TOP 10: dalykai, kuriuos apie tave sužinos jos draugės

pora-lovoje-57a06e09a2d0b.jpg
 
4 komentarai
Susitikimas su merginos draugėmis gali pareikalauti daugiau jėgų nei darbo pokalbis su Donaldu Trumpu. Bendraudamas su jomis stenkis nedaryti klaidų, nes jos ne tik puikiai pastebi, ar esi toks geras meilužis, kaip pasakoja tavo mylimoji, bet jos bando įsitikinti, ar tu pakankamai geras jų draugei.

Sudarėme sąrašą, į kuriuos tavo bruožus tikriausiai atkreips dėmesį tavo merginos draugės.

10. Tvirta nuomonė

Tikriausiai kalbant apie kažkokius dalykus, pavyzdžiui religiją ar politiką, turi tvirtus įsitikinimus, tačiau pirmą kartą susitikęs su savo merginos draugėmis tu nori, kad tavo pažiūros joms patiktų. Tu nori pasirodyti protingas, tačiau moterims gali pasidaryti nuobodu, jei pokalbis bus pernelyg sunkus. Tad be religijos ir politikos, juokelius apie seksą taip pat derėtų pasilikti vyriškai kompanijai.

9. Flirtas

Būk žavus, tačiau neflirtuok. Dažnai tarp žavesio ir flirto yra tik menkutė riba, tad turi būti atidus. Jei būsi kiek per daug draugiškas jos draugėms, jų galvose suksis tik vienas žodis – mergišius. O tai geru įspūdžiu nė nekvepia. Būk linksmas ir domėkis jų gyvenimu, tačiau nespoksok į jas, tasi skenuotum akimis, stenkis vengti fizinio kontakto ar pokalbio metu išskirti vieną iš draugių.

8. Tavo panašumas į jos buvusiuosius

Gal esi toks pat žavus kaip jos buvęs vaikinas Tomas? O gal tu toks pat drovus kaip Vaidas? Jos draugės žino viską apie nenusisekusius pasimatymus, kuriuose dalyvavo tavo draugė, taigi jos, lygindamos tave su buvusiaisiais, matys ir tai, kaip sekasi tau. Iš tikrųjų, stengdamasis to išvengti, gali padaryti nedaug – tai būti savimi. Jei jos bandys palyginti tave su kieno nors neigiamais bruožais, įrodyk, jog jos klysta.

7. Tavo draugai

Panašūs žmonės dažnai renkasi kartu, todėl ir moterys tave vertins pagal žmones, su kuriais bendrauji. Gali nė neabejoti, jog tavo mylimosios draugės atkreips dėmesį ir į tavo draugus. Jos stengsis išsiaiškinti, ar tavo draugai ambicingi, savarankiški ir, bendrais bruožais, ar yra geri. Šiam vakarui palik namuose girtuoklius, kvailius ir vakarėlių liūtus. Juk tikrai nenori, kad jie neigiamai paveiktų tavo įvaizdį.

6. Tavo išvaizda

Pirmajam įspūdžiui susidaryti užtenka penkių pirmųjų pokalbio sekundžių, o pirmiausiai į akis krenta apranga. Tačiau iš tikrųjų svarbu ne tik tai. Moterys pastebi ne tik drabužius, kuriais esi pasidabinęs, jos taip pat mato ar daug dėmesio skiri sau, ar esi sveikas ir švarus. Jų dėmesį atkreipia detalės, taigi įsitikink, kad tavo nagai nukirpti, o iš nosies nekyšo plaukai.

5. Tavo prieraišumas

Galbūt tu ir tavo širdies draugė išėję į miestą esate tarsi sulipę, tačiau kai susitinkate su jos draugėmis, nepasirodyk per daug lipšnus. Žinoma, tu turi parodyti, jog rūpiniesi savo moterimi (šiek tiek švelnumo bus pats tas), tačiau tu neturėtum būti su ja sulipęs fiziškai ar emociškai. Nespoksok į ją, jei ji pastebi į restoraną ar klubą įeinančių žavių vyrų grupę, nebūk visą vakarą prie jos prisispaudęs, nesistenk sudaryti įspūdžio, kad esi visur, kur ir ji. Dėl tokio elgesio jos draugės ims manyti, kad esi pavydaus / egoistiško tipo. Kitaip tariant, ne geriausias variantas jų draugei.

4. Tavo finansai

Kai ateina laikas žvilgsniui į tavo finansus, saugokis dviejų kraštutinybių, kurios gali būti vienodai žalingos: gyrimosi apie pinigus arba atskleidimo, kad tu jų neturi. Pirmuoju atveju venk pasakoti apie savo projektus darbe, kurie tau atneš milijonus ar apie naują automobilį, kurį nusipirkai (dar blogiau – rodyti joms jo nuotraukas telefone). Taip elgdamasis pasirodysi kaip arogantiškas ir lėkštas. Kitas atvejis – jei prašysi, kad mergina tau nupirktų gėrimą ar pokštausi apie tai, jog neturi darbo, jos draugės ims manyti, kad tu savo mergina tiesiog naudojiesi. Nors joms nebūtinai bus įdomu, kiek pinigų tu turi, tačiau jos nenori savo draugei nesavarankiško partnerio.

3. Tavo manieros

Tai ypatingai svarbu. Atsimeni, patarėme palikti netaktiškus ir neišauklėtus draugus namuose? Na, tai galioja ir tau. Prie vakarienės stalo parodyk mandagiausią savo pusę, nes dažnai manieros yra nepakankamai įvertinamos. Nesvarbu koks dailus, žavus ar linksmas tu esi, blogos manieros gali sugadinti visą įspūdį. Turi būti malonus ne tik su savo moterimi ir jos draugėmis, bet ir su visais aplinkinais, pavyzdžiui, aptarnaujančiu personalu. Jei tai padės būti mandagesniam, įsivaizduok, kad susitinki su jos tėvais.

2. Ką tu pastebi joje

Ar su tavimi moteris atrodo linksmesnė, laimingesnė ir labiau atsipalaidavusi nei įprastai?  Kaip elgiesi su savo drauge yra viena, tačiau tai, ką mato jos draugės, yra kur kas daugiau. Jos stengsis įžvelgti teigiamus pokyčius jos asmenybei ir gyvenimui, kurie išryškėjo jame atsiradus tau. Jei tavo širdies draugė dėl tavęs kandžioja savo lūpą arba atrodo, jog jai įgriso, kad šaudai akimis vieną iš jos draugių, jos pastebės ir įsidėmės šiuos kūno kalbos ženklus.

1. Tavo melagystės

Tu stengiesi padaryti kuo geresnį įspūdį savo merginos draugėms, tačiau gali atrodyti kaip hiperaktyvus vaikas, bandantis gauti saldainių. Nepersistenk. Geriau atsisakyk pagražintos tiesos ir būk toks, koks esi. Kiekviena perdėta istorija ar piknaudžiavimas savo žavesiu, kas turėtų pagerinti tavo įvaizdį, iš tikrųjų suveiks priešingai. Negana to, jos gali imti manyti, kad stengiesi nukreipti jų dėmesį nuo tikrojo savo veido. Vaidindamas gali paveikti savo merginą, tačiau jos draugės nežiūri į tave pro rožinius akinius.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Ka jo draugai suzinos na gera lovoi atsakymas aislu visas pokalbis.
Na man asmeniškai tai patinka,kai vaikinas manęs pavydi, aišku, sveiko proto ribose... Nežinau kaip kitom panelėm, bet man atrodo, kad jei vaikinas tavęs nepavydi, tai ir jokių šiltesnių jausmų nėra... Mantai, mano nuomone, vyras ne tik kad gali, bet jei myli, tai ir privalo bent truputį pavydėti savo moters, nes kitaip ji nesijaus reikalinga ir mylima, o čia tai jau bėda :)
Negi moteris nepasakoja draugems lovos reikalu?
Kertasi čia tokie patarimai vietomis :D tai gal paaiškintu autorius: 9 patarimas "Būk linksmas ir domėkis jų gyvenimu, tačiau nespoksok į jas, tasi skenuotum akimis, stenkis vengti fizinio kontakto ar pokalbio metu išskirti vieną iš draugių."
O jau 5 patarimas "Nespoksok į ją, jei ji pastebi į restoraną ar klubą įeinančių žavių vyrų grupę". Tai palauk taip išeina moterims galima, o vyrams ne?? Na taip išeina, vyrai negali pavydėti (o gal). O gal klystu, pasidalinkit nuomonėmis. :))
Naujas komentaras