Tyrimas: ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

 
3 komentarai
Tyrimai parodė, kad vyrai ir moterys negali būti tik draugais, nepriklausomai nuo to, ar jie yra įsipareigoję kitiems žmonėms, ar ne. Kaip bebūtų, moterys yra labiau linkusios tikėti, kad įmanomi tik draugiški santykiai tarp vyro ir moters.

Atliktas tyrimas, kuriame 88 jaunų vyrų bei tiek pat moterų buvo prašoma atsakyti į anoniminės anketos klausimus. Paaiškėjo, kad dauguma vyrų norėtų turėti intymių santykių su savo draugėmis, tačiau dauguma moterų atsakė, kad su savo vyriškos lyties bičiuliais ir toliau norėtų išlaikyti tik draugiškus santykius. Kiek kitaip atsakė vienišos moterys: dauguma jų norėtų turėti intymių santykių su savo draugais.

Toks pat tyrimas buvo atliktas ir su vidutinio amžiaus vyrais bei moterimis. Mažiau nei 50 procentų vidutinio amžiaus įsipareigojusių vyrų norėtų turėti intymių santykių su savo draugėmis, tačiau daugiau nei 50 procentų vienišų vyrų atsakė, kad norėtų ne tik draugiškų santykių su savo bičiulėmis. Dailiosios lyties atstovių rezultatai abiejose amžiaus grupėse liko panašūs: didžioji dalis mano, kad įmanomi draugiški santykiai. Tik vienišos moterys teigė, kad norėtų užmegzti rimtesnius santykius su draugu.

Tiek vyrai, tiek moterys sutiko, kad draugystė tarp vyro ir moters gali būti naudinga: įgyjama daugiau pasitikėjimo savimi, bei gaunama naudingų patarimų iš priešingos lyties atstovų.

Taigi, pasirodo, kad draugystė tarp vyro ir moters be jokio intymumo – tėra fantazija. Labai dažnai vienam iš jų pradeda trūkti intymumo, o dažniausiai taip atsitinka vyrui, nepriklausomai nuo to, ar jis įsipareigojęs (reikia tik pasidžiaugti, kad su amžiumi tai praeina), arba moteriai, neturinčiai antrosios pusės.

Suaugusiems.lt

Ar norėtumėte sudalyvauti erotiniame karnavale?
 
Komentarai (3)
Gali buti draugai iki sekso
Išvada negali kai rezultatai yra artimi 50% yra tikrai svarus įrodymas (čia kas nesuprato sarkazmas). O kiti duomenys lai nutylim nes kitaip straipsnis bus nevykęs.
Dar ir kaip gali, bet tik po to :)
Naujas komentaras