada tuos du zmones kada matyti... o kaltinti tik sese ar tik vyra nera prasmes.. abu kalti.. sekmes tau!!!!
Tiesiog sugriautas jusu gyvenimas. Sunku tai isivaizduoti. Tikrai neatleiskite. TIKRAI. Jokiu butu. Kaip ir daug kas minejo, kam toks patinas jeigu savam kieme net siukslina? Sesute matosi irgi gerute. Slykstyne. As jusu vietoje nebendrauciau nei su seima nei su tuo vyru. Tiesiog pasistenkite pabuti viena atsigauti, ir jokiu budu, JOKIU BUDU nei vienam is ju nenusileiskit. Stiprybes jums, linkiu ir tikiu, kad pasirodys jusu vertas vyras. Bus sunku, bet tai vienintele iseitis mano manymu. Nutraukti visiskai rysius su sitais zmonemis.
Ir dar kaip tos kiaušialastės paskui spermatozoidus laksto...
Vienareikšmiškai-skirtis, išdavė vieną kartą- išduos ir paskui, nes suprato, kad galit atleisti viską :(... nei viena kiaušialąstė nelaksto paskui spermatozoidą...kam jums reikalingas toks patinas, kuris net savam kieme šiukšlina?
..mieloji...pati sau meluoji!!!..na pagalvok, atleidai, bet nepamirsai...ir taip bus visa likusi judvieju buvima kartu...tiesiog sustok minutele ir pagalvok...nori gyventi "hareme"? nori kiekviena diena pamaciusi vyra, seseri, vaikiuka, jausti ta skausma?Kalbu is savo patirties...P.S. pasisodink sese, vyra pries save...ir padaryk akistata...(nesuprantu prie ko cia tevai, kiek sesei, gal 16) paklausk visko iki smulkmenu, kaip jie tai dare, ka dare...gali buti kad tai tau pades sudelioti kai kuriuos tasku. SEKMES
As manau, kad issiskirciau su vaikinu ir kai gimtu vaikas, reiktu padaryt DNR tyrimus, jei vaikas ne nuo tavo vaikino, vadinas sesuo yra apgavike ir akiplesa! Net ir paaiskejus, kad vaikas ne nuo jo, bus sunku grizt i pirmykscius gerus santykius, nes bus nuoskaudos ir vaikinas kaltins, kodel nepasitikejai juo, tad geriau viska dabar baigt, kad nebutu varginancio laukimo ir didesnio skausmo ateity, jei vaikas nuo vaikino...
Reikalauk testo. Dalintis vyru negalėsi ir bus protu nesuvokiama, jei vaikas jo. Jei ne jo - už išdavystę, kaip supratau jau atleidai, o sesutei bus gera pamoka per pimpalus nevaikščioti.
Na man iskilo tik vienas klausimas : kiek laiko jie ( tai tavo sesuo ir draugas ) jau tave apgaudineja, nes tik tau isvykus sesutei atsirado poreikis "pasisveciuoti" ?, o ka daryti sioje situacijoje toliau ? Manau skirtis su savo "draugu" vienareiksmiskai, nes tikrai nebbebus su juo gyvenimo ir tikrai slyksciai jausiesi, kai vaziuosit i svecius pas tevelius ( Kaledos Velykos ir kiti pasibuvimai ) ir susitiksite visi trys ( keturiese ) kartu ...
Jei vyras teigia, kad vaikas ne jo - dar yra tokie dalykai kaip DNR testas. Ypač jei sesuo - ne šventuolė...
Aišku skirtis... Žinoma, kad bus sunku ir be proto skaudu, bet esu tikra kad atsiras žmogus, kuris bus jūsų vertas..Man iš vis keista suvokti, kad tėvai atvežė seserį pareikšti, kad maždaug apsikeiskit dabar vyrais, nes sesuo pastojusi. Sunku būtų savo šeimai į akis pažiūrėti, kokia šeima taip elgiasi? Vyro pateisinti neįmanoma, tačiau sesuo dar bjauresnė, šita išdavystė mano akimis du kart skaudesnė turėtų būti... vyrą tikrai rasit, tam reikės laiko užsimiršti, išbraukti tuos brangius 6 metus.. o sesers naujos nebeturėsit, bet atleisti turėtų būti sunku... Linkiu stiprybės ir tikėjimo, kad viskas bus tik geriau, geriau dabar pamatėt vyro tikrąjį veidą, o ne po santuokos. Vadinasi turit dabar sau kitą šansą sukurti kitą gražią šeima, su žmogumi, kuris mokės jus vertinti. Palikit tą vyrą, pats kaltas... bet dėl jo savo gyvenimo daugiau nebegadinkit, kad nebūtų prarasta dar daugiau metų...
Skirtis. zinoma,sunku,bet taip visiems bus geriAU
Naujas komentaras