Tolygus nusirenginėjimo principas

 
Sekso ekspertė Maya Levi tvirtina, kad sekso metu su nauju partneriu labai svarbus meilės preliudijos momentas – tolygus nusirenginėjimo principas.

Šis patarimas pirmiausiai taikomas vyrams, tačiau tyrimo duomenimis, kaip elgtis geriausiu atveju žino tik trečdalis vyrų. Todėl ne išimtis, kad moterims reikėtų padėti jiems...

Taigi, kaip „atrodo“ tas tolygus nusirenginėjimo principas?

Beje, labai paprastas: bučiuok ją lėtai nurenginėdamas ir tuo pačiu nusirenginėk pats. Tačiau nepamiršk, kad moterys nori matyti taip pat nusirengusį vyrą, kaip ir jie apsinuoginusią moterį. Nuėmęs nuo jos palaidinukę, nusivilk ir tu marškinius, išlaisvinęs ją iš sijonėlio, nepamiršk paskui jį pasiųsti ir savas kelnes. Tai – privaloma principo dalis. Tačiau, jei tu išrengsi moterį nuogai, o pats liksi apsirengęs, ji pradės jausti diskomfortą, neteisybę. Jei nori, net tavo pranašumą. Todėl, norint išvengti šių nesklandumų, tiksliai laikykis tolygaus apsinuoginimo principo.

Nors tokiu atveju moteris taip pat gali parodyti iniciatyvą, atsakydama į kiekvieną „nusirenginėjantį“ vyro žingsnį tuo pačiu. T.y. padėti partneriui atsikratyti kiekvienu drabužiu.

 
Komentarai
Naujas komentaras