Top 10: ko moterys nesako vyrams

 
6 komentarai
Ak, tos moterys... Tokios paslaptingos ir mįslingos. O vyrai – vargšai vyrai. Norite, kad būtume nuoširdžios, teisingos ir sąžiningos, tačiau moterys meluoja geriau...

Deja, ne visada sakome tiesą. Kartais meluojame visai nekaltai, o kartais tiesiog visko nepasakom iki galo. Ir visa tai tik dėl mūsų santykių gerovės, rašoma TheFrisky.com.

Žemiau pateikiame 10 būdingiausių moterų apgaulių.

1. „Aš miegojau su  X  vaikinais“

Ar vaikinų skaičių padidinam, ar suapvalinam, o gal tiesiog neatsimenam: bet kuriuo atveju, moterys linkusios meluoti, kiek iš viso turėjo seksualinių partnerių. Kartais nesakom tiesos, nes drovimės arba bijome, kad skaičius bus didesnis nei jūsų, vyrų.

2. „Buvo puiku“

Niekas nebado jūsų pirštais. Tačiau dažnai seksas būna ne toks, apie kokį svajojam. Kai kurioms moterims sunku atvirauti tokiomis temomis, ypač jei ji lieka seksualiai nepatenkinta. Vyrai, stebėkite moters kūno kalbą ir labiau pasistenkite.

3. „Aš niekada tau nemelavau ir nemeluosiu“

Jei nežiūrėjote TV serialo „Tvirta meilė: Poros“ – vertėtų pažiūrėti. Konfliktus dažniausiai sukelia melas ir apgaulės. Sunku prisipažinti, kad kažką darome ne taip, sunku suprasti, kad esame neteisios. Vis dėlto pasekmės gali būti skaudžios, todėl prieš kalbant reikėtų dukart apmąstyti.

4. „Aš sveriu X kg.“

Ne visos moterys meluoja apie savo svorį, bet dalis tikrai taip. O priežastys įvairios: norime sverti mažiau ar daugiau – meluojam, nežinom ar tas skaičius skamba gerai – meluojam. Moterys ir jų svoris labai paslaptingas dalykas, todėl vyrams geriau čia nesikišti.

5. „Žinoma, galėsi man paskambint“

Kai akis į akį susiduriame su vaikinu, ir šis mus iškart kviečia į pasimatymą, moterys linkusios atsakyti taip : „Žinai ką? Nenoriu būti širdžių daužytoja.“ Tai išgirdę, turėkite omeny, kad daugiau turbūt niekada nesusitiksite.

6. „Būsiu pasiruošus po minutės“

Vyrai, jei mergina ruošiasi į pasimatymą, jai reikės daug laiko. Kam? Nueiti į dušą, nudepiliuoti pusę kūno, ištepti kūną drėkinančiu losjonu, pasidaryti makiažą, išsitiesinti plaukus, išsimatuoti pusę spintos ir galiausiai apsirengti. Taigi, palaukit minutėlę.

7. „Nežinau“

Kai moterys sako nežinau, tiesą sakant,  jos viską kuo puikiausiai žino. Moterys yra intuityvios. Net ir viską gerai suprasdamos, mes galim pratylėti ar apsimesti, kad nieko nežinom.

8. „Buvo labai skanu“

Mes vertiname tai, kad gaminate mums. Todėl skonis nebe taip svarbu. Mylėkite mus už tai.

9. „Man viskas gerai“

Mes esame jautrios būtybės, kartais galime liūdėti be rimto pagrindo. Dažnai esame susimąsčiusios, bet tai nebūtinai turi reikšti, kad kažkas yra blogai. Jums spręsti, ar norite įlįsti į mūsų mintis ar laikytis nuo jų atokiai. Geriausia, jei paprasčiausiai mokėsite išklausyti.

10. „Nusipirkau, nes buvo akcija“

Vis dėl to, jokios akcijos nebuvo.

 
Komentarai (6)
Ne vienas neatitiko mano elgesio... nei meluoju nei neatvirauju. viska sakau tiesisiai sviesiai i akis ir tikrai nelaikau saves. isvada - nuostabus santykiai.
hehehe, busiu pasiruosus po minutes..butent ta minute kiek prailgsta visad! o ir su akcijom tom kaip tiksliai:)) patiko straipsniukas, sypsena veide garantuota!
Pritariu, kad 10 geriausias :DDD
10 geriausias :D
tai jau tikra tiesa sime...
Išvada:moterys visada meluoja:) Beje,kaip ir vyrai:)))
Naujas komentaras