Trys būdai pastebėti, ar naujasis partneris bus neištikimas

pora-5c40936691d2f(1).jpg
 
1 komentaras
Ankstyvos naujų santykių stadijos jaudina, tačiau ir kelia abejonių. Be jaudulio, aistros, ilgesio ir kitų pozityvių jausmų, taip pat kartais tikimės, kad būsime išduoti, o tai gali priversti kiek apsišarvuoti ir neleisti būti mums visiškai atviriems.

Tai gali sustabdyti galimai puikius santykius dar prieš jiems prasidedant. Todėl naudinga sugebėti pastebėti kelis požymius, kurie rodo, kad partneris gali būti neištikimas. Tai paremta 2019 metais atliktu tyrimu Kvebeko universitete. Štai trys dalykai, kuriuos reikėtų įsidėmėti.

Įsipareigojimo vengimas

Tai yra būtent tai: nenoras per daug prisirišti. Laimingai įsipareigoję partneriai kartais šiek tiek sunkiai randa kompromisus ir sunkiau tvarkosi su kylančiais konfliktais. Iš kitos pusės, žmonės, kurie vengia įsipareigoti norės greitai spręsti problemą. Stebėkite ar partneris neieško privačios erdvės, kai imate pyktis, ar nevengia konflikto. Taip pat į tai gali įeiti tyla, jei tai nutinka santykių pradžioje, tai įspėjamasis ženklas.

Seksas

Partneris, kuris mėgina padaryti jums įspūdį ar įžeisti jus, pasigirdamas savo seksualinių partnerių kiekiu, greičiausiai nebus linkęs įsipareigoti. Tai daug nuodingiau, nei gali pasirodyti iš pradžių. Žinoma, daugelis iš mūsų turėjome daugiau nei vieną partnerį praeityje, tačiau, jei jis tuo giriasi, tai ženklas, jog partneris naudosis seksu, kad jus kontroliuotų ir ieškos sekso už santykių ribų, jei to norės. Tokiu atveju būkite atsargus, nes tai ne tik neištikimybės požymis, bet ir indikacija, kad žmogus seksą vertina pigiai, o ne kaip tikrą intymumą. Saugokitės bet ko, kas giriasi savo sekso pasiekimais per pirmą pasimatymą. Nešvaistykite savo laiko žmonėms, kurie neieško nieko rimto, jei pats ieškote.

Libido

Mes žinome, kad jūs manote, kad mes sakysime, jog žmonės su dideliu libido yra labiau linkę apgaudinėti. Tačiau tyrimu atskleista, kad taip nėra. Vietoje to, tyrimas parodė, kad žmonės, turintys aukštą libido skirstomi į dvi kategorijas: turintys „obsesinę seksualinę aistrą“ ir „hormoninę seksualinę aistrą“. Žmonės, kurie turi hormoninę seksualinę aistrą mano, kad valdo seksualumą ir renkasi kada ir su kuo mylėtis. Šie žmonės, nepaisant jų aukšto libido, yra mažiau linkę į neištikimybę. Žmonėms su obsesine seksualine aistra trūksta seksualinės kontrolės ir jie yra kompulsyvūs. Jie pasiduos seksualinėms aistroms net žinodami, kad laukia pasekmės. Tokie žmonės daug labiau linkę būti neištikimi. Nesijaudinkite, jei jūsų partnerio libido aukštas, tiesiog pamėginkite identifikuoti ar jo seksualinė aistra yra hormoninė ar obsesinė. Štai kas svarbu.

Taip pat tyrime sužinotas dar vienas labai įdomus dalykas, nepriklausantis nuo lyties: mes linkę tiesiog manyti, kad vyrai yra labiau linkę būti neištikimi. Gal būt tai buvo tiesa praeityje, tačiau tyrimo metu paaiškėjo, kad neištikimybės rodiklis yra beveik lygus. Apie 13% vyrų ir 13% moterų prisipažino, kad buvo neištikimi per pastaruosius metus.

Taigi, nors čia yra lyčių lygybė.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Kaislīga prostitūta meklē seksuālus partnerus. Es galvenokārt meklēju vīriešus (jebkura vecuma). Ja jums ir interese, rakstiet man. - www.insex69.com
Naujas komentaras