Trumposioms žinutėms (SMS) – ne

 
1 komentaras
Degi noru parašyti savo naujam išrinktajam? Tiksliau, ne parašyti, bet tiesiog užbombarduoti trumposiomis žinutėmis ir, žinoma, visada nori sulaukti atsakymo į kiekvieną iš jų? Stop!

Jeigu tai visiškai nauji santykiai – to jokiais būdais nedaryk, kitaip dar net normaliai prasidėti nespėjusią draugystę gali pakasti po velėna. Kodėl? „Per dideli skaičiai trumpųjų žinučių gali tiesiog atbaidyti vaikiną. Jis jaučiasi tarsi spaudžiamas į kampą, nes turi nedelsdamas atrašyti“, - sako santykių ekspertai. 

Trumposios žinutės šiandien tapo tarsi neatskiriama gyvenimo dalimi. Tačiau yra atvejų, kada iš tiesų vertėtų susilaikyti nuo jų siuntimo, kitaip gali tekti graužtis nagus. Taigi, net jeigu ir labai knieti, nuo savo mobiliojo telefono laikykis atokiai tokiomis situacijomis:

  • Po kelių pirmųjų pasimatymų. Net jeigu jie ir praėjo tobulai, dar ne laikas tavo didžiajai trumpųjų žinučių atakai. Dar palauk, kitaip gali numušti savo simpatijos susijaudimą dėl naujų santykių.   
  • Kai esi padauginusi alkoholio. Dar niekas neišrado alkotesterio, leidžiančio arba draudžiančio naudotis mobiliuoju telefonu, todėl save kontroliuoti turi pati. Naujų santykių pradžioje geriau nesiuntinėti „girtų“ žinučių, kurių prasmė gali būti nesuprantama arba tekste – daugybė gramatinių klaidų. Ypatingai susilaikyk nuo tokių trumpųjų žinučių, kurių turinys kviečia kuo skubiau susitikti. Juk puikiai žinai, kokiomis meškos paslaugomis alkoholis garsėja. Be to negali pasirodyti taip lengvai prieinama!
  • Kai esi pikta. „Kodėl man nepaskambinai?“, – viena labiausiai vaikinus erzinančių žinučių. Negali jo spausti į kampą santykių pradžioje. Ir, apskritai, venk piktų žinučių, nes to, kas parašyta – nebeišsiginsi. Taip pat susilaikyk nuo nešvankaus humoro, nes nepažįstant žmogaus tai galima suprasti ne kaip juokus, o realius pasakymus. 
  • Kai nori pasirodyti šmaikšti ir linksma. Turėk galvoje, kad juokeliai ir sarkazmas, perduoti ne žodžiu, gali būti suprasti visiškai kitaip. Būk atsargi, nes vaikinas tavo žinutę „O siaube, tu vakar visiškai praradai kontrolę“ gali suprasti kaip žeminantį priekaištą, nors tenorėjai pasakyti, kad jis vakar iš tiesų elgėsi be galo juokingai.   
  • Kai šiandien jau jam parašei pirmoji. Jau įsibėgėjusioje draugystėje dažnas susirašinėjimas trumposiomis žinutėmis yra priimtinas komunikavimo būdas. Tačiau draugystės pradžioje nereikėtų to „padauginti“. Galbūt tavo naujas išrinktasis apskritai nemėgsta susirašinėjimų žinutėmis, o mieliau renkasi telefoninius pokalbius. Taigi, palik erdvės jo iniciatyvai.

Parengta pagal Cosmopolitan.com

 
Komentarai (1)
Manau, tai tiesa... Gal geriau iš viso nereikėtų su Juo draugauti per SMS ŽINUTES... o Jis dar tikisi, kad išdraugausim metus... Per sms žinutes??‼
Juk neverta taip...
Naujas komentaras