Trys priežastys kodėl neturėtum įsimylėti draugo eks

pora-buvo-laiminga-nuo-pirmojo-susitikimo-84844445.jpg
 
Gyvenime yra tam tikros ribos, kurias turėtum gerbti. Vienas iš pavyzdžių - gero draugo (arba draugės) buvusi antra pusė. Aišku, gali teisintis ir sakyti, kad širdžiai negalima įsakyti, ką pamilti ir ko ne, tačiau tam tikros ribos turi būti.

Jeigu tave kankina sąžinė dėl to, kas nutiko (vis tik jį / ją pamilai ir nenori atsisakyti meilės), siūlome dar kartą gerai apsvarstyti, kas tau yra svarbiau - draugystė ar meilė.

Šie žemiau išvardinti patarimai tinka tiek vyrams, tiek ir moterims. Visi darome tas pačias klaidas ir pasiduodame instinktams. Todėl kartais reikia gerai apgalvoti, ar verta ryžtis žingsniui, galinčiam viską sugriauti.

Bus sudaužytų širdžių

Greičiausiai jau žinai, kieno širdis bus labiausiai sudaužyta. Vargu, ar tavo draugas bus patenkintas, kai sužinos, kas nutiko. Moteriškos draugystės taip pat gali labai greitai žlugti, kai tik paaiškės, kad gera draugė susitikinėja su jos buvusiu, apie kurį jos tiek daug kartų yra kalbėję.

Aistra gali labai greitai įsižiebti, tačiau taip pat greitai ir dingti. Geras draugas (ar draugė) visada buvo šalia, todėl dabar tavo poelgis prilygsta dūriui į nugarą. Be to, išaiškėjus jūsų draugystei, kitiems gali pasirodyti, kad jie išsiskyrė dėl tavęs. Ir visai nesvarbu, ką sakysi kitiems - kai kurie tiesiog tuo nepatikės.

Dėl meilės reikia aukotis, tačiau pagalvok, ar ši auka yra verta gero draugo. Galiausiai, tavo paties širdis suduš, nes prarasi gerą draugą.

Nauja draugystė sukels daug nepatogumų

Jūs kartu jau kelis mėnesius. Viskas atrodo nuostabiai, tačiau tik tada, kai esate vienu du. Norėtumėte praleisti vakarą kur nors mieste ar į socialinius tinklus įsikelti nuotrauką, kur jūs abu, tačiau negalite. Priežastis - draugai.

Bus daug apkalbų. Greičiausiai jau dabar susiduriate su daugybe apkalbų, nes visi jus kritikuoja. Draugų ratas, kuris anksčiau buvo toks tvirtas, dabar yra sunaikintas. Vieni palaiko jus, o kiti kritikuoja dėl tokio poelgio. 

Aišku, viską galite pradėti iš naujo. Susirasite naujų draugų. Šalia puiki antra pusė, tad kodėl vertėtų nerimauti dėl kažkokių apkalbų ir visiems aiškinti, kad ne dėl jūsų kaltės įvyko skyrybos? Tačiau nuo tų amžinų aiškinimų niekada nepabėgsite - teks su tuo susitaikyti. Kaip ir su visais nepatogumais ir kylančiomis problemomis, kurių pareikalaus draugystė.

Būk mandagus

Pasaulyje yra daugiau ne 7 milijardai žmonių. Kam tu gaišti laiką su gero draugo buvusia antra puse? 

Galbūt tavo darbe nėra daug potencialių asmenų į tavo širdį, o draugų tarpe visi jau turi antras puses. Gali būti, kad ir pats / pati jauti spaudimą iš aplinkinių greičiau kažką susirasti, nes „jau laikas“. Ir tikrai, jau laikas, kiek gi galima laukti!

Galbūt tau tikrai reikia antros pusės, labiau nei tavo geram draugui. Jis / ji ras kitą, o tau juk taip nesiseka. Na, niekada nesisekė. Tačiau turėk savigarbos ir neprasidėk su draugo buvusiuoju / buvusiąja. Būk mandagus. Juk pasaulyje tiek daug vienišių, todėl ir tu atrasi sau skirtą. Tačiau draugo eks tikrai ne tau.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras