Turtai ir sėkmė palengvina vienatvę?

 
7 komentarai
Rodos, praėjo tie laikai, kai moterys pasikliaudavo vyrais ir stengdavosi kartu susikurti saugų ir jaukų gyvenimą. Dabar madinga būti laimingu vienišiumi, gyvenančiu dėl savęs ir nepriklausomu nuo kitų žmonių.

Kas moteris priverčia pasirinkti tokį gyvenimo būdą? Tikriausiai, laisvė.  Ji leidžia paskutinę minutę priimti kvietimą į vakarėlį, pavargus tiesiog susikrauti daiktus ir keletui dienų išvykti pailsėti ar papramogauti. Esi nepriklausoma!

„Labiausiai man patinka nepriklausomybė – neturiu niekam aiškintis, prie nieko prisitaikyti. Gyvenu, kaip noriu,- pasakojo Warner Bros informacinių technologijų direktorė Hilary Catchpole,- su niekuo nesipykstu dėl pinigų ar neišplautų apatinių. Mėgaujuosi laisve. Svarbiausia, nereikia su niekuo dalintis drabužių spinta – manau, tai būtų sunkiausia!"

Be to, nepamirškime ir nepavykusių draugysčių, neištikimybės...

„Kai išgirstu žmones kalbant apie santykių problemas, suprantu, kokia laiminga esu vieniša.“

Galbūt tokia patirtis ir privertė moteris išmokti mėgautis vienatve?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
pritariu evil.
stipriai cia pasakyta su tuo sielos ubagu, bet jaigu nesurandi tokio zmogaus kuris tave suprastu, kuris tavim ripintusi, myletu nebutu savanaudis...tai ka tada dayrt? mano nuomone tada geriau jau but vienisai nei del kasko aukot visa gyvenima ir but nelaimingai, geriau tada jau savim rupintis o ne kaskuo kitu...
Visi gyvename toki gyvenima kokio norime ir ka cia be komentuosi:)
visiska nesamone, man idomu kiek metu jin pratems taip,ateis laikas kai tikrai nores susirast zmogu su kuriuo galetu nugyvent likusi gyvenima, nes senatvej likt vienam kaip pirstui, nei vaiku nei anuku, nelieka tada kuom dziaugtis.tada prades mastyt del ko aplomai pragyveno si gyvenima...
ji vienise, bet kazkodel jauciu kas vakara parsitempe vis kita vyra, arba turi visa spinta vibratoriu :))) neitiketina kad moteris taip nieko neturi, nemyli ir negeidzia. arba ji kazka myli ir jis i ja nekreipia demesio.... daug varijantu galima rasti, bet vienatve ne pats geriausias ;)
Nebūtinai. Tikrai gera gyventi vienišiaus gyvenimą. Ir aš gyvenu "tik su savimi", bet tikrai nesiskundžiu, kaip moteris sako, laisvė taip pat yra be galo brangi. Keisti laisvę į kitą žmogų? Hmm... Ne man.
Gali girtis, kiek nori, taciau niekas neatstos kito žmogaus - niekas. Ir turtingas, ir simpatiskas ir perspektyvus, bet jei nėra su kuo tai dalintis - nieko nereikia... zmogus sielos ubagas...
Naujas komentaras