Tinkamos frazės netikėtai užkalbinti moterį

 
Būdų daug, svarbiausia išlaikyti tinkamą atstumą ir neperlenkti padorumo lazdos. Kai kurie tipiški pasiūlymai merginai, kurią matote žygiuojant gatve, kuomet jūs vairuojate automobilį, tokie, kaip „Labas, gal pasivažinėkime“ ir panašiai bus sėkmingi 50 ant 50. Arba jūsų mašina verta dėmesio, arba pats spinduliuojate grožiu ir pasitikėjimu, arba mergina tokia, kuriai ir tokie pasiūlymai kuo puikiausiai tinka.

Visgi padorias ir nesikabinančias ant kaklo vien dėl žvangančių merginas vargiai ar sužavėsite štai tokiu klausimu... Yra kur kas padoresnis ir sumanesnis būdas patraukti merginos dėmesį.

Kai šaligatviu pamatote žygiuojančią merginą, su kuria norėtumėte susipažinti, tačiau vairuojate automobilį, darykite taip: pralėkite pro ją (tik nereikia cypiančių stabdžių ir pan.), o tada lėtai važiuokite atgal, kol su ja susigretinsite. „Aš buvau priverstas grįžti atgal nors velniškai vėluoju į pokalbį (žinoma, išsigalvotą), nes Jūsų grožis/eisena/šypsena mane pakerėjo iš tolo“. Arba „žinoma, Jūs tikrai nesėsite pas mane į mašiną, jog aš tik kažkoks pravažiuojantis vaikinas, tačiau labai mane pradžiugintumėte, sutikusi išgerti artimiausioje kavinėje kavos puodelį“ ir pan. Kokia mergina atsisakytų tokio pakvietimo?

Viešame transporte, gatvėje, kavinėje, diskotekoje ir pan. pasistenkite, kad mergina lyg netyčia į jus atsitrenktų, užmintų ant kojos, pažiūrėtų jums į akis ir pan.:

„panele, na kaip jūs taip neatsargiai. Aš gi dabar jau ligonis, Jūs turite prižadėti, jog manimi pasirūpinsite, kitaip neramiai miegosite trisdešimt naktų“;

„panele, Jūs kartais nežinote, kaip lengviau ir greičiau išleisti loterijoje laimėtus pinigus“ (ši frazė ypatingai šmaikštiems, arba ypatingai turtingiems).“

„panele, na kodėl Jūs, pažvelgusi į mane, taip greit mane palikote? Jūs gi matėte, kad aš negaliu nuo Jūsų atitraukti akių, o Jūs...“;

Parduotuvėje:

„Panele, Jūs tikriausiai žinosite. Matote, štai, aš nusipirkau šių makaronų, beprotiškai noriu valgyti, tačiau nežinau, kaip pasigaminti. Gal Jūs man padėsite. Gal mane pakonsultuosite šiuo klausimu. Gal taptumėte vienišiui nuolatine konsultante“ ir pan.

Tarkime, turite galimybių greit nupirkti ar nuskinti gėlės žiedą. Nepabijokite prieiti prie patinkančios merginos, įteikti jai gėlę ir ištarti „panele, gal galite pasaugoti šį, man brangų gėlės žiedą, kol aš surasiu visą puokštę? Neškitės jį namo, bet palikite man kažkokį kontaktą, kad galėčiau skambtelti, radęs visą gėlių puokštę.“

Dažnai pasitaiko, jog jums patinkanti mergina yra ne viena, šalia jos draugė. Tokiais atvejais net drąsūs vyrai praranda norą užkalbinti. Veikite ryžtingai, sukurkite intrigą. Prieikite prie merginų ir, rodomąjį pirštą nukreipę į vieną, paskui į kitą sakykite „Tu ir Tu, įsivaizduojate, ką prarastumėte, jeigu dabar atsisakytumėte susipažinti su tokiu mielu ir nepaprastai galantišku vaikinu, kaip aš?“ Luktelėkite sekundę dvi ir „aš vardu Egidijus, o kaip kreiptis į Tave ir Tave (vėl parodykie pirštu). Stenkitės daryti tai nuoširdžiai, pasitelkdami aktorinius sugebėjimus. Šiukštu jokios arogancijos!

Štai tokios frazėms ir poelgiams aš ir mano draugės likome neabejingos. Iki sekančio karto, brūkštelsiu, kai originalių užkalbinimo atvejų padaugės.

VG

 
Komentarai
Naujas komentaras