Tyrimas: pagal ką nuspėjama, kad partneris neištikimas?

 
1 komentaras
Tyrimai rodo, kad moterys labiau pastebi neištikimybės ženklus nei vyrai. Pasirodo, tai galima “perskaityti”, pasižiūrėjus į akis, lūpas ar… žandikaulį.

Tokias išvadas padarė australų mokslininkas, atlikęs tyrimą su 200 savanorių.  Jų buvo klausiama, ar patys jaučiasi patrauklūs sau, ir ar yra buvę neištikimi. Dauguma savanorių teigė, kad yra už monogamiškus santykius, ir nepateisina neištikimybės.

Jiems buvo parodytos 68 nuotraukos ir paprašyta įvertinti, kurie žmonės nuotraukose yra buvę neištikimi. Moterims sekėsi geriau atspėti nei vyrams: vyrai buvo linkę vyriškumą ir moteriškumą sieti su neištikimybe.

Vėliau visų , dalyvavusių tyrime, buvo klausiama, pagal ką jie nuspėjo neištikimybės ženklus. Dauguma moterų pasakė, kad tai matyti iš pečių, akių, lūpų ir net žandikaulių! Moterys teigė, kad to negalima nuspręsti, pasižiūrėjus į vieną kūno dalį – svarbu įvertinti visumą. Vyrai manė, kad asmens patrauklumas gali turėti įtakos neištikimybei, tačiau moterys taip nemanė.

Profesorius L. Simmons, tyrimo bendraautorius, padarė išvadą, kad moterys geriau įgudusios „skaityti“ neištikimybės ženklus, nes jos šiuo atveju praranda daugiau, pavyzdžiui, lieka vienos auginti kūdikį.

Žinoma, to negalime teigti vienareikšmiškai: tiek vyrų, tiek moterų neištikimybė žeidžia jų antrąją pusę. Paprastai moterys būna pastabesnės, taigi, nieko nuostabaus, kad ir apie neištikimybę „perskaito“ tiesiog iš veido.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
kai nėra kur dingt - išmoksta ir ženklus išskaityt veide, ir po padu pamint ir vaikus vienos užsiaugint. Nėra nieko neįmanomo... Moteriai.
Naujas komentaras