Tu, meilužė, arba kodėl jam patogu turėti du gyvenimus

lover-of-women-1.jpg
 
Ne, jis man sakė, kad tikrai ją paliks ir bus su manimi… Tik vaikai jį sulaiko, jei ne jie, mes seniai būtume drauge… Jis sakė, kad aš esu kitokia nei ji ir būtent dėl to jis mane myli…

Kas yra didžiausias moters priešas? Ne, tai ne antsvoris, driežai ar pelės. Kiekviena moteris nekenčia moters, nuviliojusios nuo jos vyrą. Meilužė, pasak jų, tai toks padaras, kuris neturi jokių moralinių nuostatų ir kuriam nėra nieko švento. Bet ar iš tiesų viskas yra būtent taip?

Yra galimi du variantai. Pirma - meilužė iš tiesų yra ta bjauri kalė, nuviliojusį vedusį (arba nevedusį) vyrą nuo kitos moters be jokios sąžinės graužaties. Kodėl ji taip padarė? Greičiausiai dėl to, nes ji taip norėjo / jis yra turtingas ir ją remia / jai nuobodu / ji negali užmegzti rimtų ilgalaikių santykių, todėl vilioja svetimus vyrus. Kiekvienas atvejis yra skirtingas, tačiau juos vienija vienas bendras bruožas - moteris siekė pati nuvilioti kitos moters vyrą ir jai tai pavyko.

Antra, kita šios situacijos pusė nesipriešino būti suviliojama ar net leidosi būti viliojama. Galimas ir atvirkštinis variantas - jis suviliojo ją ir įtikino, kad būtent ji yra ta vienintelė. Moteris lengvai patiki, kad ji yra būtent tai, ko jis ieškojo visą gyvenimą (bet kažkodėl netyčia vedė kitą moterį ir galbūt su ja turi vaikų) ir ištikimai laukia, kada jis paliks, jo žodžiais tariant, nevykusią santuoką.

Kodėl vyrai suka į kairę? Yra daugybę atsakymų į šį klausimą, bet dažniausiai viską paaiškinti galima dviem žodžiais - jam nusibodo. Jam nusibodo, kad jo žmona ta pati, kad gyvenimas pasikeitė ir tapo niūrus. Jį nervina, kad žmona nenori pakeisti sekso pozos miegamajame ir apskritai apsimeta, kad jai dažnai skauda galvą. Jam žmona - namų židinio kurstytoja ir gerų genų fondas, kuris leis turėti sveikus, gražius ir protingus vaikus.

Dėl vyro neištikimybės moterys dažniau linksta kaltinti meilužę, o ne vyrą. Bet viskas turėtų būti atvirkščiai - būtent vyras ieško moters, su kuria galėtų turėti uždraustus santykius. Dažnai meilužėmis tapusiomis moterys nė nenutuokia, kad jų kavalierius vedęs ar turi tris vaikus su trimis skirtingomis moterimis. Vyrams gali būti sunku tai pripažinti, tačiau 95% neištikimybės atvejų dažniausiai būna kalti vyrai.

Jeigu vyras nėra patenkintas dabartiniais santykiais, jis vienu ar kitu atveju ieškos kitos moters, kuri jam padės įgyvendinti tai, apie ką jis svajoja. Tarkim, jaunutė žmona skaniai gamina valgyti, tvarko namus ir tuo pačiu spėja pilnu etatu dirbti kokioje nors įmonėje. Šaunuolė, pasakytų dauguma iš mūsų, tačiau po tokios darbų karuselės žmona nori tik gerai išsimiegoti, o ne galvoti, kaip patenkinti vyro seksualines fantazijas. Būtent dėl to jam yra patogu turėti du gyvenimus: viena su oficialia ir šeimyniška žmona, o kitą su aistringa meiluže, pasiryžusia išbandyti viską. 
Kaip to išvengti? Mielosios, skirkite daugiau dėmesio vyrams. Jie visai kaip maži šunyčiai - ištroškę švelnumo, dėmesio ir žaidimų. Prisvilę puodai ir neskalbtos kojinės gali palaukti. Duokite vyrams daugiau sekso ir pačios mėgaukitės šiuo malonumu. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras