Uždrausta aistra – patarimai meilužiams

meiluzis.jpg
 
Kartais pats skaniausias vaisius būna uždraustas. Širdžiai neįsakysi, todėl kartais atsitinka taip, kad pamilstame žmogų arba trokštame su juo būti, nors jis arba ji jau turi santykius su kitu. Kai tas jausmas būna abipusis ir romantika perauga į fizinį arba jausminį lygmenį, asmenys tampa meilužiais.

Ką vertėtų žinoti, jeigu tokie santykiai atsirado jūsų gyvenime?

Būkite apdairūs

Nebūkite naivūs. Kiti žmonės nėra vakar gimę. Jeigu būsite per daug atviri, jus pagauti nebus sunku. Santykiai turi likti slapti, viešumoje bendraukite minimaliai, per daug nesusirašinėkite išmaniaisiais įrenginiais ar per socialinius tinklus ir nepalikite ten pėdsakų. Trumpai tariant, saugiausi jausitės, jeigu išliksite lakoniški ir senamadiški.

Pildykite vienas kito slapčiausias fantazijas

Pats ryškiausias santykių tarp meilužių aspektas – karštas ir uždraustas seksas. Jis būtent toks ir turėtų būti, kad tokie santykiai turėtų prasmę. Nevenkite daryti tai, ko nemėginote su savo partneriu(-e). Taip pat pasirūpinkite, kad jūsų meilužis(-ė) gautų tokį patį rūpestį iš jūsų. Galbūt niekad nedrįsote išbandyti analinio ar grupinio sekso, žaidimų vaidmenimis ar sekso žaisliukų? Tai – puiki galimybė tam. 

Susitarkite, kaip „tai“ darysite

Ar viešbučio kambarys, ar kažkurio iš jūsų namai, o gal net galinė automobilio sėdynė, turite žinoti bei planuoti, kur ir kada vyks slapti susitikimai. Venkite klišių. Tyliai pasišalinę į kitą kambarį vakarėlyje ar išsliūkinę iš palapinės iškyloje, rizikuojate savo ir antros pusės saugumu. Geri meilužių santykiai yra tokie, kada abi pusės planuoja ir rūpinasi savo bei kito įvaizdžiu ir gyvenimu. Galbūt bendrausite per tam tikrą slaptą susirašinėjimų programėlę, turėsite kodus arba sutartu laiku pranešite apie savo planus, gal dalinsitės pikantiškomis žinutėmis... Tai, kaip vienas kitu mėgausitės priklauso nuo jūsų. Be to, tie patys dalykai lems ir susitikimų dažnį.

Klausykite savo širdies

Jeigu seksas su kitu asmeniu buvo vienkartinis atvejis bei įvyko gana netikėtai ir jokie jausmai tarp jūsų nespėjo užgimti, tuomet galbūt būtų gerai, kad viskas taip ir liktų. Neforsuokite. Tačiau seksas bei jausmai žengia koja kojon, todėl negalite tikėtis pastoviai mylėtis ir nepradėti jausti ypatingo ryšio su tuo žmogumi. Sunku atsisakyti ypatingų santykių, kurie papildo trūkstamas gyvenimo dalis, kur pildosi fantazijos ir pilna adrenalino. Jausmus patogiausia palikti už durų, tada santykiai liks platoniški. Tačiau, jeigu išvengti to nepavyko, stenkitės valdyti situaciją. Dažnai nutinka, kad meilužiai atsiranda byrančių santykių apsuptyje. Jeigu jūs jau nebejaučiate aistros savo senajam partneriui, o pamilstate naująjį, apie tai praneškite kuo greičiau. 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras