Ugnį įžiebiantys komplimentai. Kokie jie ir kaip jų išvengti?

 
Moterys myli ausimis - populiarus ir visiems gerai žinomas posakis. Komplimentai paglosto kiekvienos moters ar merginos širdį, bei padeda pelnyti jų palankumą. Tačiau būkite atsargūs, santykių ekspertai įspėja, jog dažnu atveju tam tikrus gražius žodžius ar pagyrimus, jos interpretuoja savaip ir gali ne juokais įsižeisti. Pateikiame keletą komplimentų klaidų, kurių galite išvengti.

Atrodai labai jauna. Dauguma moterų nori kuo greičiau suaugti, atsikratyti plokščios krūtinės, puikuotis apvaliomis ir gundančiomis formomis. Užtrunka visą dieną, kol pasidaro vakarinį makiažą, apsirengia gražiausią turimą suknelę. Kitaip tariant- nori sužavėti mylimąjį ir patikti sau pačiai. O staiga iš partnerio lūpų išgirsta šią frazę - atrodai kaip jauna mokinukė. Jokia moteris nenori išgirsti, kad jos krūtinė ar figūra primena 14 metų mergaitės kūno formas. Todėl prieš sakydami šiuos žodžius būkite labai atsargūs ir pagalvokite apie galimas pasekmes.

Kai šypsaisi, atrodai įspūdingai. O kai nesišypsau, tada tau nesu graži? - paklaus mylimoji. Moterys ne lėlės barbės ar marionetės, kurios šypsosis vos tik vyrams panorėjus. Tokie patys žmonės, turintys savų problemų ar išgyvenimų, dėl kurių šypsotis kiekvieną akimirką tikrai nesinori.

Tu nuostabi asmenybė. Ekspertai teigia, net jei moteris gali pasigirti geru humoro jausmu, charizma ar kitais gerais būdo bruožais, ji vistiek nori išgirsti ir kitokio pobūdžio komplimentų. Pavyzdžiui, kaip žaviai ir gundančiai šiandien atrodo ar apie gražiai sušukuotus plaukus.

Tu esi kitokia. Moterys nė už ką nenori išgirsti šios frazės: Tu nepanaši nė į vieną merginą, su kuriomis anksčiau susitikinėjau. Ištarti žodžiai gali būti suprasti klaidingai ir ne juokais užgauti mylimosios širdį. Nebent juos pagrįsite įtikinamais argumentais, paaiškinsite kuo ji išsiskiria iš kitų, paminėdamas pačias geriausias jos savybes, kurių neturėjo kitos Jūsų merginos.

Tu šiek tiek naivoka. Tokio moteris nenori išgirsti, kad laikote ją naivia. Tai tarsi kalbėtumėte apie jaunesnę savo seserį. Išgirdusi šiuos žodžius, ji padarys bet ką, kad tik įrodytų, kaip stipriai Jūs klystate.

Šis maistas neatrodo labai sveikas. Kartais kiekviena moteris nori pasimėgauti ne pačiais sveikiausiais, tačiau labai gardžiais užkandžiais.  Jokiu būdu nesmerkite ar nepriekaištaukite jai dėl to, net juoko forma nesakykite nieko blogo. Kiekviena replika, susijusi su svoriu ar papildomais kilogramais bus priimta labai skaudžiai ir giliai širdin.

Neapdairiai ištarti komplimentai gali įskaudintį mylimą žmogų ar įžiebti netikėtą konfliktą, todėl prieš ką nors sakydami, gerai viską apgalvokite.

Suaugusiems.lt

 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras