Tikslai, kuriuos šiais metais turi įgyvendinti kiekviena pora

laiminga-pora-551be55f9728c.jpg
 
Tikriausiai kiekvienas iš mūsų jau pradėjome klusniai vykdyti pažadus, kuriuos davėme sau pirmąją Naujųjų metų dieną. Na, o jeigu kažkam jie išgaravo iš galvos, tikime- greitu metu siekių sąrašas atsidurs pačioje matomiausioje namų ar darbo vietoje, juk išsikelti tikslus ir jų siekti niekada ne vėlu. Ar kada nors pagalvojote, jog galima tobulėti ne tik kaip individualiai asmenybei, tačiau taip pat užsibrėžtų tikslų siekti drauge su partneriu? Mieli skaitytojai, keletas patarimų, kuriuos tikrai verta pasižadėti įgyvendinti šiais metais!

Gera dienos pradžia- pusė darbo. Iš lovos išlipkite gerai nusiteikęs, mintyse nupieškite gražų prasidedančios dienos paveikslą, kurio spalvų neužtemdys ir nuotaikos nesugadins jokie menki nesklandumai. Kiekvieną rytą pasidžiaukite ir padėkokite partneriui už tai, kad vis dar esate kartu, kad mylite ir branginate vienas kitą. Pozityvumas- puikus geros nuotaikos užtaisas visai dienai, kuris akimirksniu užkrės antrąją pusę.

Daugiau bučiuokitės. Nors santykių pradžioje bučiuojamės dažniau ir intensyviau, tačiau laikui bėgant jie tampa vis retesni. Nevenkite apdovanoti partnerio netikėtu bučiniu, be jokios progos ar priežasties, maloni staigmena tikrai paglostys jo/jos širdį.

Kasdienės smulkmenos. Sakoma, kad moterys myli ausimis, o vyrai akimis, tačiau meilius, įvertinančius ar dėkingumo kupinus žodžius malonu girdėti kiekvienam iš mūsų. Nors giliai širdyje mylimasis žino koks jis Jums brangus, tačiau nepamirškite kartais to priminti. Galite parašyti elektroninį laišką, sms žinutę ar ant šaldytuvo pakabinti meilės laiškelį, kuris nustebins grįžus namo. Gyvenimas  susideda iš mažų dalykų, todėl svarbi kiekviena smulkmena.

Svajonių sąrašas. Sudarykite bendrą džiaugsmų, norų ir svajų sąrašą, kurių galėtumėte tikslingai siekti kartu.

Diena be moderniųjų technologijų. Mobilusis telefonas, kompiuteris, televizorius ir kitos naujovės- neatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Nieko keisto jei p dienos darbų grįžę namo laiką leidžiame prie televizoriaus ar kompiuterio ekrano. Tačiau būtų tikrai įdomu jeigu vieną vakarą per mėnesį šių dalykų atsisakytumėte. Užuot sėdėję namie, išeikite pasivaikščioti į gamtą, pakvėpuoti grynu oru. Ne tik pailsinsite akis, išvalysite protą, tačiau puikiai praleisite laiką.

Atsiprašykite. Vienas paprasčiausių būdų palaikyti harmoningus santykius- atsiprašymas už klaidas. Priimkite atsakomybę už savo klaidas ir nebijokite jų pripažinti.

Dėkokite. Tai juk nieko nekainuoja. Kiekvieną dieną pasakykite mylimajam nors vieną priežastį, dėl kurios esate jam dėkingas. Tai gali būti pats paprasčiausias dalykas, pavyzdžiui- už tai, kad išnešė šiukšles ar lydėjo Jus į susitikimą su nemėgstamais giminaičiais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras