TOP 10: Vyrų praradimai įsipareigojus

pora-79174991.jpg
 
14 komentarai
Kuriant naujus santykius svarbu neprarasti kiekvienam itin svarbių savybių: bendravimo su kitais, savęs kaip asmenybės... Deja, bet taip kartais nutinka, jog santykiuose partneris praranda dalelę savęs. Šį kartą apžvelgiame vyrų praradimus įsiareigojant. Taigi:

10. Draugės

Įsipareigojus moteriai vyro gyvenimas neabejotinai pasikeičia. Jo moteris yra pirmoje vietoje, todėl jis nebeturi tiek laiko kitiems savo draugams, o ypač nukenčia draugiški santykiai su kitomis moterimis. Dabar visos moterys turi suprasti, kad vyras priklauso tik tai vienintelei, o joms – tik likučiai.

9. Savaitgaliai

Laisvi savaitgaliai naktinėjant ir mėgaujantis alumi – tikras smagumėlis, tačiau labai tikėtina, kad įsipainiojus į rimtus santykius tas nerūpestingas laiko leidimas bus pakeistas laiko leidimu namuose. Po darbo savaitės, kai abu partneriai dirba, beveik nelieka laiko pabūti kartu, todėl laisvi savaitgaliai dažniausiai skiriami vienas kitam.

8. Nerūpestingumas

Rimti santykiai ir flirtas tai tas pats, kas Maikas Taisonas ir Evanderis Holyfieldas bokso ringe. Įsipareigojus flirtas turi būti užmirštas. Tuo tarpu, pagalvojus apie linksmybes ir  rimtus santykius, į galvą pirmiausia šauna atsakomybė, pareigos ir rutina, todėl smagumo jausmą labai lengva prarasti.

7. Audringi vakarėliai su draugais

Viengungiai nesuka galvos dėl rūkymo, alkoholio gėrimo ir vakarėlių iki aušros, tačiau užmezgus rimtus santykius atsiranda žmogus, nuo kurio vyras yra priklausomas. Dabar vyras turi suprasti, kad nebegali šėlti vakarėliuose taip, kaip buvo įpratęs tai daryti anksčiau. Tai gali skambėti beprotiškai, tačiau rimti santykiai reiškia tai, kad už savo veiksmus reikia atsiskaityti.

6. Išėjimas

Kai reikalai su moterimi buvo ne tokie rimti, išeiti buvo daug lengviau nei yra dabar. Jei reikalai pasisukdavo negera linkme, būdavo įmanoma evakuotis be didesnio triukšmo, nes partnerių nesiejo tvirti ryšiai. Tuo tarpu dabar, dėl emocinio ryšio, net ir paprastas išsiskyrimas gali būti daug sunkesnis.

5. Finansinė nepriklausomybė

Rimti santykiai – tai ne vien stiprus emocinis ryšys, tačiau taip pat ir finansiniai įsipareigojimai. Paprastai rimtai į santykius žiūrintys žmonės dalinasi savo finansiniais įsipareigojimais. Dažniausiai nemenka dalis vyro sunkiai uždirbtų pinigų yra skiriama moters poreikiams, ypač jei ji myli pinigus.

4. Pasirinkimo teisė

Nuomonė, kad vyras yra ištikimas moteriai tik tol, kol sutinka geresnę, nebūtinai yra teisinga, tačiau nereikia meluoti sau – kiekvieno vyro ego yra pakylėjamas, kai jis žino, kad vis dar yra patrauklus, net jei nesiruošia tuo pasinaudoti. Tačiau jei porą sieja ypatingi santykiai – apribojimai daug didesni. Kam žvairuoti į kitas žinant, kad tai į nieką neišsivystys?

3. Asmeniniai planai

Norėti saugios ateities ir turėti asmeninių svajonių nėra savanaudiška. Iš tiesų, tai jų turėti reikia net ir rimtai įsipareigojus. Vis dėlto, kai romanas perauga į rimtus santykius, vietos paslaptims nebelieka ir vyras turi į savo ateities planus įtraukti ir partnerę.

2. Asmeninė erdvė

Kiekvienam karaliui reikia pilies, tačiau atsivedus į ją karalienę reikalai gali komplikuotis. Dažnai nusprendus plėtoti rimtus santykius apsigyvenama kartu, o tai gali drastiškai sumažinti privatumą. Netrukus vyro vonios kambarys prisipildo moteriškų dalykėlių, virtuvė – pilna rakandų, kurių pavadinimų jis net nežino, o jos balsas nustatant pilies taisykles reiškia vis daugiau.

1. Asmenybė

Tapus pora moteris su savo partneriu pasidalino savo interesais, vertybėmis ir kai kuriais pomėgiais. Čia panašumai ir baigėsi, o dabar atrodo, kad asmenybės susilieja. Nors turėti įvairių panašumų su savo išrinktąja ir geras jausmas, tačiau svarbu neužmiršti, jog taip galima prarasti asmenybę ir tapti santykių klonais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (14)
Cia gal gejai uzsake sita straipsni... Kad vyrai padarytu isvadas, ir suprastu, kad su vyru bus geriausiai ir neprarasi tu nieko... Nesamone kazkokia!! Jei myli, tai myli... Ir galima visus situos veiksmus daryti kartu su savo antra puse ir buna net linksmiau :) Mylekit moterys vyrai!!!
tokie patys praradimai tinka ir moterims..
Neveda tik visokie degeneratai ir tikrai netike vyrai kamuojami komleksu ir infantilumo. Gejai ir tie nori santuokos,nebijo vedybu, issipareigoti, o kiti ''tipo vyrai'' bijo, net juokinga. Kai pasiziuriu kokie dabar vyrai, tik ir tenori kuilineti ir kepenis su draugais pralakti tai isvis net vyru nematau. Aciu dievui ar nezinau kam, kad turiu rimta, protinga ir aistringa vyra. Moterys, rinkites IT specialistus, jie bent geri ir rimti vyrai, o tie visi kokie barmenai, krovejai, sandeliu darbuotojai is savo mazutes algos tik ir galvoja apie kuliskas iseigines, o ju malonumas tik palakti, forsai visi tokie.
Vaikinas, senbernis tik vesdamas tampa VYRU, o iki tol jis tik vaikinas, senbernis, bet nera ir nebus tikras vyras.
Geri vyrai veda, o visuokie brokai palaidi su bambaliniais pilvais laksto ir eina per mergas gaudyti herpeso, lpl, sifiliu ir kitu kuilisku ''malonumo'' atributu. Man kuiliu nuosirdziai gaila, nes manau, kad jei labai nelaimingi jei realybe bonke turi uzpilti ir bijo namie buti, nes issigasta, o be draugu jauciasi tarsi be savo kiausu :)
Kokie diedai keisti, moterims kazka padovanoti pinigu gaila, o kai draugai uz tuos pinigus simtus is ju algu prageria, pratusina tai nesuskaiciuoja, bet yra tokiu gudriu vyru tipo draugu, kurie laukia kada koks idiotas gaus alga tada visiems parasao, kad idiotas gavo alga ir kviecia tusintis, o tada jau visi lebauja is jo algos ir giria kiek tik gali ji kol jis turi pinigu, bet draugus isimylejes vyras to gi nemato, tik is salies matosi, kaip draugai ji gerai panaudoja:)) Musu su vyru finansai visada atskirai, bet lepiname vienas kita dovanomis :) As nesu buitine kokia boba, mes daug romamntikos ir svarbiausia gero sexo turime, tad tos pasakeles, kad moterys atima is vyro pinigus - juokingos, nes draugai dar daugiau pinigu atima - pasiskaiciuokite kiek per viena tusa isleidziate, o kiek tiesiog merginai pigaus kazko ieskote.
O, zmonos tos kur aria namie, tvarko ir t.t. jei dirbtu namu tvarkytojomis ir valgio gamintojomis svetimam vyrui, tai gautu bent 800lt i menesi, o jus nemokamai apkuopia, gamina valgyti, bet ir taip aisku, kad vyrai suvalgo daug daugiau, nes moterys saugo savo figura ir desru metrais neryja. Ai, cia galima asikinti ir aiskinti, bet tingiu ir metas man i darba ruostis. Fu, nekenciu rytines pamainos :/
jeigu nori gyventi kaip zmogus, bet buti palaidotas kaip suo , gyvenk vienas, bet jeigu nori gyventi, kaip suo bet buti palaidotas, kaip zmogusvesk :))
sita straipsni rase SENA NUPEZUS SENMERGE. Apsoliuciai senamadisku paziuru! pievos.. nors ka noret 15min ir dar reklaminis. jei ta kuri raso skaito si komentara.. tai saugok sita darbo vieta.. :D nes is tavo darbo nekazkas gausis :D
P.S. Visa tai, ką išvardinau, turi ir žmona :)
nesąmoningas straipsnis. Gal tik 6 punkte yra kiek tiesos. Neisivaizduoju kiek vyras turi užsileist šikt jam ant galvos, kad moteris visa tai iš jo atimtų. toks ir vyras tada....
zinau as irgi toki viena "fotografa" ;]
juokinga, lyg tai vyrai lb nuskriausti lieka :D o moterys kaip raganos pavaizduotos, jai patinka toks laisvas gyvenimas tai kam is vis ta antra puse.. tam zmones ir iesko antrosios puses , kad vienas kita paremti ir but kartu.. aisku kazkiek turi but asmenines erdves ,bet ne taip kad ka nori ta darai :DD
5as iswis juokingas jai esi kausas tai kencia tawo pinigine,siaip esu geras leisciau jai leisti pinigus,bet sawaime suprantama pacios uzdirbtus.
, o tai moterys to visko nepraranda ??? , cia abieju praradimai vienodai ...
nezinau, panasu, kad santuoka fiktyvi, kokia moteris galetu noreti vyro, kuris eina, kur nori, kada nori, su kuo nori ir grizta, kada nori. koks tokio vyro indelis i seima? kam tuoktis, jei nieko bendro? lyg kartu gyventu du svetimi zmones, nesidalinantys niekuo. plius tiek laisviu ir dar ieskoma kazkokios asmenines erdves. manau, kad seima reikia kurti tik su tokiu zmogumi, nuo kurio nepavargsti, su kuriuo jautiesi saugus, ramus.. ir visi isvardinti straipsnyje dalykai yra naturaliai suvokiami - kartu einama pasilinksminti, kartu reguliuojami finansai, net nepagalvojama apie isdavyste.. del visko susitariama graziai, be jokiu "as pats sau seimininkas, o tu sedek ir lauk, kol teiksiuos grizt ar bent paskambint"
neeiline tavo santuoka :) as pavydziu kiekvienos vyro drauges :)
Čystai bobiška fantazija
Naujas komentaras