Trijų pasimatymų taisyklė

people-2561578-960-720(2).jpg
 
Klausimas, kada galima šmurkštelėti po antklode pas vyrą – vienas iš amžinai kamuojančių moteris. Ar tikrai verta atidėti pirmąjį intymų pasimatymą iki vestuvių, kaip tai darydavo mūsų probobutės, o gal vis dėl to, kaip filmo herojei permiegoti su vyru ir net neatsimenant jo vardo? O gal vis dėl to yra kompromisiniai variantai?

Pedantiški anglai sugalvojo trijų pasimatymų taisyklę, pagal kurią galima išsaugoti savigarbą ir vyro susidomėjimą bei tuo pačiu suvilioti jį. Ar iš tiesų?

Pirmais - antrais išsiskaičiuot!

„Trijų pasimatymų taisyklė“ – reikalas elementarus. Nesigulti į lovą su vyru ne anksčiau trečio pasimatymo. Nesvarbu, kur jūs susipažinote, kaip leidžiate laiką ir kaip stipriai jus traukia vienas prie kito. Tegul jis pajunta, koks jis grobuonis, genantis savo auką, romantiškas viliotojas ir širdžių ėdikas, tegul brangina ir nuo aistros pameta galvą – o gal būtent ten ir atsiras meilė. Ir jums bus puiki proga pasiruošti, sublizgėti gražioje šviesoje, be to, suprasite, ar tikrai norite šio vyruko, o gal vis dėl to reiktų bėgti, kol nevėlu?

Pirmasis pasimatymas – iš esmės tai pažintis. Jis prisėdo prie jūsų bare, o gal užkalbino parduotuvėje, jūs paprašėte pakelti sunkų lagaminą, jus suvedė draugė, jūs susirašinėdavote internetu ir galų gale nusprendėte susitikti.

Jūs užduodate klausimus, žiūrite, klausote, stengiatės droviai flirtuoti arba atvirai gundyti vienas kitą. Pirmasis pasimatymas – tai testas, ar sudominsite vienas kitą, ar sujaudinsite seksualiai.

Įdėmiai stebite jo akis – gali būti, kad jis tenori jus sugundyti, o antro pasimatymo metu pavirs į protingą džentelmeną, tačiau jei jis jūsų užsimanė, godus žvilgsnis vis tiek tai išduos. Bet neužsižaiskite, pirmo pasimatymo metu gali būti tik viliojantys erzinimai.

Prisiliesti pečiu, nuimti nuo švarko neegzistuojantį pūkelį. Atsisveikinimui galima leisti pabučiuoti į skruostą. Ne daugiau.

Kol nesate įsitikinus, kad jūs pradėsite susitikinėti, geriau susimokėti už save arba bent jau pasiūlyti tai padaryti. Jei po pasimatymo jis nepaskambins ir neparašys, galima pabandyti pačiai tai padaryti, bet tik vieną kartą – patikrinti, ar viskas gerai ir įsitikinti, kad nepametė jūsų koordinačių.

Antrasis pasimatymas – pirmas romantiškas vakaras. Galima nuvykti į teatrą, kiną, muziejų, pašokti arba paprasčiausiai pasivaikščioti po miestą. Ir jis, ir jūs turite šansą ištaisyti tai, kas pirmą kartą nepavyko, jei praėjęs pasimatymas turėjo kokių nors nesklandumų.

Praėjusį kartą jūs aiškinotės, ar iš principo jums patiktų susitikinėti su šiuo vyru, o šiuo metu jūs aiškinsitės, ar jūs tinkate vienas kitam. Ar jūs turite bendras temas pokalbiui, ar nėra esminių globalių neatitikimų dėl požiūrio į gyvenimą. Ar malonus pašnekovo kvapas, balso tembras, žingsnių tempas, bučinių technika... Taip! Antrojo pasimatymo metu bučiuotis galima. O kaip jūs kitaip suprasite, ar jūs norite su šiuo vyru mylėtis?

Galite praeiti susikibę už rankų, leisti jam jus apkabinti, paglostyti plaukus, galite prisiglausti prie jo, lyg netyčia susvirduliavus ant savo aukštakulnių – tačiau kaip ir pirmąjį kartą, jokio sekso. Bent jau vien dėl to, kad į savo kolekciją pridėtumėt dar pluoštą romantiškų prisiminimų: deja, ne kiekvienas vyras, permiegojęs su moterimi, vis dar gražiai ja rūpinasi.

Jūs vis dar dalinatės per pusę sąskaitas. Su skambučiais ir SMS žinutėmis taip pat geriau neskubėti. Gali būti, kad jūs jam nepatikote, tačiau jis nežino, kaip tai pasakyti jūsų neįžeidus.

Trečiasis pasimatymas – lemiamasis. Iš esmės jo metu jūs nuspręsite, ar verta rizikuoti ir pabandyti sudaryti su šiuo žmogumi „dvigalvį keturkojį gyvūną“, o gal intymų ryšį teks atidėti iki nenusakomų laikų.

Kviesdama kavalierių pas save namo arba priimdama jo pakvietimą, būkite pasirengusi tam, kad jums kaip minimum pasiūlys seksą, o kaip maksimum – stengsis išsaugoti ir pratęsti šiuos santykius. Pirmas seksas kaip ir pirmas blynas, vargu, ar bus idealus – jūs abu skubėsite, gėdysitės, reikės nemažai laiko išlaikyti kontaktui. Bet kadangi jūs jau pažįstami, jums lengviau bus apeiti psichologinius barjerus ir pranešti vienas kitam apie savo norus. Tame tarpe galite ištarti „ne, šiandien sekso nenoriu“, tik nereikia įžeidinėti partnerio ir neįsižeisti, jei jis tai pasakė pirmas.

Jei jūs nenorite daugiau susitikinėti arba esate pasirengusi tik platoniškiems santykiams – pats laikas pranešti apie tai savo partneriui. Jūs pakankamai vienas apie kitą sužinojote, kad suprastumėte, ar esate vienas kitam reikalingi. Iš principo, jei norite pakaitint aistrą, atidėkite pirmąjį intymų kontaktą iki ketvirto ar penkto pasimatymo, tačiau tikrai netempkite ilgiau.

Galite pasiųsti jam netikėtą žinutę, pavyzdžiui „bučiuoju, tu buvai nenugalimas“. Tolesnė pasimatymų iniciatyva kurį laiką priklauso vyrui. Neskambina ir nerašo, neskiria pasimatymų – deja... Jūs pakankamai protinga moteris ir tai suprasite. Juolab ir tai, kad bet kokios taisyklės turi savo išimtis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras